اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار پخش موزیک از رو فلش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مدار پخش موزیک از رو فلش

اگه کیفیت خوب میخوای از stk استفاده کن
    اگه میخوای خیلی هزینه نکنی یه ای سی به نامه 2025 هست از اون استفاده کن از 2025 تو اسپیکر های میکرولب هم استفاده میشده ( استریو هست تو حالت بریج فک کنم 6-8 وات خروجی میده )
    tda2030 هم برای کار خونه حرف نداره هم مدارش سادس هم کیفیت قابل قبولی داره هم ارزونه
    tda1557 یه کم گرونه ولی ایسی واقعا خوبیه
    میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
    به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deadmaster
      اگه کیفیت خوب میخوای از stk استفاده کن
      اگه میخوای خیلی هزینه نکنی یه ای سی به نامه 2025 هست از اون استفاده کن از 2025 تو اسپیکر های میکرولب هم استفاده میشده ( استریو هست تو حالت بریج فک کنم 6-8 وات خروجی میده )
      tda2030 هم برای کار خونه حرف نداره هم مدارش سادس هم کیفیت قابل قبولی داره هم ارزونه
      tda1557 یه کم گرونه ولی ایسی واقعا خوبیه
      البته سری stk آی سی های خوبی هستند ولی بشرطی که سورس خوبی داشته باشین وقتی سورس صدا یک mp3 player بی نام و نشون هست دیگه آدم حیفش میاد براش stk تجویز کنه یه جوارایی بقول معروف " اسب ابلق سم طلا " میشه
      مگه tda1557 چند شده ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
        البته سری stk آی سی های خوبی هستند ولی بشرطی که سورس خوبی داشته باشین وقتی سورس صدا یک mp3 player بی نام و نشون هست دیگه آدم حیفش میاد براش stk تجویز کنه یه جوارایی بقول معروف " اسب ابلق سم طلا " میشه
        مگه tda1557 چند شده ؟
        این mp3 player رو من استفاده کردم واقعا خروجی قویی داره
        به همین جهت گفتم stk :nerd:
        میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
        به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

اگه هنوز نساختی یه نگاه به این لینک بنداز
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37665.0

دیدگاه

اگر هدفون میخواید درایو کنید TDA1307 استفاده کنید من با یکی از این CAR KIT ها که فرستنده FM داره یه MP3 پلیر ساختم البته آیسی FM TRANSMITTER رو از کار انداختم مصرف با رم 90 میلی آمپر بیشتر نیست...یا باطری موبایلم زدم تنگش ردیف شد.... خیلیم عالی البته مقاومت فیدبک TDA1307 رو 220 کیلو گذاشتم با 3.9 کیلو صدا ضعیفه و بیشتر از این دیستروشن زیاد میشه...
            خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X