اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رفع نویز امپای فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : رفع نویز امپای فایر

سلام دوستان من یه آمپلی کنوود 350 وات قدیمی دست دوم خریدم که سالمه یه جفت میدرنج بوستر bm-8Qx بهش وصله سیم کشیو کامل و نصب رو خودم انجام دادم همه چی اصولی هست تاجایی که میدونم ولی یه صدای نویز مثل زوزه از خود آمپلی فایر میاد فقط وقتی که موتور ماشین روشن باشه ولی وقتی ماشین خاموشه همه چی اوکی هست صدا ام عالیه میشه راهنمایی کنید چجوری درستش کنم؟؟

دیدگاه

سلام من یه جفت باند داشتم با یه دونه امپیلی چند روز پیش یه ساب خریدم با امپیلی مونو از اونموقع یه نویزه ثابت توی باندا افتاده ربطی ام ب گاز دادنو ندادن نداره کلا هست وقتی برق امپیلی مونو رو قطع میکنم از بین میره کسی میدونه چرا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir1234321 نمایش پست ها
        سلام دوستان من یه آمپلی کنوود 350 وات قدیمی دست دوم خریدم که سالمه یه جفت میدرنج بوستر bm-8Qx بهش وصله سیم کشیو کامل و نصب رو خودم انجام دادم همه چی اصولی هست تاجایی که میدونم ولی یه صدای نویز مثل زوزه از خود آمپلی فایر میاد فقط وقتی که موتور ماشین روشن باشه ولی وقتی ماشین خاموشه همه چی اوکی هست صدا ام عالیه میشه راهنمایی کنید چجوری درستش کنم؟؟
        سلام و درود،سال نو رو به همه تبریک میگم،انشا الله سالی پر از خوبی
        رو در پیش داشته باشیم.
        راه کار شما خیلی ساده هست میتونین از یه ماژول فیلتر EMI آماده
        استفاده کنین یا خودتون بسازین،مدارش تو اینترنت فراوان هست.
        موفق و پیروز باشید .

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط ارماننن نمایش پست ها
        سلام من یه جفت باند داشتم با یه دونه امپیلی چند روز پیش یه ساب خریدم با امپیلی مونو از اونموقع یه نویزه ثابت توی باندا افتاده ربطی ام ب گاز دادنو ندادن نداره کلا هست وقتی برق امپیلی مونو رو قطع میکنم از بین میره کسی میدونه چرا
        سلام ودرود،سال نو رو تبریک میگم،
        تو ورودی آمپلی فایر مونو از یه فیلتر EMI استفاده کنین.
        همینطور ورودی صدای گراند آمپلی فایر قبلی و آمپلی فایر
        مونو رو با یه مقاومت اهم بالا یا یه سلف با ظرفیت بالاتر از هم جدا کنین..
        موفق و پیروز باشید.
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ارماننن نمایش پست ها
          سلام
          نویز در چه حده اصل صدا میرسه یا نه، صدای نویز چه صداییه ، آمپ شما چند واته، ساب شما چند وات یا اینچه، باطری با دینام کمکی دارید، ورودی آمپ خازن دارید، صدای آمپ زیاد میشه؟؟؟؟؟؟؟
          لطفا اگر ممکنه به این سوالات پاسخ دهید تا انشا الله با کمک مهندسین مشکل زود حل شه

دیدگاه

تمام مشکلت با ی سیم ۲سانتی حل میشه .بنده تعمیرکار امپ خودرو ام.اکانت اینستاگرام:
            reza.mirbeik.s.اونجا در خدمتم

دیدگاه

دوست عزیز دمت گرم...اخه ملت رو مچل کردی .خو از اول بگو.اول کارت کاملات غیر اصولیه .خروجی قزش زمین تا اسمون فرقشه.
              531090000800014920068114

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X