اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در خواست پری امپلی ساکت وبدون هوا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در خواست پری امپلی ساکت وبدون هوا

سلام دوستان من چن تا امپ قوی باstkو ترانزیستور 2sc5200درست کردم زمانی ک ورودی چیزی وصل نیست کاملا ساکته اما زمانی ک پری وصل کردم ی صدای هوای کمی تو خروجی شنیده میشه چنتا پری رو هم امتحان کردم هر کدوم یجور صدای هوا میدن.کسی پری کاملا ساکت داره بزاره واسم؟اگه دوبل تغذیه هم بود که بهتر؟؟باتشکر از دوستان خوبم.

پاسخ : در خواست پری امپلی ساکت وبدون هوا

دوستان میشه چنتا مدار پری ک خودتون ساختید وجواب گرفتید برام بزارید لطفا..........

دیدگاه

من مدار زیاد دارم ولی خودم نساختم اگه میخوای بزارم برات ولی فک نمیکنم که مشکلی داشته باشن

دیدگاه

اگه بزاری ممنون میشم.

دیدگاه

این یه مدار

اینم یه مدار دیگه

دیدگاه

ممنونم ازت دوست من اینا مدارای خوبین بنظر هم عملی هستن ....اما من دنبال پری خالی بدون تن کنترول هستم چون میخوام ورودی امپلی فایرامو بهم وصل کنم بایدحتما پری امپ داشته باشم وگرنه نویز میندازه توخروجیم برای همین بدون تن کنترول میخوام که هم کوچیک باشه هم بدون صدای اضافه :read: :read:.بازم ازت تشکرمیکنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
              ممنونم ازت دوست من اینا مدارای خوبین بنظر هم عملی هستن ....اما من دنبال پری خالی بدون تن کنترول هستم چون میخوام ورودی امپلی فایرامو بهم وصل کنم بایدحتما پری امپ داشته باشم وگرنه نویز میندازه توخروجیم برای همین بدون تن کنترول میخوام که هم کوچیک باشه هم بدون صدای اضافه :read: :read:.بازم ازت تشکرمیکنم.
              یعنی چی که ورودی هامو بهم وصل کنم ؟
              شما میخوای میکروفن وصل کنی یا برای موزیک میخوای؟
              این تون کتنرلهایی که گذاشتم استریو هستن یعنی به هر امپلی یه ورودی وصل میشه
              منظورت رو درست نفهمیدم
              این نویزی که میگی رو فقط با استفاده از قطعات مرغوب و شیلد بندی درست میشه از بین برد وگرنه همه همین مشکل رو دارن

دیدگاه

دوست من.من چن وقته تو ی پروژه درگیرم و ی مشکلی ک دارم اینه ک وقتی از ی تغذیه برای چن امپ استفاده میکنم تو خروجیم نویز شدیدی دارم ک باعث شد یکی از امپام بسوزه بعد متوجه شدم مشکل از اتصال ورودی هام به همه.چون من دارم از 4 تا امپ استریو استفاده میکنم و ورودیاشونو به هم دیگه وصل کردم تا جمعا 4 تا کانال L و4تاکانال R داشته باشم یعنی تمام کانالای IN R توامپامو به هم و تمام کانالای IN L رو به همدیگه وصل کردم.زمانی ک کانالا رو جدا میکنم نویز قطع میشه در حدی ک فکر میکنی امپا خاموشن!چاره کارم اینه ک از پری مونو برای هر کانال استفاده کنم ینی 8 تا پری مونو با تغذیه جدا از امپم.اینکارو کردم جواب داد حالا ی مشکل جدید دارم امپام بی نویز هستن حتی هوا!ولی پری ها همه هوا دارن زمانی ک ب امپم وصل میکنم تو صدای کم صدای هوا پری هام شنیده میشن.درضمن تمام شیلدینگم رعایت شده تغذیه هم DCبدون اعوجاجه.حالا دنبال پری بدون نویز و هوام.اگه چیز دیگه ای به نظرتون میرسه بگین.ایسی امپم STK4192وپری 4558
                اینم از مداری ک الگو بر داری کردم.صفه دومش قسمت سلکتور و پری هاست.
                http://s12.faza98.com/dl/h8YJs4/X5II_X10II.pdf

دیدگاه

والا شرمنده نمیدونم چطوری راهنماییت کنم
                  اون هوایی که میگی خیلی زیاده یا باید گوشت رو به بلندگو بچسبونی تا بشنوی؟

دیدگاه

دشمنت شرمنده.بستگی به باند داره اگه ساب باشه نیم متر اگه تیوتر باشه 2متر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
                      دوست من.من چن وقته تو ی پروژه درگیرم و ی مشکلی ک دارم اینه ک وقتی از ی تغذیه برای چن امپ استفاده میکنم تو خروجیم نویز شدیدی دارم ک باعث شد یکی از امپام بسوزه بعد متوجه شدم مشکل از اتصال ورودی هام به همه.چون من دارم از 4 تا امپ استریو استفاده میکنم و ورودیاشونو به هم دیگه وصل کردم تا جمعا 4 تا کانال L و4تاکانال R داشته باشم یعنی تمام کانالای IN R توامپامو به هم و تمام کانالای IN L رو به همدیگه وصل کردم.زمانی ک کانالا رو جدا میکنم نویز قطع میشه در حدی ک فکر میکنی امپا خاموشن!چاره کارم اینه ک از پری مونو برای هر کانال استفاده کنم ینی 8 تا پری مونو با تغذیه جدا از امپم.اینکارو کردم جواب داد حالا ی مشکل جدید دارم امپام بی نویز هستن حتی هوا!ولی پری ها همه هوا دارن زمانی ک ب امپم وصل میکنم تو صدای کم صدای هوا پری هام شنیده میشن.درضمن تمام شیلدینگم رعایت شده تغذیه هم DCبدون اعوجاجه.حالا دنبال پری بدون نویز و هوام.اگه چیز دیگه ای به نظرتون میرسه بگین.ایسی امپم STK4192وپری 4558
                      اینم از مداری ک الگو بر داری کردم.صفه دومش قسمت سلکتور و پری هاست.
                      http://s12.faza98.com/dl/h8YJs4/X5II_X10II.pdf
                      فکر کنم قبلا" در این مورد به شما عرض کردم که وصل کردن ورودی چند تا آمپ به هم اشتباه هست. شما باید برای هر آمپ یک پری داشته باشه حالا اگه ورودی پری ها رو به هم وصل کنی اونم با شرایط خاص مشکلی پیش نمیاد.موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
                        فکر کنم قبلا" در این مورد به شما عرض کردم که وصل کردن ورودی چند تا آمپ به هم اشتباه هست. شما باید برای هر آمپ یک پری داشته باشه حالا اگه ورودی پری ها رو به هم وصل کنی اونم با شرایط خاص مشکلی پیش نمیاد.موفق باشید
                        سلام داداش اره در این مورد صحبت شد منم رفتم چنتا پری مونو خریدمو به هر ورودی ی دونه وصل کردم مشکلم رفع شد الانم دنبال پری hifiهستم چون تا الان هر پری ک وصل میکنم به امپم hifiنیست و تو خروجیهاشون هوا دارن و زمانی ک وصل میکنم به امپم بیش از حد تقویت میشن طوری ک از 2 متری بلندگو شنیده میشن ک خیلی واسم مهمه ک حذفش کنم الانم دنبال پری hifi هستم تاکید میکنم نویز نیست صدای هواست مثل زمانی ک نوارکاست خالی گوش میدی و مطمانا از ای سی و نوع چیدمان قطعاته دوست من.اگه پیشنهادی داری من خوشحال میشم؟دوستان اگه مدار خوبی هم دارن بزارن کمکم کنن.باتشکر...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
                          سلام داداش اره در این مورد صحبت شد منم رفتم چنتا پری مونو خریدمو به هر ورودی ی دونه وصل کردم مشکلم رفع شد الانم دنبال پری hifiهستم چون تا الان هر پری ک وصل میکنم به امپم hifiنیست و تو خروجیهاشون هوا دارن و زمانی ک وصل میکنم به امپم بیش از حد تقویت میشن طوری ک از 2 متری بلندگو شنیده میشن ک خیلی واسم مهمه ک حذفش کنم الانم دنبال پری hifi هستم تاکید میکنم نویز نیست صدای هواست مثل زمانی ک نوارکاست خالی گوش میدی و مطمانا از ای سی و نوع چیدمان قطعاته دوست من.اگه پیشنهادی داری من خوشحال میشم؟دوستان اگه مدار خوبی هم دارن بزارن کمکم کنن.باتشکر...
                          شماتیک پری آمپلی فایرت رو بزار ببینم

دیدگاه

سلام چون پریهامو اماده خریدم هیچی ازشون ندارم ک بزارم.الانم تصمیم گرفتم ک یدونه خودم بسازم و تست بگیرم.حالااگه شما دوستان نمونه ای دارین ک بدرد بخوره بزارین خوشال میشم.فقط پری خالی باشه پری تون کنترول لازم ندارم.ممنونم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X