اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ای سی SG3525

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل با ای سی SG3525

نوشته اصلی توسط Davood Kheradmand
    مشکلتون با SG حل شد؟ اگر بله، بفرمایید تا بقیه هم اگر با این مشکل برخورد کردند از این تاپیک یک نتیجه ای ببرند
    هنوز پایه 16 مستقیم به پایه 2 وصله؟
    بله مشکل حل شد، RT رو پتانسیومتر گذاشته بودم نمیدونم چرا مقدار این مقاومت در برار فرکانس خروجی برای SG و KA متفاوت هست،مشکل بنده هم بهمین خاطر بود،مداری که در آخر ازش جواب گرفتم دقیقا مداریه که گذاشتم فقط R1 و R11 رو دوتا پتانسیومتر 10 کیلو و R10 رو 220 کیلو و C1 رو 10 نانو گذاشتم،ولتاژ ثانویه مطلوب بنده 310 ولت بود ،فقط یه چیزی که بنده متوجه شدم این بود که هر چی ولتاژ خروجی ترانس رو بالاتر در نظر بگیریم یعنی تعداد دور ثانویه را بیشتر کنیم (باین منظور که در حد پایین ولتاژ اولیه پایین تر بیاید ،مثلا از 10 ولت به پایین افت ولتاژ 310 ولت شروع شود) و بوسیله فیدبک بخواهیم ولتاژ خروجی رو در مثلا 12 ولت کم کنیم راندمان مدار کاهش پیدا میکند،پس تا اونجا که امکان داره حد پایین ولتاژ اولیه رو بالاتر در نظر بگیرید مثلا 11 ولت ،امیدوارم که منظورم رو متوجه شده باشید،بهترین حالت 3*2 دور اولیه و 90 دور ثانویه هست که دقیقا در 11 ولت به پایین افت ولتاژ خروجی شروع میشه،که در این حالت در ولتاژ 12 ولت راندمان 85 درصد بود

دیدگاه

پاسخ : مشکل با ای سی SG3525

سلام خسته نباشید خیلی وقت گذشته از تاپیک ولی من پیگریشم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

مشخصات ترانس رو میگین لطفا و درضمن چند وات واقعی خروجی میده؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X