اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت امپلی فایر CLASS D MONO 1500W ب همراه تغذیه 12ب 40 برای ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت امپلی فایر CLASS D MONO 1500W ب همراه تغذیه 12ب 40 برای ماشین

نوشته اصلی توسط ECA+ نمایش پست ها
    سلام
    من دارم یک ضبط کامل برای ماشین میسازم
    با ایسی 7294(100 وات)
    مشکلم تغذیه است
    مداری که من ساختم 30 ولت دوبل 5 امپر میخواهد
    خواهشا اگر کسی مدارش را دارد و جواب داده است بگذارد.
    ممنون
    منتظر شما هستم
    درود
    دوست عزیز از امپلی فایر هایی که نیاز به برق دوبل (مثلا +12و-12) استفاده نمیشه تون برای ساخت یه منبع تغذیه باید از ترانس استفاده بکنی ولی به ترانس نمیشه برق dc داد چون کارنمیکنه باید برق بافرکانس 50 تا 60 hz برای ترانس های معمولی که برای گرفتن امپراژ ترانس خیلی برگ وسنگین میشه و اگه بخوای از ترانس های فرکانس بالا استفاده بکنی که نسبت به توان اندازه خیلی کوچیکی دارن ولی نیاز به فرکانس 1khz تا 50khz دارن که این عدد نسبت به نوع هسته ترانس متفاوت و باید یه مدار خیلی قوی برای راه اندازی ترانس بسازی.
    بهتر از امپلی فایر هایی که فقط با برق عادی ماشین کار میکنن استفاده کرد وساخت.

دیدگاه

پاسخ : ساخت امپلی فایر CLASS D MONO 1500W ب همراه تغذیه 12ب 40 برای ماشین

درود
      دوست عزیز همون طور که دوستان گفتن شرکت ها وات های دروغین روی ساب ها میزنن ولی ما دو مدل وات داریم یکی وات توان مصرفی ساب میزان امپری که میخواد یا همون rms و دومی مقدار توان صوتی بلنگو و ساب چون در محاسبه مقدار توان صوتی قدرت مگنت یا همون اهنروبا و اندازه اینچ ساب محاسبه می کنن
      توان rms هر مدل و هر شرکتی دوغ نیست ولی خیلی از شرکت های از rms دروغین استفاده میکنن مثل پایونر و کنوود که بیشتر مدل ساب هاشون اشغالا
      ولی سه چیز دیگه برای اتصال ساب یا بلنگو به امپیلی باید در نظر گرفت که دوستان ازش چیزی نگفتن توان 1 اهم فقط و فقط برای 12 ولت تا 14 ولت که میشه نهایت برق دینام استفاده میشه و ولتاژ بالاتر باعث سوخت ساب ویا فشار بیش از هد به منبع تغذیه و امپلی فایر و باعث سوختن میشه
      وتوان 2 اهم برای 12ولت و24 ولت و توان 4 اهم برای برق12 تا 40 ولت
      ولی برای این سیستمی که تو داری بهتر از یه امپلی دوکاناله با ولتاژ12 ولت بجایه یک کاناله استفاده بکنی که فشار زیادی به امپلی فایر و ساب و منبع تغذیه نیاد
      برای منبع تغذیه تیاز به یه تغذیه 120 امپر داری (1400/12=116.666) که فقط ساب ها در موقع کوبش همچین توانی مصرف میکنن
      این تغذیه برای داخل ماشین میخوای اسفاده کنی یا خونه
      اگه داخل ماشین که بهتر نوشته قبی که گذاشتم بخونی(بالایی)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X