اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک پروژه موزیکال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : یک پروژه موزیکال

این چوک بلند گو مدار pcl82 است .برای یک جفت ان قیمت در سایتی که این کیت را عرضه کرده Price: $48 (pair) می باشد یعنی 50 هزار تومان ولی در اینجا با 20 تومان جفتش با همین کیفیت پیچیده می شود .صدای این چوکها به دلیل استفاده از tap 40% عالی است .قدرت ان را دست کم نگیرید .من فکر کنم پروژه pcl82 هم از نظر صدا و هم از نظر قیمت برای شروع و حتی داشتن یک وسیله حرفه ای برای دوستان علاقمند بسیار مناسب باشد تنها تفاوت ما با سایتهای خارجی عرضه کننده کیت این است که لامپی را که ما در ایران می خریم nos است و این یعنی اورجینال با دوام بالا و صدای شگفت انگیز محصولات اصل

این نوع پوش پول همین لامپ است که ساخت ان کمی گرانتر تمام می شود ولی قدرتش دیگر برای یک خانه کافی کافی است ......البته مدارهای se موزیکال ترند .

دیدگاه

تست تقویت کننده pcl82

چنانچه شروع به ساخت کردیم باید دو مد پنتود و تریود را برایتان توضیح دهم در جدول بالا مقادیر برای دوحالت عرضه شده .

معمولا یکی از تستها تزریق یک موج مربعی است و دیدن ان در خروجی با اسکوپ .سازنده های این نوع دستگاه در کشورهای خارجی که معمولا جوانان و حتی افراد مسن تر هستند گاهی اقدام به تستهایی می کنند که بسیار دقیق است .

این تصویر اخری از پروژههای این سازنده است .تمام اینها در ایران انجام می شود .

دیدگاه

این هم یک پری در ضاهر یک دستگاه های اند .خیلی جالب است که این سازنده کیت در تحلیل های سایت سیکس مونز هم شرکت داده شده است :eek:

بابا این یکی هم کیته ..... ببینید این حتی در فروشگاههای ما نیست .یک اتفاق عجیب این بود که لامپ قادر به ایجاد فضای عجیب و زیبایی هم هست .من خودم گرفتار شدم .ببینید از یک کیت در یک سایت شروع کردم رسیدیم به این ....

دیدگاه

من این نقشه را انتخاب کردم :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

دیدگاه

دیدگاه

برای ساختن یک دستگاه حرفه ای هزینه ای معمولا بیش از یک ای سی stk لازم است . .معمولا تصوری که علاقمندان ایرانی از ساخت پروژه دارند چیزی زیر 10 هزار تومان است در حالیکه یک ترانس تغذیه لامپی مرغوب را در ایران 40 هزارتومان می گیرند می پیچند .پس این را که بشود با 2 هزارتومان یک مدار لامپی را ساخت متاسفانه می شود گفت با ترانزیستور مطلب اشتباه گرفته شده !!فعلا خدا حافظ :bye :bye :bye

دیدگاه

هرجا سخن از لامپ است اسم شما هست استاد عزیز.

لامپ ها جادویی هستند. اگر گرفتار شوید رهایی نخواهد بود اما این گرفتاری یعنی عادت به صدای خوب شنیدن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X