اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

tda8954 2*210w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : tda8954 2*210w

سلام دوستان.
    من این ای سی رو دارم میخوام btl ببندمش.
    کسی pcbشو داره؟
    فرقی نداره هم دیپشو هم اس ام دیشو دارم.فقط هیچی از شماتیکش سر در نمیارم یه پی سی بی عملی باشه.تا ببینم چی به چیه.
    مثلا اگه من mute و standby رو اصلا نخوام و بخوام امپلی روی این دو حالت نباشه،mode control رو باید چیکار کنم؟!توی شماتیکش به ولتاژ ورودی هر ریل یه مقاومت 10اهم وصل کرده،بعدش این مقاومت ها باید به چی وصل بشن؟!
    یا مثلا diag ها رو باید به چی وصل کنم؟!
    جدیدترین ویرایش توسط jahan432; ۱۶:۴۴ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳.

دیدگاه

سلام
      میشه بگید از چه ولتاژی استفاده کردین؟
      و نقشه مدار رو بدین

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط shahpoori نمایش پست ها
      دوستان بالاخره قطعات به دستم رسید و ساختمش.یه تست هم ازش گرفتم رو ماشین با دوتا بلندگو پایونیر 6975؟ (همون که معروفه البته سری قدیمیش) خوب جواب داد .گیر نبود باندا بترکه!

البته سلفش اینی که تو عکسه نیست 56 دور سیم 0.75 باید بپیچی که میشه 22 میکرو هانری که واسه بلندگوی 4-8 اهمه
      سوال بالایه لطفا

دیدگاه

سلام دوستان

توی دیتاشیت اشاره کرده جریان خروجی برای یک کانال ۱۲ آمپر (min) .
        من متوجه این قسمتش نمیشم.

سوال ۱:
        جریان خروجی روی هر کانال حداقل ۱۲ آمپره...///// :|
        جریان هر پایه ترانس ۱۲ آمپره (یعنی +۴۱ ولت ۱۲ آمپر و -۴۱ ولت هم ۱۲ آمپر !!!!!!!)
        یا نه .... هر پایه ترانس ۶ آمپر که مجموع (دوبل) میشه ۱۲ آمپر؟؟؟

چند وقت پیش (۲۵/۵/۹۶) از پاساژ امجد قیمت گرفتم برای ترانس آی سی TDA8954 گفتن برای خروجی DC با ولتاژ دوبل ۴۱+ / -۴۱ باید ترانس ۲۲۰ به تقریبا ۳۱ ولت بگیری که بعد از پل دیود میشه حدودا ۴۰-۴۲ ولت
        بهم گفت هر پایه ترانس ۶ آمپر که ولتاژ ۳۱ هست (مجموع دو سر ترانس ۱۲ آمپر) و حدودا اندازه ترانس هم ۱۲۰/۶۰ میشه که قیمت در میاد ۱۴۰-۱۴۵ هزار تومن :/

سوال ۲:
        توی دیتا شیت دوتا پایه به Vpu وصل شدن
        این Vpu چیه؟؟

حالا ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدید که برم یه ترانس درست حسابی بگیرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javado008 نمایش پست ها
          سلام دوستان

توی دیتاشیت اشاره کرده جریان خروجی برای یک کانال ۱۲ آمپر (min) .
          من متوجه این قسمتش نمیشم.

سوال ۱:
          جریان خروجی روی هر کانال حداقل ۱۲ آمپره...///// :|
          جریان هر پایه ترانس ۱۲ آمپره (یعنی +۴۱ ولت ۱۲ آمپر و -۴۱ ولت هم ۱۲ آمپر !!!!!!!)
          یا نه .... هر پایه ترانس ۶ آمپر که مجموع (دوبل) میشه ۱۲ آمپر؟؟؟

چند وقت پیش (۲۵/۵/۹۶) از پاساژ امجد قیمت گرفتم برای ترانس آی سی TDA8954 گفتن برای خروجی DC با ولتاژ دوبل ۴۱+ / -۴۱ باید ترانس ۲۲۰ به تقریبا ۳۱ ولت بگیری که بعد از پل دیود میشه حدودا ۴۰-۴۲ ولت
          بهم گفت هر پایه ترانس ۶ آمپر که ولتاژ ۳۱ هست (مجموع دو سر ترانس ۱۲ آمپر) و حدودا اندازه ترانس هم ۱۲۰/۶۰ میشه که قیمت در میاد ۱۴۰-۱۴۵ هزار تومن :/

سوال ۲:
          توی دیتا شیت دوتا پایه به Vpu وصل شدن
          این Vpu چیه؟؟

حالا ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدید که برم یه ترانس درست حسابی بگیرم
          سلام
          بله جریان هر سیم ترانس 12 امپر یعنی جمعا 24 میشه
          واسه به دست اوردن جریان مصرفی اون مدارتون هم توان خروجی کل رو بر ولتاژ ورودیش تقسیم کنید.
          اگر تانس دوبل باشه باید ولتاژ دوسر تانس رو جمع کنید مثلا دو.بل 12 ولت میشه 24 ولت
          در مورد vpuهم بنده اطلاعاتی ندارم
          موفق باشید
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
            اساتید گرامی کسی طرح کامل با قطعات برای این ای سی داره که اماده چاپ روی PCB باشه ؟
            TDA8954J
            به صورت DIP هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X