اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی آی سی تقویت کننده با خروجی دیفرانسیلی میشناسه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی آی سی تقویت کننده با خروجی دیفرانسیلی میشناسه؟

سلام. من دارم یه مدار طراحی میکنم و برای طبقه پیش تقویت کننده و میکروفون نیاز به یه تقویت کننده با خروجی دیفرانسیلی دارم. کسی همچین آی سی میشناسه؟
    راستی یه جا دیدم اومده بودن از 2 تا تقویت کننده اپ امپ استفاده کرده بودن و سیگنال ورودی رو داده بودن به ورودی منفی و مثبت هر کدوم از اپ امپ ها و از خروجیشون دیفرانسیلی گرفته بودن. اما لیست قطعاتش کامل نبود.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟

پاسخ : کسی آی سی تقویت کننده با خروجی دیفرانسیلی میشناسه؟

عموما از خروجی دیفرانسیلی استفاده نمیکنن از ورودی دیفرانسیلی استفاده میکنن خروجی دیفرانسیلی مشکلات زیادی داره واگر استفاده بشه طراحی دقیق لازم داره به کتاب الکترونیک 2 سدره مراجعه کنید...ورودی دیفرانسیلی برای حذف نویز و... کاربرد داره....خروجی دیفرانسیلی کم استفاده میشه...
    خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین

دیدگاه

یکیش میتونه LM10C باشه .
      بقیشونم ساخته شرکت ناسوناله :
      LMH6550MA-LMH6550MM-LMH6551MA-LMH6551MM-LMH6552MA-LMH6555SQ

دیتا شیتشون رو از سایتی مثل DATASHEET4U.NET بگیر . کاربردشون مدارات پیش تقویت کننده هست که مدارای پوش پول یا از این قبیل رو در طبقات بعدی خودشون درایو میکنند که البته باید گیر آوردنشون یکم سخت باشه و شاید هم کمی گرون باشن.
      موفقیت یک فرایند است نه یک اتفاق...

******** استفاده از گزينه تشكر نشانه اهميت و احترام شما به پيگيري شخص نظر دهنده است ********

دیدگاه

یه نگاه به AD620 بنداز ببین به کارت میاد . توس بازار هم به راحتی می تونی تهیه کنی
        معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X