اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتور برای کم و زیاد کردن بخاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتور برای کم و زیاد کردن بخاری

سلام خدمت اساتید
    میبخشید میخام یه دستگاه تنظیم دما اتوماتیک بسازم ولی واسه موتوری که بتونم باهاش خاموش و روشن کردن بخاری رو تنظیم کنم یا یه شیر مناسب برقی به هر حال واسه اینکار میخام دور پایین قدرت بالا باشه
    استپر هم نبود مشکلی نیست واسه اندازه رفت و برگشت کلید مخفی میزارم .
    یعنی فک کنم یه چیزی باشه که مسیرو قطع کنه و وصل کافی باشه نه ؟ مثل ابگرمکن دیگه کم و زیاد نداشته باشه فقط روشن شه و خاموش ؟

پاسخ : موتور برای کم و زیاد کردن بخاری

یه سری موتور هست که روی شیر گاز وصل میشه خیلی خوب هم جواب می ده
    به نظر من محرک رو از اون استفاده کن بعد برو سراغ کنترلر

موفق باشی
    اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

خیلی خیلی ممنون میشم لینکی چیزی واسه فروش یا اسمشو اگه میدونید معرفی کنید
      این موتور رو از کجا میتونم تهیه کنم چه قیمتی داره ؟ دقیقا میخاستم یه موتور که قدرت و ... مناسب این کار باشه پیدا کنم
      اگه لینک از همین فروشگاه باشه که خیلی بهتره

دیدگاه

توی پالایشگاه گاز و ایستگاههای پمپاژ و ایستگاههای لانچر رسیور خطوط سراسری گاز همه شیرها بلا استثنا نوماتیکی هستن. از سایز 1 اینچ تا 52 اینچ...حالا اگه شما میخوای با شیر برقی یا هر چیز برقی دیگه ای این کارو بکنی باید بگم اولین نفری هستی که داری توی دنیا این ریسکو به جون! میخری...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_smps نمایش پست ها
          گاز همه شیرها بلا استثنا نوماتیکی هستن
          نوماتیکی ؟ منظورتون اینه اتوماتیک نیست ؟ به خاطر جرقه و این مسائل ؟ ولی اگه یه موتور به شیر وصل کنم که فرقی با باز و بسته کردن دستی نداره ! ریسکش کجاس ؟!

دیدگاه

از این شیر ها قبلا استفاده کرده بودم
            قیمتش حدود 110 تا 120 ت بود
            خیلی هم بد گیر اومد
            باید بگردم نمونه عکس یا تلفن طرف رو برات اینجا بزارم
            یکم صبر کن

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اینجا بلد نیستم عکس اضافه کنم
            هر کار کردم نشد
            ایمیل بده برات می فرستم

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

اووو نه بابا دمت گرم این قیمتا خیلی بالاس من زیر 30 تومن میخام با یه روشی این کارو انجام بدم
              الان زنگ زدم الکترونیکی محل گفت موتوری که بتونه شیر گازو باز و بسته کنه ( قدرتشو داشته باشه ) حدود 8 تومن . عالیه اگه بشه ! من نمیدونم این قیمتا رو از کجا میاره تو سایتا هم قیمت به این پایینی نیست

دیدگاه

درود.
                اگر فقط حالت قطع و وصل مد نظرتون باشه شیر برقی گاز cng ماشین=قیمتش هم 20 تومنه.
                تا 200 بار فشار منبع cng رو تحمل میکنه و هیچ جرقه ای هم تولید نمیکنه.قسمت برقیش فقط یک هسته اهنربایی هست.

جدیدترین ویرایش توسط majidmalvandi; ۲۳:۰۴ ۱۳۹۶/۰۸/۲۸.
                ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

به نظرم سروو با دوتا چرخدنده بهترین راه حله :|
                  حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majidmalvandi نمایش پست ها
                    درود.
                    اگر فقط حالت قطع و وصل مد نظرتون باشه شیر برقی گاز cng ماشین=قیمتش هم 20 تومنه.
                    تا 200 بار فشار منبع cng رو تحمل میکنه و هیچ جرقه ای هم تولید نمیکنه.قسمت برقیش فقط یک هسته اهنربایی هست.
                    دمت گرم داداش واقعا راست کار منه آخه متصل کردن موتور هم دنگ و فنگ داره خیلی دنبال یه راه دیگه میگشتم فقط قطع و وصل مهمه واقعا ممنون

نوشته اصلی توسط MohammadMers نمایش پست ها
                    به نظرم سروو با دوتا چرخدنده بهترین راه حله :|
                    داداش من این موتورهای سروو رو نمیدونم دقیقا چیکاره هستن یعنی مزایاشون چیه قدرتشون چقدره قیمتشون و اینکه چه کاربردی داره ؟ یعنی خیلی قدرتش نصبت به قیمت پایینه ؟ کلا واسه کارای دیگه به دردم میخوره این سوال واسه این کار زیاد نمیخام به خودم زحمت بدم همون که دوستمون معرفی کردن کارمو راه میندازه
                    ممنون میشم یه اطلاعات کامل بدی که فقط دور پایینش هست یا دور بالا هم هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X