اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عکسهای ساب دی جی 500 وات آمریکایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عکسهای ساب دی جی 500 وات آمریکایی

با سلام خدمت دوستان
    اینها عکسهای ساب دی جی 500 وات من هست که به درخواست اشک عزیز اونا رو براتون گرفتم و تو این تاپیک میذارم دوستان دقت کنند این ساب 500 وات است پس دیگه خیلی راحت حرف از 200 وات و 300 وات نزنید و خوئتون مقایسه کنید
    ]

]

]

اینم عکس منبع تغذیه اون(مدار رکتیفایر و صافی ها عکس ترانس رو زیر براتون میذارم که یه کم آهنربای بلندگو هم دیده میشه و عکی آخر از دید جلو ساب است

]

]

]

تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

پاسخ : عکسهای ساب دی جی 500 وات آمریکایی

سلام
    توی عکس آخر اون چیز زرد رنگ چیه ؟
    (کاربردش)
    يادش بخير يه وقتايي هر روز ميومدم اينجا !

دیدگاه

اون ترانس برقش است
      ترانس حلقوی است و خیلی سنگینه حدود 15 کیلو فقط وزن اون ترانسش است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
        ترانس حلقوی است و خیلی سنگینه حدود 15 کیلو فقط وزن اون ترانسش است .
        اینا احتمالا نمیدونن منبع تغذیه سوئیچینگ چیه!!! توی دستگاههای پیشرفته من ترانس 15 کیلویی
        ندیدم حتی اگه 5 کیلو وات توان بده .
        باز هم عید آمد و ما لختیم...

دیدگاه

::15 کیلو یه کم زیاده
          يادش بخير يه وقتايي هر روز ميومدم اينجا !

دیدگاه

شبیه دستگاه های usa نیست !
            من چند تایی دیدم، خیلی کارشون ترو تمیزه !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Dxing
              اینا احتمالا نمیدونن منبع تغذیه سوئیچینگ چیه!!! توی دستگاههای پیشرفته من ترانس 15 کیلویی
              ندیدم حتی اگه 5 کیلو وات توان بده .
              سلام
              دوست عزیز آمریکایی ها میدونن تغذیه سوئیچینگ چیه ولی خودت نظر بده:
              اینجا احتیاج به یک ولتاژ متقارن 48 ولت 10 آمپر داری--یک ولتاژ 80 ولت متقارن اونم حدود 10 آمپر احتیاج داری--یک ولتاژ 60 ولت متقارن 10 آمپر احتیاج داری....به نظرت تغذیه سوئیچینگی با این توانایی ها چقدر پیچیده و احتمال خرابیش چقدر می تونه زیاد باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                شبیه دستگاه های usa نیست !
                من چند تایی دیدم، خیلی کارشون ترو تمیزه !
                سلام دوست عزیز
                تر و تمیز به نظر شما دیگه چطوریه من فقط یه بخش کوچیکش رو گذاشتم وگرنه چند تا مدار پیچیده دیگه داره که با دیدنشون آدم حال میکنه درثانی من که از خودم در نیاوردم یا قصد فروشش رو ندارم که براش تبلیغ کنم پشتش نوشته آمریکاییه و بعد از همه اینا من این عکسها رو فقط به خاطر اشک دوست عزیزم تو سایت گذاشتم وگرنه اصلا قصد همچین کاری رو نداشتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
                  دوست عزیز آمریکایی ها میدونن تغذیه سوئیچینگ چیه ولی خودت نظر بده:
                  اینجا احتیاج به یک ولتاژ متقارن 48 ولت 10 آمپر داری--یک ولتاژ 80 ولت متقارن اونم حدود 10 آمپر احتیاج داری--یک ولتاژ 60 ولت متقارن 10 آمپر احتیاج داری....به نظرت تغذیه سوئیچینگی با این توانایی ها چقدر پیچیده و احتمال خرابیش چقدر می تونه زیاد باشه
                  اینو گفتم چون میدونستم دستگاه و مونتاژ کار ایرانی هستند حتی چینی هم نیستند .
                  حالا شما نظر بده :
                  یه شرکت آمریکایی میاد دستگاهی میسازه که 15 کیلو وزن ترانسشه و با اون هزینه های
                  سرسام آور گمرکی و حمل و نقل اون و صادر میکنه به همه جای دنیا !!!
                  در صورتیکه یک پاور سوئیچینگ با این مشخصات زیر یک کیلو میشه .

فقط ایرانی ها همچین کارایی میکنند .

دیدگاه

سوییچینگ جای ترانسو در مدارات صوتی نمیتونه بگیره چون اگه میشد برند های معروف دنیا این کارو میکردن و منتظر فرمایش جنابعالی نبودن
                    I Love Music

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ominoaudio
                      سوییچینگ جای ترانسو در مدارات صوتی نمیتونه بگیره چون اگه میشد برند های معروف دنیا این کارو میکردن و منتظر فرمایش جنابعالی نبودن
                      خب علتشو هم فرمایید تا مستفیض شیم قربان

دیدگاه

منم تو چند تا مدار صوتی حرفه ای این قضیه رو دیدم.برای منم جالب بود اگه دلیل خاصی داره لطفا راهنمایی کنید....
                        [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

دلیلش.؟؟؟ همین که الان من چند وقته دارم خودم رو میکشم ولی از سوئیچینگ برای صوت جواب نمیگیرم خودش دلیله. البته نه اینکه نشه و من کماکان در تلاشم. ولی واقعاً کار مشکلیه. مهمترین مشکل نویز مدارات است . مدارات صوتی حساسترین مدارات نسبت به تغدیه هستند.
                          البته منم بعید میدونم اون ترانس 15 کیلو باشه. چون ترانس های حلقوی راندمان بیشتری دارند و نویز خیلی کمتری ایجاد میکنند. نیازی به 15 کیلو سیم وآهن نیست. چون این آمپ 500 وات RMS هست نه REAL .اصطلاحاً بهشون میگن باند اکتیو. منم صدای یکیش رو شنیدم. صدای فوق العاده ای داره. یه نکته جالب داره اونم اینه که در اوج صدا که داره گوشهاتون رو کر میکنه ولی اصلا سر درد نمیگیرید. به راحتی میتونید بیش از 1 ساعت با قدرت زیاد به صداش گوش بدید. من که نفهمیدم دلیلش چیه.
                          خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

دلیلش نویز خیلی بالای مدارات سوییچینگه oo: و آمپلیفایر صوتی خیلی به نویز حساسه و به این راحتی نمیشه کاملا فیلترش کرد.
                            پایدار باشید :bye
                            I Love Music

دیدگاه

دلیلش نویز خیلی بالای مدارات سوییچینگه oo: و آمپلیفایر صوتی خیلی به نویز حساسه و به این راحتی نمیشه کاملا فیلترش کرد.
                              پایدار باشید :bye
                              خسته نباشی داداش.
                              بزار یه مثالی برات بزنم . توی BTS های موبایل ما هم صوت داریم و هم تصویر و هم دیتا و هم
                              امواج RF ولی با این حساسیت بالا از منابع تغذیه سوئیچینگ استفاده میکنند . فکر نکنم چیزی
                              حساس تر مدارات رادیویی پیدا کنی . هیچ تداخل و نویز و پارازیتی نداریم .
                              حتی توی تلویزیون و پخش کننده های DVD-VCD و پلایر های خونگی هم تغذیه سوئیچینگ
                              وجود داره ولی نویزی نیست .

مدارات صوتی هیچ سنخیتی با منابع تغذیه سوئیچینگ ندارند . موضوع اینکه سواد تولید
                              کننده ها پایینه . چون کار آمپلی فایر در الکترونیک از سطح و لول پایینی برخورداره .
                              -
                              اصلاح : در BTS هایی که ورودی صوت و تصویر دارند این سیگنال ها از حالت آنالوگ به دیجیتال
                              تبدیل شده و سپس مدوله میشوند .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X