اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک فوری.درخواست آمپلیفایر ماسفت برای ساب ماشین. کمک......کمک......

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک فوری.درخواست آمپلیفایر ماسفت برای ساب ماشین. کمک......کمک......

:cry2:سلام به دوستان.من یه ساب ماشین جی بی ال دارم میخوام تو خونه راه بندازمش ولی پاور امپش رو ندارم از نظر تغذیه هم یه ترانس 20 در 20 سانتیمتری دارم که دوبل 50 ولت خودم پیچیدمش حالا مدار امپلیفایر ماسفت از کجا یا چه جوری بسازم؟؟؟ :cry2: :angry:تو شهرمون هم که یه گوشه ی ایرانه چیزی پیاد نمیشه. سایتی چیزی هست که از اون جا همچین مداری پیدا کنم؟ دانشمند کیت چه طوره؟؟؟ :rolleyes:

پاسخ : کمک فوری.درخواست آمپلیفایر ماسفت برای ساب ماشین. کمک......کمک......

نوشته اصلی توسط javadshk4955
    :cry2:سلام به دوستان.من یه ساب ماشین جی بی ال دارم میخوام تو خونه راه بندازمش ولی پاور امپش رو ندارم از نظر تغذیه هم یه ترانس 20 در 20 سانتیمتری دارم که دوبل 50 ولت خودم پیچیدمش حالا مدار امپلیفایر ماسفت از کجا یا چه جوری بسازم؟؟؟ :cry2: :angry:تو شهرمون هم که یه گوشه ی ایرانه چیزی پیاد نمیشه. سایتی چیزی هست که از اون جا همچین مداری پیدا کنم؟ دانشمند کیت چه طوره؟؟؟ :rolleyes:
    سلام دوست عزیز
    اولا" اکیدا" توصیه می کنم از دانشمند کیت خرید نکنید چون نه تهنا سرکارتون میزارن بلکه مدارتون رو هم براتون نمی فرستن.
    بگذریم.....................
    توصیه می کنم خوت یکی بساز چیز سختی نیست. مدار هم تو سایت زیاد هست. اکثرا" هم تست شده هستن.
    موفق باشید

دیدگاه

برادر منم که اول بهت گفتم اون سایت کلاهبرداره
      شما این همه مدار خوب تو سایت هست یکیشو با واتی که میخای پیدا کن
      بعد با یک فیلتر ساب درایوش کن
      در مرحله اخر
      بعدش خونه رو بفرست هوا :biggrin:
      برای خانه ی همسایه ات هم ، چراغ آرزو کن قطعا حوالی خانه ات روشن تر خواهد شد…
      خداوندا
      به آنکه دوست می داری بالهایی برای پرواز ببخش،
      ریشه هایی برای بازگشتن،
      و دلایلی برای ماندن...

دیدگاه

این دانشمند کیت مال منو 5 ساله نداده و
        ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

عرض شود اقای احد دانشمند که موسس دانشمند کیته، چند سال پیش کارشو با حمایت و پشتگرمی چندتن از دوستان من جمله خودبنده شروع کرد و اتفاقا تو اون زمان که کیت ها صرفا به جنبه ی آموزشی محدود میشد اومد و کیت های حرفه ای امپلی و ... رو شروع بکار کرد و مجله ی الکترونیک با تیراژ محدود چاپ کرد و خلاصه خوب مشتاق بود اما اخیرا و سالهای اخیر متاسفانه چه بگم :sad: حرص طمع هرچی شما اسمشو بذاری، فکر کردن به سود بیشتر و.. کیفیت کاراش رو به قیمت فروخت و درکنارش قول و گفت و...هم اورد که باعث نارضایتی عده ی زیادی شد،الانم بنده بطور غیر مستقیم باهاش ارتباط دارم ولی باید بگم که کلا شخصیتی عوض شده و فقط ازش ادعا مونده و فکر جیب....متاسفانه...امیدواریم این سرنوشت هیچکی نباشه تو حیطه الکترونیک....آخه ما بلانسبت زمانی کسانی مثل استاد بهروز سهرابیان و محمود بخت آور داشتیم که عمرشونو رو جذب مخاطب و تشویق جوانان کردند و ذره ای بفکر سود شخصی نبودند....
          اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
          X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
          http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

بعد دوست عزیز شما نگفتی قطر سابت چنده توانش چقده؟ مگه ساب خالی رو میشه واس اهنگ گوش دادن استفاده کرد :mrgreen: واسه ستلایت میخای چکنی،باند داری؟
            واس ساب که اگه ترانس ات50دوبل متناوب باشه و بعبارتی 70مستقیم میتونی از av400 استفاده کنی ولی یخورده باید باتجربه باشی تو الکترونیک و حدود 80 تومن هم هزینه ی مدارته، بگو یا علی و راه بیافت :nerd:
            اگه اسونتر میخای بیا از ایسی STK شروع کن، 100 وات داره استریو هم هس،یه کانال بده ساب یه کانال هم ست لایت(هرچند اصولی نی :icon_razz
            اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن

دیدگاه

دوباره سلام.قطر سابم 30 سانته و 400 وات :wow:. ورودی هم استریو هست. یه کانال از استریو میاد به همین امپی که برای ساب ولی الان ندارمش و کانال دیگه به یه امپ دیگه برای توییتر. الان برای ساب 400 وات RMS بی شک که ای سی STK مناسب نیست چون هم امپیدانسش همخونی نداره هم واتش کمه . برای همین به فکر ماسفت افتادم که الان نمی دونم چه جوری گیر بیارم؟ :cry2:

دیدگاه

سلام به اقایون. امپلی فایر ماشین مارشال مدل ME_x400 1200 وات برای ساب چه طوره؟ نمی خوام نهایت قدرت ساب رو ازش بکشم ولی می تونه صدای ساب رو در بیاره؟ لطفا جواب بدید میخوام معامله کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javadshk4955
                  سلام به اقایون. امپلی فایر ماشین مارشال مدل ME_x400 1200 وات برای ساب چه طوره؟ نمی خوام نهایت قدرت ساب رو ازش بکشم ولی می تونه صدای ساب رو در بیاره؟ لطفا جواب بدید میخوام معامله کنم؟
                  دوست عزیز اینجا کسی راجع به سیستمهای آماده اطلاعی نداره زیاد
                  همه راجع به مسائل علمی ساخت آمپلی بحث میکنن
                  موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sasan2048
                    بعد دوست عزیز شما نگفتی قطر سابت چنده توانش چقده؟ مگه ساب خالی رو میشه واس اهنگ گوش دادن استفاده کرد :mrgreen: واسه ستلایت میخای چکنی،باند داری؟
                    واس ساب که اگه ترانس ات50دوبل متناوب باشه و بعبارتی 70مستقیم میتونی از av400 استفاده کنی ولی یخورده باید باتجربه باشی تو الکترونیک و حدود 80 تومن هم هزینه ی مدارته، بگو یا علی و راه بیافت :nerd:
                    اگه اسونتر میخای بیا از ایسی STK شروع کن، 100 وات داره استریو هم هس،یه کانال بده ساب یه کانال هم ست لایت(هرچند اصولی نی :icon_razz
                    سلام
                    میشه بگید منظورتون از ستلایت چیه؟(ماهواره)؟؟؟؟؟
                    من نفهمیدم
                    اگه میشه توضیح کامل بدید ممنون میشم
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
                      عذرمیخام از محضر دوستان که خودشون اوستان ولی ستلایت تو سیستم های صدای فراگیر یه اصطلاحه
                      سیستم هایی که بااستفاده از کراس اور دیجیتالی میان محدوده ی فرکانسی رو چند بخش میکنن و بعد توسط پردازنده مرکزی هر محدوده ی کوچیکتر میره به یه بلندگو ی مناسب همون محدوده، مثلا توییتر،میدرنج،ووفر،ساب ووفر، لاود اسپیکر و..
                      حالا تو سیستم صدای 2.1 ساروند که صدا فقط به دو بخش تقسیم میشه یعنی بخشی که فیلتر پایین گذر روش هست که معمولا صداهای زیر 100هرتز هست رو میفرستن به یه نیمچه ساب ووفر :mrgreen: بعد بقیه پهنای باند فرکانسی که این میون یه مقداری از فرکاس ها هم بسته به نوع پردازش(که اگ بخای میکرولب های ساده کامپیوتر رو درنظر بگیری) هم کلا ناپدید میشه oo: حالا همون چیزی که باقی مونده واس ما! اون بعد تقویت میره تو بلندگویی که بهش میگن ستلایت :applause:
                      بعد ستلایت به معنی ماهواره و ماه تو اسمون هست، یه معنی دیگش هم جانبی و تابع و پیرو هست که درخصوص امپ کارایی داره

دیدگاه

سلام خدمت اساتید گل بله من هم چند وقتی میشد که دنبال املپی فایر ماسفت میگشتم که همپین سایت هایی رو مشاهده کردم که اکثرشون بقیر تکو توکیشون کلاه بردار هسن و اجزانه تمنا دارم سمتش نرید
                        یاد دوره ی محمود بخت اوور بخیر چه دوره ی شیرینی بود من از کوچیکی دنبال مدارات و کتاب هاشون بودم و ختی جلد دو این استاد بزرگ رو دارم ده 70 هفتاد دوره ی چشم گیری داشتن و قوی ترین امپلی که قرار دادنتو کتاب هاشون 300 وات بود بنده خدا همیشه مشکل چاپ این کتاب هارو داشت و عاشق درد دل های قسمت اول کتابشون بودم

ممنون از ساسان عزیز بحاطر توضیح دادن ست لایت ها ویا مجموعه ای از سروند باند ها توضیحاتشون رو کامل میکنم که تشگیل شده از ساب ساب ووفر میو رنج ها و تیوتر ها که البته همین مید رنج و تیوتر ها که به سه قسمت تشکیل میشن و به مجموعه ی این باند ها LINE ARRYE لاین ارای یا اوودیو لاینر گفته میشه که فضای بسیار بزرگی رو بدون این که قسمتی از فرکانس و کیفیت صدا کم بشه استفاده میکنن :smile:

دوست عزیز من به شما 3 پاور تمپلی پیشنهاد میکنم
                        1 .AV400 برای تک سابتون و دوتا 100 وات برای مید رنج ها و تیوتر هاتون یا ست لایتتون
                        اگر به دنبال کیفیت هستید من این راه کار رو به شما پیشنهاد میکنم
                        اگر نه دو AV400 همراه با مدار کراس اوور
                        در کوی نیک نامان ما را گذر ندادن
                        گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

طراحی مدارات ( pcb ) پذیرفته میشود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X