اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساختن قفل رمز با ترایاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساختن قفل رمز با ترایاک

نوشته اصلی توسط M16A2 نمایش پست ها
    اگه میخواید برنامه نویسی نداشته باشه یه چیز درست و حسابی باشه پیشنهاد میکنم از RFID استفاده کنید،کار کردن باهاش خیلی خیلی راحته (مخصوصا اگه نخواید اپشن هایی مثل ال سی دی برای نمایش اسم نسبت داده شده به هر تگ ، ساعت و تاریخ و ماژول سخنگو برای خوش آمد گویی به اسم مخصوص هر تگ رو داشته باشه) ، بنده خودم بیش از 15 تا دربازکن با ال سی دی کاراکتری و میکرو رو نصب کردم ولی تو چند موردش صفحه کلید فلت بعد از مدتی خراب شده و خرابی ال سی دی هم با آب یا ضربه زیاد داشتم تا اونجایی که از بستنشون پشیمون شدم ،ولی جدیدا از RFID استفاده میکنم که خیلی خیلی مطمئن تره و اونایی که براشون بستم هم خیلی راضی بودن.شما اول خیلی راحت تگ رو که یا کارت یا سر سوییچی یا برچسبه رو به ماژول RFID معرفی میکنید و بعد با نزدیک کردن تگ بهتون خروجی میده... خیلی راحت هم راه اندازی میشه و میتونید برد راه انداز اون رو از اینجا تهیه کنید و ماژول رو روش نصب کنید.پی دی اف توضیح کامل برای راه اندازیش هم تو همون صفحه میتونید دانلود کنید.یکم قیمتش بالا در میاد ولی ارزشش رو داره.

یکم بیشتر در موردش توضیح میدین دوست عزیز

دیدگاه

سلام،اگه PDF نحوه استفاده و نصب دستگاه رو مطالعه بفرمایید،دقیقا توضیح داده شده و اصلا چیز خاصی نداره،البته دقت کنید این فقط برد راه اندازه،ماژول رو همون طور که گفته شده باید جداگونه بخرید و روش قرار بدید.این هم ویدئوش هست البته با استفاده از برد برد ، بجای برد راه انداز .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M16A2 نمایش پست ها
        اگه میخواید برنامه نویسی نداشته باشه یه چیز درست و حسابی باشه پیشنهاد میکنم از RFID استفاده کنید،کار کردن باهاش خیلی خیلی راحته (مخصوصا اگه نخواید اپشن هایی مثل ال سی دی برای نمایش اسم نسبت داده شده به هر تگ ، ساعت و تاریخ و ماژول سخنگو برای خوش آمد گویی به اسم مخصوص هر تگ رو داشته باشه) ، بنده خودم بیش از 15 تا دربازکن با ال سی دی کاراکتری و میکرو رو نصب کردم ولی تو چند موردش صفحه کلید فلت بعد از مدتی خراب شده و خرابی ال سی دی هم با آب یا ضربه زیاد داشتم تا اونجایی که از بستنشون پشیمون شدم ،ولی جدیدا از RFID استفاده میکنم که خیلی خیلی مطمئن تره و اونایی که براشون بستم هم خیلی راضی بودن.شما اول خیلی راحت تگ رو که یا کارت یا سر سوییچی یا برچسبه رو به ماژول RFID معرفی میکنید و بعد با نزدیک کردن تگ بهتون خروجی میده... خیلی راحت هم راه اندازی میشه و میتونید برد راه انداز اون رو از اینجا تهیه کنید و ماژول رو روش نصب کنید.پی دی اف توضیح کامل برای راه اندازیش هم تو همون صفحه میتونید دانلود کنید.یکم قیمتش بالا در میاد ولی ارزشش رو داره.
        دوست گرامی از چه صفحه کلیدی استفاده میکردین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آبرنگ نمایش پست ها
          دوست گرامی از چه صفحه کلیدی استفاده میکردین؟
          سلام،ببینید این پروژه ای که عرض کردم احتیاجی به صفحه کلید نداره فقط سه تا پوش باتن(کلید فشاری) داره،شما پروگرمر AVR دارید؟اگه میتونید AVR رو پروگرم کنید ، با مدارات میکرو کار کنید و با فیوزبیت و این جور چیزها آشنایی دارید،پروژه ی آماده آرفید با ال سی دی کاراکتری و نمایش ساعت و تاریخ شمسی و روز هفته و قابلیت ذخیره 6 کارت یا در صورت لزوم بیشتر رو خودم نوشتم و عملا هم الان دارم استفاده میکنم،میتونم بطور رایگان براتون ارسال کنم.
          رو ی یه برد سوراخ دار بصورت ماتریسی با پوش باتن خودتون میتونید یه صفحه کلید بسازید.

دیدگاه

مرسی عزیز
            این نقشه رو بهم داد توی نقشه کلید های فشاری هستن یا کلید های دایمی؟
            دوستان میخوام این نقشه رو بسازم فقط توی صفحه کلیدش مشکل دارم چجوری میتونم یه صفحه کلید خوب براش بسازم یا از جایی بخرم لطفا راهنماییم کنین

دیدگاه

دوستان نظرتون درباره این نقشه چیه خیلی ساده و کارامد هست فقط نمیدونم چجوری براش صفحه کلید بسازم؟

دیدگاه

دوستان نظرتون درباره این نقشه چیه خیلی ساده و کارامد هست فقط نمیدونم چجوری براش صفحه کلید بسازم؟
                سلام
                این مدار کلید هاش فشاری نباید باشه باید کلید دو حالته باشه وقتی که s1 تا s5 وصل باشن رله سوئیچ میشه واگه یکی از کلید های s6 تا s10 زده بشه هیچ وقت رله سوئیچ نمیشه...
                بدرود
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
                  سلام
                  این مدار کلید هاش فشاری نباید باشه باید کلید دو حالته باشه وقتی که s1 تا s5 وصل باشن رله سوئیچ میشه واگه یکی از کلید های s6 تا s10 زده بشه هیچ وقت رله سوئیچ نمیشه...
                  بدرود
                  منظورتون از کلید دو حالته چیه؟

دیدگاه

منظورتون از کلید دو حالته چیه؟
                    یعنی فشاری نباشه
                    دوحالته مثل کلی چراق قوه یا صفر ویک یا....
                    بدرود
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X