اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به یک آمپلی فایر 50w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به یک آمپلی فایر 50w

عرض کرده بودم.
    یک اکو مثل اکوئی که برای ورودی های میکروفون این ظبط ها استفاده میشه که فقط با یک ولوم میزان اکو کم و زیاد میشه.

برای پری هم یک پری برای این میکروفونهای به قول معروف مجلسی (با کیفیت و قدرت خوب).
    و یکی هم برای میکروفون های خازنی (از اینها که قطب + و - داره).
    و اگر دارید یک پری که بشه باهاش استراق سمع کرد. یعنی قدرت گیرندگی و تقویت و کیفیت فوق العاده زیادی داشته باشه.
    که مثلا صداهای راه دور رو خیلی خوب بگیره و تقویت کنه.
    ممنون استاد.
    الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

پاسخ : نیاز به یک آمپلی فایر 50w

راستی یک سوال از اساتید؟ :nerd:در صورتیکه به قول یکی از انهاییکه که در ابتدا پاسخ داد با تایپ هر کلمه در گوگل با نتایج زیادی مواجهه می شویم تقاضا برای یک نقشه بر اساس کدام مشکل ایجاد کننده تاپیک اغازی انجام شده؟
      بهتر بود با یک نقشه که ایشان انتخاب می کرد یک بحث فنی شروع شود تا قابل استفاده باشد .اکثر افرادی که پاسخ دادند در اول گفتند که ما در این موردکار نکردهایم!!و در ضمن اگر کسی بگوید من بلنگوی ... ندیدم باید به معنای انکار وجود چنین part در واقعیت باشد نه اینکه بگوییم ندیدیم و به معنای به چشم نخوردن ساده باشد ...
      در ضمن می توانم علت انتخاب این تصویر وعنوان را در مشخصات شخصی از طرف اقای محمودی که یک فرد با سابقه در انجمن هستند را بپرسم؟

دیدگاه

پاسخ : نیاز به یک آمپلی فایر 50w

salam sharmande ke fingilish nveshtam akhe windowse man irad dare
        vase echo pt2399 ro pishnahad midam.
        خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X