اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صدای اضافی lm386

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : پاسخ : صدای اضافی lm386

نوشته اصلی توسط aswhu600
    بهتره اول یه توضیح کلی درباره کاری که میخواید بکنید بدید

شلدینک یعنی نفوذ منفی در مدار یعنی پهن کردن مداراتی که ولتاژ منفی مدار را دارن و نه پهن کردن مدارات خروجی یا ورودی و ....

در مورد +sp یا -sp به نظرم دارید کار نادرستی انجام میدید چون در این موارد از اینکارا نمیکنن

آیا دو ورودی شما سیگنال ضعیفی داره یا خودش میتونه یه بلندگو را راه بندازه

کلا یه توضیحی از کارتون بدید
    کاری که من می خوام بکنم پخش صدا سر یه تایم مشخص هستش که منبع صدا آی سی های ضبط صدا مثل apr یا isd هستش که خروجی +sp و -sp دارن که خود این خروجی ها رو اگر به اسپیکر وصل کنی صدا شنیده میشه می خوام این صدا رو تقویت کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط unrealelec
      کاری که من می خوام بکنم پخش صدا سر یه تایم مشخص هستش که منبع صدا آی سی های ضبط صدا مثل apr یا isd هستش که خروجی +sp و -sp دارن که خود این خروجی ها رو اگر به اسپیکر وصل کنی صدا شنیده میشه می خوام این صدا رو تقویت کنم
      ورودی هر مدار تقویت کننده یه حد استانه داره مثلا در یه آی سی تقویت معمولی حداکثر ورودی نباید بیشتر از مثلا 100 میلی وات باشه در مدار شما منبع سیگنال خودش دارای قدرت قابل ملاحظه ای هست که باید کاهش پیدا کنه و همچنین پدانس این دو باید با هم هماهنگ باشن

یه مدار ساده میخواد که بین این دو مدار قرار بگیره که چند دقیقه دیگه میکشم و همینجا قرار میدم ...
      --------------------------- --------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
        ورودی هر مدار تقویت کننده یه حد استانه داره مثلا در یه آی سی تقویت معمولی حداکثر ورودی نباید بیشتر از مثلا 100 میلی وات باشه در مدار شما منبع سیگنال خودش دارای قدرت قابل ملاحظه ای هست که باید کاهش پیدا کنه و همچنین پدانس این دو باید با هم هماهنگ باشن

یه مدار ساده میخواد که بین این دو مدار قرار بگیره که چند دقیقه دیگه میکشم و همینجا قرار میدم ...
        اون مداری که توی صفحه قبل گذاشتم به نظرتون ورودی رو کاهش نمیده؟
        مداری که شما برا tda گذاشتین برای بلندترین صدا هستش یا راهی برا بیشتر کردن صدا هم هست؟

دیدگاه

پاسخ : صدای اضافی lm386

البته بهتره در هر کانال SP هم یه خازن 100 یا 200 نانو هم قرار بدی

نوشته اصلی توسط unrealelec
          اون مداری که توی صفحه قبل گذاشتم به نظرتون ورودی رو کاهش نمیده؟
          مداری که شما برا tda گذاشتین برای بلندترین صدا هستش یا راهی برا بیشتر کردن صدا هم هست؟
          بله کاهش میده ولی تطبیق امپدانس خوبی نداره

مدار TDA برای بلندترین صدا هست که البته میتونید برای کنترل یه ولوم 10 کیلو اهمی مثل شکل در مدار قرار بدید

دیدگاه

خیلی خیلی ببخشید ولوم صدا اشتباه هست

به غیر از اون پایه ولوم که به منفی متصل شده دو تا پایه دیگه را جاشونا هم هم عوض کنید که پایه 7 آیسی به پایه وسط ولوم متصل میشه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
              خیلی خیلی ببخشید ولوم صدا اشتباه هست

به غیر از اون پایه ولوم که به منفی متصل شده دو تا پایه دیگه را جاشونا هم هم عوض کنید که پایه 7 آیسی به پایه وسط ولوم متصل میشه ....
              واقعا لطف کردین
              حتما این رو امتحان می کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X