اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[پروژه] آمپلی فایر 200 وات با IRFP250N

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آمپلی فایر 100 وات با IRFP250N

خب از کجا مطمن شدی ؟

دیدگاه

با سلام
      دوستان بجای ماسفتهای مدار مذکر میشه از این مدل ماسفت استفاده کرد :redface: APT1001RBN
      آخه چنتایی ازش دارم و از اورجینال بودنشم مطمئنم
      با تشکر
      شاد بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد"چگوارا"

دیدگاه

دوستان پیشنهاد میدم دیگه کسی این امپ رو نسازه این امپ تو خروجیش dc میده 100 در 100
        چون با ساب که تست کردم بوی سوختن ساب بلند شد
        باید اول یه فکری برا طراحیش کنم

دیدگاه

این آمپ وهرکی ساخته گفتن موردداره یه جورایی طراحیش مشکل داره ولتاژدی سیم بده که واویلا شمابهتره بری سراغ 5200و1943.
          سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

اینو 100 در 100 میگم
            برا ساب باید کلاس d بسازم ولی خوب براش حتما باید اسکوپ داشت
            من اینو که میگم تست کردم چون ساب رو با دو امپ تست کردم یکی با همین امپ یکی با bjt از تست هردو فیلم گرفتم میزارم بعدا
            ولی از لحاظ قدرت واقعا پر قدرته این فیلمی که گرفتم با این امپ ولوم نصفه ولی با bjt تا اخر بازه

دیدگاه

داداش مصطفی اگه منظورازbjtهمون100واتی هست که توانجمنه خوب بایدقدرتش ازین کم باشه این آمپلی ماسفت که زدن100وات اگه تغذیشوفراهم کنی 180بایستی توان بده.
              سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

نه سیروس جان اون 100 واتی که میگی نیست یه امپ که میشه گفت اولین گسسته ای که ساختم خیلی وقت پیش مدارشم گذاشتم قبلا ولی کیفیتش عالیه
                این امپ هم 100 وات نیست بخوای از یه فرمولی که قبلا داریم حساب کنیم همون 180 واتی که شما گفتی هست

دیدگاه

اینم نقشه علمیش قبلا یکی از دوستان گذاشته بود گفتم شاید بعضی از دوستان نداشته باشن

دیدگاه

دوستان عجیبه من اینو ساختم مشکلی هم نداشت. البته در دراز مدت کار نگرفتم.
                    ولی سامان چند ماهه که روی ماشینش بسته و داره بدون مشکل کار میکنه oo:
                    خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a302866a
                      با سلام
                      دوستان بجای ماسفتهای مدار مذکر میشه از این مدل ماسفت استفاده کرد :redface: APT1001RBN
                      آخه چنتایی ازش دارم و از اورجینال بودنشم مطمئنم
                      با تشکر
                      درود

باید بشه ولی ماسفت قویی هست فکر نمیکنی برای این مدار حیفه
                      خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

سلام مصطفی جان
                        من خیلی وقت میشه این مدار رو تو یه دستگاه دیگه کار گذاشتم اما یه کوچولو تو خروجی تغیییرات دادم که به نظرم باید می بود و اگر نباشه کامل نخواهد بود می خوای شما هم این تغییرات رو اعمال کن ببین چی میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
                          سلام مصطفی جان
                          من خیلی وقت میشه این مدار رو تو یه دستگاه دیگه کار گذاشتم اما یه کوچولو تو خروجی تغیییرات دادم که به نظرم باید می بود و اگر نباشه کامل نخواهد بود می خوای شما هم این تغییرات رو اعمال کن ببین چی میشه
                          سلام به محمد عزیز
                          داداش سیم لاکی نمره چند?فک کنم یه پی سی بی کوچیک برا خروجی و قبل از بلندگو باید اضافه کنیم?درسته?والا من بویی از ساب یا بلندگوها نشنیدم منم شک کردم چون حرکتای اضافی و بی مورد تو پرده ساب و بلندگو داشتم.وگرنه قدرتش خوبه.فقط این حرکتای اضافی و بی مورد منو به شک انداخت.
                          میزان تلاشی که برای رسیدن به هدفت انجام میدهی ارزش آن قلمداد خواهد شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza4560
                            سلام به محمد عزیز
                            داداش سیم لاکی نمره چند?فک کنم یه پی سی بی کوچیک برا خروجی و قبل از بلندگو باید اضافه کنیم?درسته?والا من بویی از ساب یا بلندگوها نشنیدم منم شک کردم چون حرکتای اضافی و بی مورد تو پرده ساب و بلندگو داشتم.وگرنه قدرتش خوبه.فقط این حرکتای اضافی و بی مورد منو به شک انداخت.
                            سلام
                            والا نمرش یادم نیست از همین سیم لاکی هایی که تو خروجی برخی برد های آمپلی فایر هست .منم چون داشتم از همون استفاده کردم ولی نمی دونم نمره چند بود.
                            فکر کنم سام بتونه کمک کنه اون تو مداراتش زیاد استفاده کرده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
                              سلام
                              والا نمرش یادم نیست از همین سیم لاکی هایی که تو خروجی برخی برد های آمپلی فایر هست .منم چون داشتم از همون استفاده کردم ولی نمی دونم نمره چند بود.
                              فکر کنم سام بتونه کمک کنه اون تو مداراتش زیاد استفاده کرده.
                              مرسی محمد جان
                              سام عزیز هم اگه پست و دید پس راهنمایی کنه
                              میزان تلاشی که برای رسیدن به هدفت انجام میدهی ارزش آن قلمداد خواهد شد

دیدگاه

نمره سیم لاکی رو جریان خروجی امپ تعیین میکنه
                                به نظرم سیم بین 0.5 تا 1 داشتی بزار نه کمتر نه بیشتر البته بیشتر مشکلی نداره و خیلی ضخیم میشه و پیچیدنش سخت و بد شکل میشه
                                احتمالش هم هست محمد جان شاید ماله همین سیم لاکی باشه جالبه که من تا حالا اصلا بهش توجه نکرده بودم
                                چون این سیم لاکی کار جلوگیری از ایجاد شک به بلندگو هست الان هم اینجا که هستم چیزی در دست ندارم فقط سیستمو برای تست اوردم ولی اگه تونستم اینکار رو میکنم اطلاع میدم
                                ولی بوی سوختگی سیم پیچ ساب بلند شد هنگام تست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X