اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت خروجی میکرو برای وصل به بلندگو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تقویت خروجی میکرو برای وصل به بلندگو

سلام دوستان ...من با مد CTC میکرو ATMEGA 8 ی موج درست کردم که دایما فرکانس اون تغییر میکنه که اون را به عنوان صدای آژیر استفاده میکنم. از اون جایی که ولتاژ و جریان دهی خروجی میکرو پایینه از ی مدار پوش پول ساده ترانویستوری برای وصل به بلندگوی 0.5 وات 8 اهم استفاده کردم ولی صدا در حدی نیست که توی یک سالن شنیده بشه ...از LM386 هم استفاده کردم ولی بازم نشد.حالا با توجه به این که محدودیت فضا برای طراحی برد دارم ( کل مدار با بلندگوش باید توی ی برد 5*5 جا بشه) میخواستم ببینم دوستان پیشنهادی دارن؟؟؟؟ ضمنا از بازر و پیزو هم استفاده کردم ولی نشد که نشد :angry:

پاسخ : تقویت خروجی میکرو برای وصل به بلندگو

نوشته اصلی توسط G3
    سلام دوستان ...من با مد CTC میکرو ATMEGA 8 ی موج درست کردم که دایما فرکانس اون تغییر میکنه که اون را به عنوان صدای آژیر استفاده میکنم. از اون جایی که ولتاژ و جریان دهی خروجی میکرو پایینه از ی مدار پوش پول ساده ترانویستوری برای وصل به بلندگوی 0.5 وات 8 اهم استفاده کردم ولی صدا در حدی نیست که توی یک سالن شنیده بشه ...از LM386 هم استفاده کردم ولی بازم نشد.حالا با توجه به این که محدودیت فضا برای طراحی برد دارم ( کل مدار با بلندگوش باید توی ی برد 5*5 جا بشه) میخواستم ببینم دوستان پیشنهادی دارن؟؟؟؟ ضمنا از بازر و پیزو هم استفاده کردم ولی نشد که نشد :angry:
    آقا چه خبرته ....
    چرا یه پست رو این همه تکرار کردی مگه قوانین رو نخوندی

دیدگاه

دیدگاه

شرمنده من عجله داشتم و فقط قوانین را تایید کردم تا سوالمو بپرسم...

دیدگاه

ببین دوست عزیز شماهرچقدرم که عجله کنی اگه کسی تجربه نداشته باشه جواب نمیده اگه قراباشه هرکی عجله داشت یه چندتاپست بزاره دیگه خودت حساب کن چی میشه اینجا.
          سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

دیدگاه

دوست عزیز بهتره بری انجمن AVRمطرح کنی
              [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
              -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X