اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بلند گو 8 اهم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بلند گو 8 اهم

نوشته اصلی توسط mohammad1365
    سلام
    این بلندگوهای12 اینچ جاسکو که به اصطلاح فول رنج هم هستند اصلا" به درد موسیقی نمی خوره . چون نه صدای زیر رو خوب پخش نمی کنه و نه صدای بم. البته به قول بهنام جان پرتاب صداش بلاست ولی کیفیت صفر.
    جنسی که پدر و مادرش چینی و ایرانی باشه , معلومه چی در میاد

برند جاسکو مونتاژ ایران هست (جهان آوا ساز) قطعات هم طبق معمول چینی درجه 2 و 3

دیدگاه

سلام
      این بلندگوهای12 اینچ جاسکو که به اصطلاح فول رنج هم هستند اصلا" به درد موسیقی نمی خوره . چون نه صدای زیر رو خوب پخش نمی کنه و نه صدای بم. البته به قول بهنام جان پرتاب صداش بلاست ولی کیفیت صفر.
      محمد جان کیفیت صدای 8 اینچ و 12 اینچ باندهای جاسکو زیاد فرق دارن ؟
      اون باندا 100 وات بودن :eek:
      زکات علم نشر آن است
      بیشتر با من اشنا بشین :
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
      ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b e h n a m
        محمد جان کیفیت صدای 8 اینچ و 12 اینچ باندهای جاسکو زیاد فرق دارن ؟
        اون باندا 100 وات بودن :eek:
        سلام
        بهنام جان راستش من تو محصولاتشون ندیدم باندی با بلندگوی 8 اینچ داشته باشند . چون برای وکال و مداحی بیشتر 12 اینچ استفاده می کنند و البته گاهی هم 15 اینچ. شاید 8 اینچش رو برای اکو همراه استفاده کرده باشند.
        اگر تونستی یک عکس بزار

دیدگاه

محمد جان برای موزیک چه برندی خوبه من تو فکر اینم که یه جفت 12 اینچ و تیوتر قوی بگیرم و براشون باکس بسازم برای موزیک و بعضی اوقات هم مداحی اطلاعی داری راجب به بلندگوها
          یا بهتر برم یه جفت از این باندایی که تیوتر هورنی دارن بگیرم صداشونو شنیدم خیلی عالین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
            محمد جان برای موزیک چه برندی خوبه من تو فکر اینم که یه جفت 12 اینچ و تیوتر قوی بگیرم و براشون باکس بسازم برای موزیک و بعضی اوقات هم مداحی اطلاعی داری راجب به بلندگوها
            یا بهتر برم یه جفت از این باندایی که تیوتر هورنی دارن بگیرم صداشونو شنیدم خیلی عالین
            راستش من اگر جای شما بودم و تو دست و بالم پول هم بود می رفتم آماده یک باند دو راهه می گرفتم . چون ساخت باکس یه خورده سخته. البته این مورد هم بستگی به این داره که بخوای چقدر هزینه کنی . اگر تا 1.5 بتونی هزینه کنی من باندهای دوراهه شرکت d&d رو پیشنهاد می کنم . می تونی تو سایتش هم برای ببینی ( مدل DX120 ) همین محرم امسال یک جفت خریدیم و ازش راضی هم هستیم . و هم برای موزیک قابل استفاده هست و هم مداحی. البته ممکنه قیمتش الان یه خورده بالاتر رفته باشه ولی نسبت به پولی که میدی کیفیت خوبی بهت میده. من حتی پشتش رو هم باز کردم و دیدم و مدار خوبی برای کراس اورش داره. البته اینو بگم که چینی هست البته گرید A.
            اگر هم بیشتر می خوای هزینه کنی باند زیاده مثلا" RCF که کیفیتش عالی هست و پرتاب صداش فوق العاده بالاست.
            دایناکورد و بهرینگر هم یک سری مدل هاش خوبن. همه اینها بستگی به هزینه ای هست که می خوای در نظر بگیری.

دیدگاه

محمد جان این باندا رو واسه خودت خریدی ؟
              ادرسش رو میشه لطف کنی بدی

دیدگاه

محمد جان این باندا رو واسه خودت خریدی ؟
                ادرسش رو میشه لطف کنی بدی
                سلام
                نه مصطفی جان برای یک حسینیه خریدیم
                این هم آدرس سایتش www.ojawa.com

دیدگاه

محمد جان این بلندگوها که برای حسینیه خریدی ووفرشون فقط صدای بم میاد بیرون یا صدای مید هم هست یا فقط از تیوترهاش صدای مداح میاد

دیدگاه

محمد جان این بلندگوها که برای حسینیه خریدی ووفرشون فقط صدای بم میاد بیرون یا صدای مید هم هست یا فقط از تیوترهاش صدای مداح میاد
                    نه صدای ووفرش اونقدر بم نیست که حالت ساب باشه و فقط صدای بم را پخش کند بلکه تصور کنم مید هم پخش میکنه و توئیترش هم که صدای زیر رو به طور مجزا پخش میکند. البته من با موزیک هم تست کردم همه چیز اوکی بود. چی شده قصد داری بخری؟؟؟

دیدگاه

نه صدای ووفرش اونقدر بم نیست که حالت ساب باشه و فقط صدای بم را پخش کند بلکه تصور کنم مید هم پخش میکنه و توئیترش هم که صدای زیر رو به طور مجزا پخش میکند. البته من با موزیک هم تست کردم همه چیز اوکی بود. چی شده قصد داری بخری؟؟؟
                      نه بابا جیب ما به این چیزا قد نمیده ولی میخواستم در مورد سیستم عملکردش بدونم
                      اگر خواستم خودم بسازم بدونم چطوری باید بسازم

دیدگاه

نه بابا جیب ما به این چیزا قد نمیده ولی میخواستم در مورد سیستم عملکردش بدونم
                        اگر خواستم خودم بسازم بدونم چطوری باید بسازم
                        یادمه وقتی پشتش رو باز کردم تا کراس آوورش رو ببینم به غیر از سلف ها و مقاومت های آجری و .... دو تا ماسفت irfp9540 , irfp540 هم به یک هیت سینک رو برد پیچ شده بود منتها نفهمیدم برای چی بود.

دیدگاه

یادمه وقتی پشتش رو باز کردم تا کراس آوورش رو ببینم به غیر از سلف ها و مقاومت های آجری و .... دو تا ماسفت irfp9540 , irfp540 هم به یک هیت سینک رو برد پیچ شده بود منتها نفهمیدم برای چی بود.
                          محمد جان مدارش رو نتونستی ببینی اون ماسفتا برای چی هستن
                          من فک میکنم شاید یه جور مدار محافظ هستن

دیدگاه

محمد جان مدارش رو نتونستی ببینی اون ماسفتا برای چی هستن
                            من فک میکنم شاید یه جور مدار محافظ هستن
                            نه متاسفانه وقت نبود تا دقیق تر بررسی کنم ولی اگر فرصت کنم حتما" ازش عکس میگیرم و میزارم.
                            با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X