اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت جعبه بلندگو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت جعبه بلندگو

ولی بازم هرجور حساب میکنم بیشتر میشه
    هزینه ی چوب و برشکاری170 هزار تومان
    هزینه ی بلندگو ها حدودا بین 60 تا 70 هزار تومان
    هزینه ی آمپلی با ترانس اینم یه 100 هزار تومانی در میاد البته با کراس اور.
    که جمعا شد 330 هزار تومان
    ببین این اسپیکر رو تازگی ها قیمت کردم میداد 240 هزار تومان البته دقیقا مثل این نبود تازه اینا فلش مموری هم می خورن
    http://image.made-in-china.com/2f0j00yvpEBDfKnVce/3-Way-Entry-level-Floor-Standing-Speakers-AN-HF003-Pair-.jpg
    داداش این اسپیکر با این کیفیت مواد و کیفیت بلندگو هاش و کیفیت ساختشو میتونی چینیشو گیر بیاری؟ :eek:
    اون چینی ها اسپیکر نیستن اسباب بازین بیشتر!
    ominoaudio جان دست مریزاد واقعا کار زیبایی شده :applause: :applause:
    امپ لامپی نساختی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
      داداش این اسپیکر با این کیفیت مواد و کیفیت بلندگو هاش و کیفیت ساختشو میتونی چینیشو گیر بیاری؟ :eek:
      اون چینی ها اسپیکر نیستن اسباب بازین بیشتر!
      ominoaudio جان دست مریزاد واقعا کار زیبایی شده :applause: :applause:
      امپ لامپی نساختی؟
      سلام مهدی جان. نه عزیز فعلا مشکلات اقتصادی اجازه نمیده. آمپ لامپی خیلی گرون در میاد
      اگه لامپی بسازم برای باندهای Floor Standing که دارم میسازم.
      دنبال یک آمپلیفایر با کیفیت در حد 25وات واقعی غیر از لامپ برای این دوتا هستم. شما چیزی سراغ نداری کم دردسر و کم هزینه؟ آی سی خوب هم اگه باشه مناسبه برای کارم، مثل سری TDA شرکت PHILIPS.
      I Love Music

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ominoaudio
        سلام مهدی جان. نه عزیز فعلا مشکلات اقتصادی اجازه نمیده. آمپ لامپی خیلی گرون در میاد
        اگه لامپی بسازم برای باندهای Floor Standing که دارم میسازم.
        دنبال یک آمپلیفایر با کیفیت در حد 25وات واقعی غیر از لامپ برای این دوتا هستم. شما چیزی سراغ نداری کم دردسر و کم هزینه؟ آی سی خوب هم اگه باشه مناسبه برای کارم، مثل سری TDA شرکت PHILIPS.
        داداش TDA7265دوتا 25 وات واقعی میده قیمتشم ایران میکرو داره 4600 توی شهر ما هم 5500تومان .
        امتحان گرفتن گواهینامه داشتم ،افسر پرسید کجا دور زدن ممنوعه ؟
        گفتم تو رفاقت

دیدگاه

ominoaudio جان یه مدته بدجور رفتم تو فکر امپ لامپی سینگل در حد 2 تا 5 وات دیگه خسته شدم از صدای بلند و بی کیفیت بوووم بوووم الکی میخوام باش تکنوازی های (solo) پیانو و گیتار و سنتور و... و موسیقی کلاسیک گوش بدم. موسیقی یعنی اینا نه این چرت و پرتایی که جدیدا میخونن :angry:
          ولی اولش همونطور که خودت میدونی میخوام یه اسپیکر خوب درست کنم بعد برم سراغ امپ و سورس و بقیه ماجرا
          برای اسپیکر میخوام با فولرنج و مثلا 2 تا ساب به بوکشلف یا floor standing یا اگه بشه هورن درست کنم اما اولا فول رنج و ساب خوب سراغ ندارم دوما کسی که حرفه ای و تخصصی اینارو ساخته باشه و تجربه داشته باشه نمیشناسم خودت هستی اما دوری از من جناب نجفی هم هستن اما ایشون هم تهران هستن موندم برای ساخت چیکار کنم
          تو پیشنهادی چیزی نداری؟
          بعد اسپیکر میرم سراغ امپ که بین لامپ های 211 و 6C33C و EL34 و KT88 برای قدرت یکیرو با مشورت دوستان انتخاب میکنم و میخوام چک هاش رو هم خودم بپیچم و یواش یواش یکیشو بسازم!
          شما چیزی سراغ نداری کم دردسر و کم هزینه؟ آی سی خوب هم اگه باشه مناسبه برای کارم، مثل سری TDA شرکت PHILIPS.
          ای سی های اصل و با کیفیت میشه گفت پیدا کردنشون محاله! چه TDA های فلیپس یه STK های سانیو (sanyo) اما میشه یه کارایی کرد اما بهت پیشنهاد میکنم سراغ TDA اصلا نری چون برای ضبط های خونگی معمولی و غیر های فای ساخته شدن اما وضعیت STK ها بهتره برای توان 25 وات 4142 و 4141 و 4144 و 4145 با کیفیت های خوب هست مدار زیاد شلوغ و هزینه بری هم نداره ببین میتونی پیداشون کنی یا اگه نشد برو سراغ نقشه های گسسته hifi اما مدار پیچیده تر و بعضا گرون تر میشه ولی از حدودا 20 هزار تومن برای استریو بالاتر فکر نکنم بره

دیدگاه

سلام به آقایون اهل صدا
            برای یک صدای خوب فکر کنم بهتر باشه از یک فول رنج با یک باکسی بزرگتر از بوک شلف استفاده بشه ، همانطور که دوستان میدونن بوکشلف ها تو پخش صدای بم مشکل دارند بنابر این مجبور به استفاده از ساب خواهیم بود و با اضافه کردن فیلتر های بالا و پایین گذر به سیستم صوتی جهت جدا کردن باس صدا و اعمال اون به ساب عملا اصالت صدا ازبین خواهد رفت جدای از اینکه ساخت باکس فیلتر و آمپلیفایر برای ساب هزینه جداگانه ای خواهد داشت .
            البته این راه حل جوابگوی کسانی خواهد بود که یک صدای خالص لازم داند و به مذاق دوستانی که صدای over detail رو می پسندند سازگار نخواهد بود

پانوشت : سطح لذت شنیداری هر کسی با دیگری متفاوته شاید یکی با یک mp3 player به یک لذتی برسه که یکی دیگه با یک آمپلیفایر و dac و سی دی اوریجینال نرسه خلاصه اینکه یکی رو ممکنه tda ارضاء کنه ولی یکی دیگه stk رو اصلا قبول نداشته باشه

دیدگاه

بله محسن جان دقیقا درست میگین بوکشلف توی پخش بم با یه فولرنج تنها مشکل داره و ساب میخواد از طرفی اگه ساب بیاد وسط کراس اور هم میخواد که ساختنش مکافاته واقعیه و صدا دیگه اصلش نیست اما هزینه ی بوکشلف شاید نصف فلور استندینگ بشه و درضمن کوچیکه ولی معایب خاص خودشو داره یه معضلی که با امپ لامپی هست اینه که لامپ تقویت کننده ولتاژه مثل بیس مشترک ترانزیستور و رفتارش کاملا تابع امپدانس بلندگوییه که بهش وصل میشه برای همین وصل کردن بلندگو های چند تکه با کراس اور کاملا روی امپ اثر میزاره مخصوصا اگه سینگل اند بدون فیدبک باشه برای همین میان تا بشه از بلندگوی کمتری استفاده میکنن بهترینش هم یه فولرنج خوبه.
              اگه فولرنج با یه باکس فلوراستندینگ بزرگ و هورن دار باشه یکی از بهترین گزینه ها برای امپ لامپیه اما ساختنش مشکل و هزینه بره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                ominoaudio جان یه مدته بدجور رفتم تو فکر امپ لامپی سینگل در حد 2 تا 5 وات دیگه خسته شدم از صدای بلند و بی کیفیت بوووم بوووم الکی میخوام باش تکنوازی های (solo) پیانو و گیتار و سنتور و... و موسیقی کلاسیک گوش بدم. موسیقی یعنی اینا نه این چرت و پرتایی که جدیدا میخونن :angry:
                کاملا با شما موافقم :agree:
                نوشته اصلی توسط mahdi.7
                ولی اولش همونطور که خودت میدونی میخوام یه اسپیکر خوب درست کنم بعد برم سراغ امپ و سورس و بقیه ماجرا
                برای اسپیکر میخوام با فولرنج و مثلا 2 تا ساب به بوکشلف یا floor standing یا اگه بشه هورن درست کنم اما اولا فول رنج و ساب خوب سراغ ندارم دوما کسی که حرفه ای و تخصصی اینارو ساخته باشه و تجربه داشته باشه نمیشناسم خودت هستی اما دوری از من جناب نجفی هم هستن اما ایشون هم تهران هستن موندم برای ساخت چیکار کنم
                تو پیشنهادی چیزی نداری؟
                خوب عزیز باید باهاشون با میل یا تلفن در ارتباط باشی، از آقای عارف مرادپور شماره ای ندارم (با میل در ارتباط باش/شاید دیر جواب بدن ولی درست و کامل راهنمایی میکنند) ولی آقای نجفی شماره دارند با ایشون در ارتباط باش، من هم در حد توان و اطلاعاتی که دارم حتما راهنماییت میکنم
                دوست داشتی پیغام بده شماره بهت بدم. در مورد ساب چرا ساب خوب نیست خود آقای مرادپور یک مدل JVC پیشنهاد داده بودند برای ساخت ساب ووفر و همینطور اگه فروشگاه JBL بری بلندگوهای خوبی داره.
                ولی من که کلا برای پخش موزیک خوب و با کیفیت اصلا به ساب علاقه ای ندارم.
                فقط بعضی مواقع برای سر و صدا :icon_razz:
                نوشته اصلی توسط mahdi.7
                بعد اسپیکر میرم سراغ امپ که بین لامپ های 211 و 6C33C و EL34 و KT88 برای قدرت یکیرو با مشورت دوستان انتخاب میکنم و میخوام چک هاش رو هم خودم بپیچم و یواش یواش یکیشو بسازم!
                امیدوارم به خواستت برسی رفیق. موفق باشی، خیلی برنامه ریزی عالی داری
                نوشته اصلی توسط mahdi.7
                ای سی های اصل و با کیفیت میشه گفت پیدا کردنشون محاله! چه TDA های فلیپس یه STK های سانیو (sanyo) اما میشه یه کارایی کرد اما بهت پیشنهاد میکنم سراغ TDA اصلا نری چون برای ضبط های خونگی معمولی و غیر های فای ساخته شدن اما وضعیت STK ها بهتره برای توان 25 وات 4142 و 4141 و 4144 و 4145 با کیفیت های خوب هست مدار زیاد شلوغ و هزینه بری هم نداره ببین میتونی پیداشون کنی یا اگه نشد برو سراغ نقشه های گسسته hifi اما مدار پیچیده تر و بعضا گرون تر میشه ولی از حدودا 20 هزار تومن برای استریو بالاتر فکر نکنم بره
                خیلی خیلی از پاسخ کامل، راهنمایی و پیشنهادهای خوبی که دادی ممنون و سپاسگذارم دوست عزیزم. :redface:
                حتما میرم دنبال STK.
                I Love Music

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                  بله محسن جان دقیقا درست میگین بوکشلف توی پخش بم با یه فولرنج تنها مشکل داره و ساب میخواد از طرفی اگه ساب بیاد وسط کراس اور هم میخواد که ساختنش مکافاته واقعیه و صدا دیگه اصلش نیست اما هزینه ی بوکشلف شاید نصف فلور استندینگ بشه و درضمن کوچیکه ولی معایب خاص خودشو داره یه معضلی که با امپ لامپی هست اینه که لامپ تقویت کننده ولتاژه مثل بیس مشترک ترانزیستور و رفتارش کاملا تابع امپدانس بلندگوییه که بهش وصل میشه برای همین وصل کردن بلندگو های چند تکه با کراس اور کاملا روی امپ اثر میزاره مخصوصا اگه سینگل اند بدون فیدبک باشه برای همین میان تا بشه از بلندگوی کمتری استفاده میکنن بهترینش هم یه فولرنج خوبه.
                  اگه فولرنج با یه باکس فلوراستندینگ بزرگ و هورن دار باشه یکی از بهترین گزینه ها برای امپ لامپیه اما ساختنش مشکل و هزینه بره
                  با اینکه میگی صدا اصلش نیست کاملا موافقم :agree: فقط سیستم استریوHiFi و استاندارد هست که صدای خوب و واقعی به انسان تحویل میده، من این حرف رو قبلا قبول داشتم و بعد از ساخت باندهای ایستاده به این حرف ایمان
                  آوردم. به نظر من لامپ برای همه موارد و همه نوع سیستم خوب نیست، نمیگم بده ولی به نظرم هر چیزی باید به جا استفاده بشه و نباید با تعصب درمورد لامپ یا ترانزیستور قضاوت کرد.
                  I Love Music

دیدگاه

1233456
                    I Love Music

دیدگاه

خوب عزیز باید باهاشون با میل یا تلفن در ارتباط باشی، از آقای عارف مرادپور شماره ای ندارم (با میل در ارتباط باش/شاید دیر جواب بدن ولی درست و کامل راهنمایی میکنند) ولی آقای نجفی شماره دارند با ایشون در ارتباط باش، من هم در حد توان و اطلاعاتی که دارم حتما راهنماییت میکنم
                      دوست داشتی پیغام بده شماره بهت بدم. در مورد ساب چرا ساب خوب نیست خود آقای مرادپور یک مدل JVC پیشنهاد داده بودند برای ساخت ساب ووفر و همینطور اگه فروشگاه JBL بری بلندگوهای خوبی داره.
                      ولی من که کلا برای پخش موزیک خوب و با کیفیت اصلا به ساب علاقه ای ندارم.
                      فقط بعضی مواقع برای سر و صدا
                      ممنون داداش حتما با اقای نجفی و مرادپور و مخصوصا خودت مشورت میکنم و اختصاصی مزاحمت میشم :redface:
                      اما به موقش باید یه سبک سنگین کنم بینم چقدر بودجه برای اسپیکر (هنوز توی انتخاب بلندگو ها و نوع جعبه تصمیم قطعی نگرفتم اما هورن رو بیشتر دوست دارم) و امپ نیازه و وقتی همه چیز قطعی شد و پولش جور شد میام سراغ شماها :mrgreen: بدبختی اصلا توی ساخت اسپیکر تجربه ای ندارم!
                      برای فولرنج اون 1 جفت فیلیپس که اقای نجفی داشتن عالیه اما نمیدونم فروختن یا نه کاش هنوز داشته باشن. برای ساب پیرلس رو تعریفشو زیاد کردن اما نمیدونم با لامپ مچ میشه یا چیز دیگه ای باید بگیرم

موسیقی اصل با اسپیکر های منگر بعد با هورن و ساب خیلی عالی میشه اتفاقا ساب بنظرم باید باشه اما نه اون اشغالایی که روی ماشین میبدن و فقط بالاپایین میره و جز سردرد چیز دیگه ای نداره! بیس های عمیق و نرم بنظرم جز لاینفک موسیقیه! البته همه اینا سلیقه شخصیه!

برای امپی که میخوای بسازی اول سعی کن STK خوب گیر بیاری اما احتمالا اگه پیدا نکردی گسسته های BJT و ماسفت تو رنج 20 وات به بالا هست توی google image سرچ کنی چیزای خوبی پیدا میکنی
                      با اینکه میگی صدا اصلش نیست کاملا موافقم فقط سیستم استریوHiFi و استاندارد هست که صدای خوب و واقعی به انسان تحویل میده، من این حرف رو قبلا قبول داشتم و بعد از ساخت باندهای ایستاده به این حرف ایمان
                      آوردم. به نظر من لامپ برای همه موارد و همه نوع سیستم خوب نیست، نمیگم بده ولی به نظرم هر چیزی باید به جا استفاده بشه و نباید با تعصب درمورد لامپ یا ترانزیستور قضاوت کرد.
                      بله کراس اور هرچقدر هم عالی و دقیق طراحی و ساخته بشه یاز هم مقداری خطای فازی و فرکانس های گنگ شده داره یکی از بهترین ترکیب ها یه فولرنج بسیار دقیق و خطی با ساب خوب هست که توی خیلی از اسپیکر های حرفه ای بوکشلف و ایستاده و هورن دیدم استفاده میشه و نتیجه خیلی خوبی هم با لامپ میده
                      اما لامپ با اسپیکر های خیلی محدودی میتونه خودشو نشون بده نمیشه مثل ترانزیستور به هرچی دلمون خواست وصلش کنیم مخصوصا چند راهه ها...
                      بالاخره هرچیزی یه معایب و مزایایی داره و معایب لامپ کم نیست و خیلی هم اعصاب خورد کنه ولی چه میشه کرد لامپه دیگه! تعصب روی هرچیزی به جای پیشرفت ادم موجب پس رفت شدیدش میشه حالا رو هرچی میخواد باشه

داداش اسپیکر ایستاده با امپ ساختی حتما عکس و اطلاعاتشو اینجا بزار کیــــف کنیم :applause:
                      موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                        ممنون داداش حتما با اقای نجفی و مرادپور و مخصوصا خودت مشورت میکنم و اختصاصی مزاحمت میشم :redface:
                        اما به موقش باید یه سبک سنگین کنم بینم چقدر بودجه برای اسپیکر (هنوز توی انتخاب بلندگو ها و نوع جعبه تصمیم قطعی نگرفتم اما هورن رو بیشتر دوست دارم) و امپ نیازه و وقتی همه چیز قطعی شد و پولش جور شد میام سراغ شماها :mrgreen: بدبختی اصلا توی ساخت اسپیکر تجربه ای ندارم!
                        قربونت عزیز هر کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم.
                        نوشته اصلی توسط mahdi.7
                        برای فولرنج اون 1 جفت فیلیپس که اقای نجفی داشتن عالیه اما نمیدونم فروختن یا نه کاش هنوز داشته باشن. برای ساب پیرلس رو تعریفشو زیاد کردن اما نمیدونم با لامپ مچ میشه یا چیز دیگه ای باید بگیرم
                        رفیق فول رنج خوب باز هم میتونی پیدا کنی تنها مشکل اینه که خیلی گرون هست. اگر فیلیپس ها نشد، حضوری با آقای نجفی تهران قرار بزار با هم برید فروشگاه JBL. منظور شما از ساب همون ووفر هست دیگه؟ پرلس ها ووفر و یا به قول آقای مرادپور مید بیس هستند. صدای خیلی عالی هم دارند باسهای نرم و با کیفیت. البته به شرط باکس خوب. این طور که من شنیدم پرلس به همراه یک تیوتر دام در مجموع گزینه خوبی برای لامپ هستند.
                        نوشته اصلی توسط mahdi.7
                        موسیقی اصل با اسپیکر های منگر بعد با هورن و ساب خیلی عالی میشه اتفاقا ساب بنظرم باید باشه اما نه اون اشغالایی که روی ماشین میبدن و فقط بالاپایین میره و جز سردرد چیز دیگه ای نداره! بیس های عمیق و نرم بنظرم جز لاینفک موسیقیه! البته همه اینا سلیقه شخصیه!
                        با شما موافقم.
                        نوشته اصلی توسط mahdi.7
                        برای امپی که میخوای بسازی اول سعی کن STK خوب گیر بیاری اما احتمالا اگه پیدا نکردی گسسته های BJT و ماسفت تو رنج 20 وات به بالا هست توی google image سرچ کنی چیزای خوبی پیدا میکنیبله کراس اور هرچقدر هم عالی و دقیق طراحی و ساخته بشه یاز هم مقداری خطای فازی و فرکانس های گنگ شده داره یکی از بهترین ترکیب ها یه فولرنج بسیار دقیق و خطی با ساب خوب هست که توی خیلی از اسپیکر های حرفه ای بوکشلف و ایستاده و هورن دیدم استفاده میشه و نتیجه خیلی خوبی هم با لامپ میده
                        اما لامپ با اسپیکر های خیلی محدودی میتونه خودشو نشون بده نمیشه مثل ترانزیستور به هرچی دلمون خواست وصلش کنیم مخصوصا چند راهه ها...
                        بالاخره هرچیزی یه معایب و مزایایی داره و معایب لامپ کم نیست و خیلی هم اعصاب خورد کنه ولی چه میشه کرد لامپه دیگه! تعصب روی هرچیزی به جای پیشرفت ادم موجب پس رفت شدیدش میشه حالا رو هرچی میخواد باشه
                        ممنون از نظرات سازنده و راهنماییت.
                        نوشته اصلی توسط mahdi.7
                        داداش اسپیکر ایستاده با امپ ساختی حتما عکس و اطلاعاتشو اینجا بزار کیــــف کنیم :applause:
                        موفق باشی
                        اسپیکر ایستاده هارو که تو وبلاگ عکسهاشو گذاشتم. تو سایت 4Shared پلود کردم.
                        تو صفحه 2 همین تاپیک هم لینک دانلود رو گذاشتم.
                        I Love Music

دیدگاه

رفیق فول رنج خوب باز هم میتونی پیدا کنی تنها مشکل اینه که خیلی گرون هست. اگر فیلیپس ها نشد، حضوری با آقای نجفی تهران قرار بزار با هم برید فروشگاه JBL. منظور شما از ساب همون ووفر هست دیگه؟ پرلس ها ووفر و یا به قول آقای مرادپور مید بیس هستند. صدای خیلی عالی هم دارند باسهای نرم و با کیفیت. البته به شرط باکس خوب. این طور که من شنیدم پرلس به همراه یک تیوتر دام در مجموع گزینه خوبی برای لامپ هستند.
                          حجازی که دندون گرده وحشتناک اون پیرلس که 40.000 تومن بوده و حتی درحد 20.000 ارزش داره رو با کلی منت میگه 80.0000 تومن! اینا ماله چند سال پیشه توی انبارش داشته حالا اومده میخواد به قیمت روز بفروشه!
                          منظورم همون ووفر هست با اقای نجفی بعدا مشورت میکنم ببینم چه فول رنج و ووفری بدرد لامپ میخوره
                          عکس هارو هم دیدم کار خیلی قشنگی شده :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                            حجازی که دندون گرده وحشتناک اون پیرلس که 40.000 تومن بوده و حتی درحد 20.000 ارزش داره رو با کلی منت میگه 80.0000 تومن! اینا ماله چند سال پیشه توی انبارش داشته حالا اومده میخواد به قیمت روز بفروشه!
                            منظورم همون ووفر هست با اقای نجفی بعدا مشورت میکنم ببینم چه فول رنج و ووفری بدرد لامپ میخوره
                            عکس هارو هم دیدم کار خیلی قشنگی شده :applause:
                            دیگه کاریش نمیشه کرد همینه دیگه، ایشون هم بالاخره باید تو این شرایط زندگی کنند
                            قابل شمارو نداره عزیز :redface:
                            موفق باشی.
                            I Love Music

دیدگاه

خسته نباشی آقا امین
                              بوک شلفا کار قشنگی بود :applause:
                              فقط انگار پیجهای ووفر یکم محکم بسته شده،قاب دور ووفر ها یکم موج دار شده اگه اونم بتونی یکاری کنی خیلی قشنگ میشه
                              راستی میتونم بپرسم ووفرها چه مدلی هستن؟قیمت و کیفیتشون نسبت به پیرلس چجوره؟
                              من خودم دنبال یه بلندگوی 3 یا 4 اینچ برای high mid هستم،پیشنهادی ندارین؟ :rolleyes:
                              رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
                                خسته نباشی آقا امین
                                بوک شلفا کار قشنگی بود :applause:
                                فقط انگار پیجهای ووفر یکم محکم بسته شده،قاب دور ووفر ها یکم موج دار شده اگه اونم بتونی یکاری کنی خیلی قشنگ میشه
                                اتفاقا اینی که شما گفتید مدلش هست، یک موج منظم و یکنواخت ایجاد کردم و اگر از نزدیک ببینید خیلی زیبا شده.
                                نوشته اصلی توسط hs67
                                راستی میتونم بپرسم ووفرها چه مدلی هستن؟قیمت و کیفیتشون نسبت به پیرلس چجوره؟
                                من خودم دنبال یه بلندگوی 3 یا 4 اینچ برای high mid هستم،پیشنهادی ندارین؟ :rolleyes:
                                این ووفرها خیلی حرفه ای نیست ولی کیفیت بدی هم نداره. این ووفر هارو چند سال پیش خریدم و فکر نمیکنم الآن پیدا بشه. ساخت تایوان هست و خیلی خوش ساخت.
                                اگه شما دنبال صدای مید خوب هستید چرا دنبال فول رنجهای 4اینچ سونی نرفتید هم قیمت خیلی خیلی مناسبی داشتند و هم صدای عالی. من هنوزم ازشون راضی هستم و نظرم برنگشته. البته الآن قیمتشون 4برابر شده
                                I Love Music

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X