اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قعطی سیمها در مولتی مدیا اسپیکر(ضبط فلش خور ،اس دی کارت و رادیو دار)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : قعطی سیمها در مولتی مدیا اسپیکر(ضبط فلش خور ،اس دی کارت و رادیو دار)

سلام اشتباه نمکنید فیش aux مستقیم ب ولوم صدا وصل شده باشه؟
    بعد از ولوم ب کجا وصل شده؟
    و یک سوال آیا قبلا ای سی رو دست کاری کردی یا نه منظورم این که پایه های ای سی رو ب هم اتصال کوتاه کرده باشی و از این قبیل تست ها؟
    یک ای سی تهیه کن و نصب کن البته این فقط یک نظر هست شاید ای سی خودتون هم سالم باشه
    از اونجایی که دستگاه زیر دست شما هست و ما هم اطلاعات در موردش نداریم فقط میتونم نظر بدیم
    با سپاس
    زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
    عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooryamm
      سلام اشتباه نمکنید فیش aux مستقیم ب ولوم صدا وصل شده باشه؟
      بعد از ولوم ب کجا وصل شده؟
      و یک سوال آیا قبلا ای سی رو دست کاری کردی یا نه منظورم این که پایه های ای سی رو ب هم اتصال کوتاه کرده باشی و از این قبیل تست ها؟
      یک ای سی تهیه کن و نصب کن البته این فقط یک نظر هست شاید ای سی خودتون هم سالم باشه
      از اونجایی که دستگاه زیر دست شما هست و ما هم اطلاعات در موردش نداریم فقط میتونم نظر بدیم
      با سپاس
      سلام دوست خوبم ممنونم از راهنمایی شما
      والا از جا فیش aux تا انتهای مسیرو با تست بوق جلو رفت که به ولوم میرسید و از ولوم به آی سی صدا .
      نه به آی سی جز تست های که گفتید کار دیگه ای نداشتم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط دیوانه الکترونیک نمایش پست ها
        سلام دوست خوبم ممنونم از راهنمایی شما
        والا از جا فیش aux تا انتهای مسیرو با تست بوق جلو رفت که به ولوم میرسید و از ولوم به آی سی صدا .
        نه به آی سی جز تست های که گفتید کار دیگه ای نداشتم.
        پس اگر اینجور باشه شاید نظر شخصی خودم هست با تعویض ای سی aux راه اندازی شه
        بار هم تکرار میکنم احتمال پنج درصد با تعویض ای سی صداش در بیاد باعث ضرر نشم ک یک ای سی هم الکی خریداری کنید .تا اینجا در توان م بود هرچند مبتدی . خیلی دوست داشتم راه اندازی شه ولی اطلاعات از دستگاه شما ندارم فقط با حدث و گمان نظر دادم.
        سپاس از شما
        زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
        عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooryamm
          پس اگر اینجور باشه شاید نظر شخصی خودم هست با تعویض ای سی aux راه اندازی شه
          بار هم تکرار میکنم احتمال پنج درصد با تعویض ای سی صداش در بیاد باعث ضرر نشم ک یک ای سی هم الکی خریداری کنید .تا اینجا در توان م بود هرچند مبتدی . خیلی دوست داشتم راه اندازی شه ولی اطلاعات از دستگاه شما ندارم فقط با حدث و گمان نظر دادم.
          سپاس از شما
          ممنونم داداش دمتگرم تا همینجاشم خیلی لطف کردی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X