اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساده ترین راه ساخت پری 2.1 کانال از ورودی استریو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساده ترین راه ساخت پری 2.1 کانال از ورودی استریو

سلام دوستان
    من میخوام یک آمپلی فایر 2.1 کانال با ماژول های کلاس D که دارم بسازم، یک ماژول 2 کانال و یک ماژول مونو دارم.
    ورودی صدا من هم استریو هست و کانال ساب ووفر از اون تفکیک نشده.
    ساده ترین راه برای تفکیک سورس صدای ماژول مونو چی هست ؟ فکر نکنم امکانش باشه با تجمیع کانال چپ و راست بهش ورودی داد چون روی صدای ماژول 2 کانال تاثیر میزاره و هر کانال رو شبیه به هم میکنه درسته؟

میخوام این کار بدون ماژول پری مجزا یا هر بورد دیگه ای انجام بشه، آیا راهی هست 2 کانال رو بدون تاثیر روی سورس اصلی صدا برای ماژول مونو ترکیب کرد؟

نوشته اصلی توسط payam.saa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام یک آمپلی فایر 2.1 کانال با ماژول های کلاس D که دارم بسازم، یک ماژول 2 کانال و یک ماژول مونو دارم.
    ورودی صدا من هم استریو هست و کانال ساب ووفر از اون تفکیک نشده.
    ساده ترین راه برای تفکیک سورس صدای ماژول مونو چی هست ؟ فکر نکنم امکانش باشه با تجمیع کانال چپ و راست بهش ورودی داد چون روی صدای ماژول 2 کانال تاثیر میزاره و هر کانال رو شبیه به هم میکنه درسته؟

میخوام این کار بدون ماژول پری مجزا یا هر بورد دیگه ای انجام بشه، آیا راهی هست 2 کانال رو بدون تاثیر روی سورس اصلی صدا برای ماژول مونو ترکیب کرد؟

درود...
    تنها راه این است که با دومقاومت ۱۰ کیلو صدای چپ و راست را تبدیل به مونو بکنید... سپس با استفاده پری و مدار فیلتر پایین گذر استفاده بکنید....
    البته توجه کنید پری باید قبل از خازن و مقاومت پایین گذر باشد...
    اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X