اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبادل نظر در باره انتخاب و ساخت هویه پرتابل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تبادل نظر در باره انتخاب و ساخت هویه پرتابل

سلام محمد خان ...خوب هستید؟
    ممنون ... باز هم مثل همیشه پاسخ کامل ... و جایی برای سوال بعدی نگذاشت....
    پس سشوار هم زمان میبرد تا گرم شود.... سشوارهای خانه فکر کنم همان لحظه گرم میشود
    (البته انگار آن هم حدود 2-3 ثانیه ای طول میکشد تا گرم شود...)
    اما سشوار هر چه باشد از استیشن چینی خیلی خیلی سریعتر گرم میشود...
    اون مدل اشتاینل هم حق با شماست ..... هیچ دیمری و یا دکمه کنترلی... ندارد
    در مورد اشتاینل باید عرض کنم که پنج شنبه رفتم شرکتشون و به این صورت که گفتند باز تحریم
    کرده ایران را و انگار قبلا هم تحریم بوده و بعد از سالها وارد شده و دباره جلویش را گرفتند و فروشگاه
    نمایندگی که گفت داریم جمع میکنیم و قیمت را پایین و به قیمت دلار 3700 و قیمت واردات قرار دادیم
    و قرار است یک برند شرقی را جایگذین آن کنیم... میخواستیم یک برند باکیفیت جهانی را عرضه کنیم که
    نزاشتند.... از این سری حرفها........
    من هم نفهمیدم دقیقا جریانش چیست ولی فروشگاه که نمایشگاه شرکت هم بود در حال جمع کردن بود...
    آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
    مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
    _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

https://youtu.be/vgYLR1Rp5tI ی نگا بنداز

امیرحسین ضیا

دیدگاه

سلام محمد خان ...خوب هستید؟
        سلام
        به لطف خدا خوبم .انشا الله شما هم سلامت باشید
        ممنون ... باز هم مثل همیشه پاسخ کامل ... و جایی برای سوال بعدی نگذاشت....
        ارادتمند
        پس سشوار هم زمان میبرد تا گرم شود.... سشوارهای خانه فکر کنم همان لحظه گرم میشود
        سشوار و هیتر هر دو سریع گرم میشوند مثل سشوار خانگی اما فقط گرم میشوند .برای داغ شدن تا دمای بالا چند ده ثانیه زمان نیاز داره.

من هم نفهمیدم دقیقا جریانش چیست ولی فروشگاه که نمایشگاه شرکت هم بود در حال جمع کردن بود...
        پس متاسفانه با این حساب امیدی به خدمات و تامین قطعات در آینده هم نیست.
        میخواستم یدونه چسب حرارتی بخرم که با این حساب تا پول من جور بشه احتمالا دیگه موجودی این برند در ایران تمام شده.
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohamadh14 نمایش پست ها
          پس متاسفانه با این حساب امیدی به خدمات و تامین قطعات در آینده هم نیست.
          میخواستم یدونه چسب حرارتی بخرم که با این حساب تا پول من جور بشه احتمالا دیگه موجودی این برند در ایران تمام شده.
          سلام محمد خان ....
          نماینده اش را اطلاعی ندارم ... اما فروشگاهش در خیابان سپه این موضوع را بیان میکرد....
          مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
          _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

سلام بر آقا محمد و سینای عزیز.

یکی از رفیقام دعوتم کرده بود جهرم چند روزی نبودم. جای شما خالی

فایل pcb و شماتیک درایور دسته هویه رو از لینک زیر دانلود کنید.
            برای دریافت پسورد در انجمن eca به من پیام بفرستید اشکان غفارزاده

وثت نکردم خودم بسازمش به محض آماده شدن کلی براش تاپیک میزنم.
            دوست ندارم تیکه تیکه یه کاری رو بذارم کنم. کارش که تموم شد اونموقع با توضحیات کامل.
            این فایل رو هم محض این که سینا از پشت بوم بیاد پایین براش قرار میدم
            [MENTION=73036]sina1359[/MENTION] [MENTION=46233]Mohamadh14[/MENTION]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
              با سلام و درود بر دوستان و اساتید گرامی
              سلام محمد خان و اشکان جان عزیز.... خوب هستید که انشا...
              یک سوالی دیگر برایم پیش آمده که فکر کنم محمد عزیز به دلیل داشتن دو دستگاه استیشن وسشوار
              میتوانند به سوال من پاسخ دهند...:
              با دیدن فیلمهای استیشن گورداک در اینترنت متوجه شدم که این سری از هیترها برای گرم شدن و به دمای لازم رسیدن
              نیاز به زمان دارند تا قابل استفاده شوند ... مثل هویه های قلمی....
              حال سوالم اینجا پیش میاید که آیا سشوار صنعتی هم برای رسیدن به دمای مورد نظر زمان میبرد و یا مثل سشوار خانگی همان که
              روشن شود قابل استفاده خواهد بود....؟؟؟
              بعد محمد جان و اشکان خان به این مدل از سشوار که قبلا هم عکسش را قرار داده بودم.... بین سشوار و هیتر استیشن است و
              بر اساس فیلمهای یوتویوب دارای سرهایی برای کارهای SMD میباشد... خوب حال نظر دو بزرگوار در مورد این مدل چیست و آیا میتوان
              با خرید این وسیله کار دو وسیله را انجام داد و با یک تیر دو نشان را زد و یا نه درست کار هیتر را انجام میدهد و نه کار درست سشوار را
              و وسیله ای بی فایده است.....
              داری با علم فیزیک چلنج میذاری برادر؟؟
              سراغ هویه ها یا هیتر های والر یا jbc هم بری حداقل 20 تا 30 ثانیه زمان برای رسیدن به دمای مطلوب نیاز دارن.
              سشوار صنعتی همون که از اسم و اندازه و توانش پیداست برای موارد طراحی و ساخته شده که نیاز به حرارت دهی در مساحت زیاد دارن. میذارن دما و دبی باد خروجیشون هم برای قطعات الکترونیکی مناسب نیست.
              دمای سشوار خانگی نهایت 70درجه هست. چجوری اون رو با دمای 400درجه مقایسه میکنید؟؟؟

نوشته اصلی توسط sina1359;685820
              [COLOR=#006400
              پ.ن: اشکان جان عرض کرده بودم که در تبلیغی دیده بودم که لوله هیتر خمیده شده... اما پنج شنبه
              به بازار رفته بودم پشت ویترین این موضوع را دیدم و متوجه شدم که آنجا دیدم و در گوشه ذهنم بود...
              گفتم براتون یک عکس بگیرم که خالی از لطف نیست...
              [/COLOR]
              نمیدونم چرا گیر دارید به شلنگ این بدبخت فلک زده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                سلام بر آقا محمد و سینای عزیز.

یکی از رفیقام دعوتم کرده بود جهرم چند روزی نبودم. جای شما خالی

فایل pcb و شماتیک درایور دسته هویه رو از لینک زیر دانلود کنید.
                برای دریافت پسورد در انجمن eca به من پیام بفرستید اشکان غفارزاده

وثت نکردم خودم بسازمش به محض آماده شدن کلی براش تاپیک میزنم.
                دوست ندارم تیکه تیکه یه کاری رو بذارم کنم. کارش که تموم شد اونموقع با توضحیات کامل.
                این فایل رو هم محض این که سینا از پشت بوم بیاد پایین براش قرار میدم
                @sina1359 @Mohamadh14
                سلام اشکان خان
                خوب به سلامتی .... خوش گذشت... چه خبر ؟
                پ.ن: به به ..... به سلامتی پروژتون کامل شد....
                دستتون درد نکنه .... لطف کردید ... خیلی خیلی ممنون ومتشکرم....
                برای من پارتی بازی کردید و جلوتر قرار دادید.... بازم ممنون
                پس بیام از پشت بام پاییین ......

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X