اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نداشتن صدا از خروجی ساب ضبط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نداشتن صدا از خروجی ساب ضبط

نوشته اصلی توسط alesta نمایش پست ها
    همونو ک گذاشتین میسازم
    حالا فردا با این فیلتر ساب ی تست کنم اگه نویز واسه ساب برطرف شد اون پری شما رو هم واسه باندا درست میکنم
    ینی توی آمپای آماده خروجی rca پخش دوباره وارد پری آمپ میشه؟ اینجوری صدا خراب نمیشه؟
    وایر شمع و دینام نیازه ببرم واسه سرویس ؟ب نظرم اگه مشکل کلا از برق کشی ماشین بود تو حالتی ک rca ب آمپ وصل نیست هم نویز داشت ک من تو این حالت هیچ نویزی ندارم
    ممنون

آره پری دارن.
    اول پری روبسازاگه برطرف نشدباس وایرهاتوعوض کنی.
    سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emparator نمایش پست ها
      آره پری دارن.
      اول پری روبسازاگه برطرف نشدباس وایرهاتوعوض کنی.
      امروز با فیلتر ساب تست کردم نویز کمتر شد ولی حذف نشد اومدم توی خروجی فیلتر ب سمت آمپ ی خازن 47 میکرو گذاشتم نویز کاملا حذف میشه ولی صدا یکم ضعیف میشه ولی قابل قبوله
      وقتی تغذیه سوئیچینگ رو قطع میکنم تا لحظه ای ک خازن های خروجی شارژ دارن هم همون نویز رو دارم فهمیدم ک هر چی هست منبع نویز از پخش میاد چون تو این حالت اصلا من از برق ماشین استفاده نمیکنم فقط شارژ خازن رو دارم( البته قبل از گذاشتن فیلتر )
      واسه باندا چ مداری پیشنهاد میدین ?/ باندای من jbl هست و 100 وات rms
      خودم اینو بستم

دیدگاه

امروز با فیلتر ساب تست کردم نویز کمتر شد ولی حذف نشد اومدم توی خروجی فیلتر ب سمت آمپ ی خازن 47 میکرو گذاشتم نویز کاملا حذف میشه ولی صدا یکم ضعیف میشه ولی قابل قبوله
        وقتی تغذیه سوئیچینگ رو قطع میکنم تا لحظه ای ک خازن های خروجی شارژ دارن هم همون نویز رو دارم فهمیدم ک هر چی هست منبع نویز از پخش میاد چون تو این حالت اصلا من از برق ماشین استفاده نمیکنم فقط شارژ خازن رو دارم( البته قبل از گذاشتن فیلتر )
        واسه باندا چ مداری پیشنهاد میدین ?/ باندای من jbl هست و 100 وات rms
        خودم اینو بستم
        https://s17.picofile.com/file/8426623968/dffgf.PNG
        حالاپری روبزارببین نتیجه چیه.
        وامابرای دشارزخازناشماحتماازمدارمحافظ استفاده کن اینجوری موقع خاموش شدن درجابلندگوروقطع میکنه اگه تونستی ایسی UPC1237پیداکنی مدارخوبی دارم هم محافظ دی سی هستش هم اتصال کوتاه.
        واسه بانداتم 100وات دارلینگتون ببندعالی جواب میده خواستی بگومدارشوبزارم.

دیدگاه

وامابرای دشارزخازناشماحتماازمدارمحافظ استفاده کن اینجوری موقع خاموش شدن درجابلندگوروقطع میکنه اگه تونستی ایسی UPC1237پیداکنی مدارخوبی دارم هم محافظ دی سی هستش هم اتصال کوتاه.
          واقعا ممنون ک کمک میکنید
          البته منظور من این بود ک حتی وقتی 12 ولت ورودی سوئیچینگ قطع هست و فقط آمپلی از خازنا تغذیه میشه هم نویز ماشین و فن رو دارم / سریع تا خازن دشارژ نشده بود rca رو جدا کردم نویز قطع شد فهمیدم ک منبع نویز باید از پخش باشه
          آمپی ک گذاشتم تو پست قبلی رو ماشین بستم بد نیست ولی احساس میکنم تو ولوم بالا یکم dc میده چون تو ولوم بالا یکم بوی سیم پیچ از باندا میاد
          این دوتا مداری ک گفتین رو اگه بزارین ممنون میشم
          بازم سپاس

دیدگاه

واقعا ممنون ک کمک میکنید
            البته منظور من این بود ک حتی وقتی 12 ولت ورودی سوئیچینگ قطع هست و فقط آمپلی از خازنا تغذیه میشه هم نویز ماشین و فن رو دارم / سریع تا خازن دشارژ نشده بود rca رو جدا کردم نویز قطع شد فهمیدم ک منبع نویز باید از پخش باشه
            آمپی ک گذاشتم تو پست قبلی رو ماشین بستم بد نیست ولی احساس میکنم تو ولوم بالا یکم dc میده چون تو ولوم بالا یکم بوی سیم پیچ از باندا میاد
            این دوتا مداری ک گفتین رو اگه بزارین ممنون میشم
            بازم سپاس

کاش میتونستی یه پخش پیداکنی وازین مطمئن بشی هرچندبرای استفاده فول ازامپ حتماباس پری بزاری.
            اون امپیم که گذاشتی من بادوتا5200بستم کلامشکل دی سی داره صداداره ولی مدارمحافظ اصلاوصل نمیکنه به نظرم بیخیالش بشی بهتره یه 250وات هستش بادوتا5200ودوتا1943اونوبسازقدرتشم عالیه.

دیدگاه

کاش میتونستی یه پخش پیداکنی وازین مطمئن بشی هرچندبرای استفاده فول ازامپ حتماباس پری بزاری.
              اون امپیم که گذاشتی من بادوتا5200بستم کلامشکل دی سی داره صداداره ولی مدارمحافظ اصلاوصل نمیکنه به نظرم بیخیالش بشی بهتره یه 250وات هستش بادوتا5200ودوتا1943اونوبسازقدرتشم عالیه.

https://s17.picofile.com/file/842662...37_pdsprj.html
              ممنون
              باید بگردم ولی اگه ی پخش دیگه پیدا کردم حتما تست میکنم
              اون آمپی ک میگید مشکل dc داره منم درست کردم برا تو خونه اتفاقا محافظ dc هم براش گذاشتم ولی مشکلی نداشته بعد 4سال
              اونیم ک میگید با دوتا 5200 و 1943 هست همینه ک برا ساب ماشین گذاشتم/ البته یکی هم واسه ساب خونه درست کردم مدار خیلی خوبیه ولی واسه باندا زیاده
              این آمپی ک الان گذاشتین tip147 سخت گیر آدرس اینترنتی جایی سراغ ندارین قطعاتشو یجا بخرم؟ ولتاژش 50 هست دیگه درسته؟

دیدگاه

ممنون
                باید بگردم ولی اگه ی پخش دیگه پیدا کردم حتما تست میکنم
                اون آمپی ک میگید مشکل dc داره منم درست کردم برا تو خونه اتفاقا محافظ dc هم براش گذاشتم ولی مشکلی نداشته بعد 4سال
                اونیم ک میگید با دوتا 5200 و 1943 هست همینه ک برا ساب ماشین گذاشتم/ البته یکی هم واسه ساب خونه درست کردم مدار خیلی خوبیه ولی واسه باندا زیاده
                این آمپی ک الان گذاشتین tip147 سخت گیر آدرس اینترنتی جایی سراغ ندارین قطعاتشو یجا بخرم؟ ولتاژش 50 هست دیگه درسته؟

نیکوشاپ داره ازون بخر.
                اره دوبل 50ولت

دیدگاه

نیکوشاپ داره ازون بخر.
                  اره دوبل 50ولت
                  ممنون
                  با پری تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم

دیدگاه

نیکوشاپ داره ازون بخر.
                    اره دوبل 50ولت
                    ممنون
                    با پری تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم

دیدگاه

با ی پری تون ک داشتم چک کردم اگه ولوم را کاملا باز کنم نویز داره باید نهایت 80 درصد ولوم باز شه ب خاطر همین صدا باندا کامل پر نمیشه / چون آمپ دوتا 100 واته
                      فک کنم مجبور بشم دو تا آمپ 200 وات درست کنم ک بتونم حداقل 100 وات بگیرم چون ولوم رو نمیتونم کامل باز کنم
                      صدای هیس ک از هسته میاد رو چیکارش کنم البته فقط تو باندا این مشکل رو دارم توی ساب این هیس رو ندارم خیلی رو اعصابه
                      اینم شماتیک و pcb پری ک تست کردم:

دیدگاه

با ی پری تون ک داشتم چک کردم اگه ولوم را کاملا باز کنم نویز داره باید نهایت 80 درصد ولوم باز شه ب خاطر همین صدا باندا کامل پر نمیشه / چون آمپ دوتا 100 واته
                        فک کنم مجبور بشم دو تا آمپ 200 وات درست کنم ک بتونم حداقل 100 وات بگیرم چون ولوم رو نمیتونم کامل باز کنم
                        صدای هیس ک از هسته میاد رو چیکارش کنم البته فقط تو باندا این مشکل رو دارم توی ساب این هیس رو ندارم خیلی رو اعصابه

https://s17.picofile.com/file/842685...ol_pdsprj.html

دیدگاه

https://s17.picofile.com/file/842685...ol_pdsprj.html

سلام
                          پس احتمال نویزازپخشتون هست.
                          صداازکدوم هسته میاد؟

دیدگاه

سلام
                            پس احتمال نویزازپخشتون هست.
                            صداازکدوم هسته میاد؟
                            سلام
                            والا نمیدونم نویز از کجاست گیج شدم/اگه بدون پری تست کنم و rca رو ب ورودی آمپ نزم هیچ نویزی ندارم ولی اگه از پری استفاده کنم حتی اگه ورودی صدا هم نداشته باشم باز نویز هست
                            با ماژول mp3 هم تست کردم یکم نویز کمتر میشه ولی هست
                            صدای هسته خیلی دقیق نمیتونم بگم از کدومه ولی بنظرم بیشتر از هسته نزدیک ب خروجی میاد
                            ب نظرتون تو این اوضاع اقتصادی ریسک کنم و شمع و وایر شمع ها رو عوض کنم؟شاید درست شد
                            ممنون بابت کمکتون

دیدگاه

سلام
                              والا نمیدونم نویز از کجاست گیج شدم/اگه بدون پری تست کنم و rca رو ب ورودی آمپ نزم هیچ نویزی ندارم ولی اگه از پری استفاده کنم حتی اگه ورودی صدا هم نداشته باشم باز نویز هست
                              با ماژول mp3 هم تست کردم یکم نویز کمتر میشه ولی هست
                              صدای هسته خیلی دقیق نمیتونم بگم از کدومه ولی بنظرم بیشتر از هسته نزدیک ب خروجی میاد
                              ب نظرتون تو این اوضاع اقتصادی ریسک کنم و شمع و وایر شمع ها رو عوض کنم؟شاید درست شد
                              ممنون بابت کمکتون

سلام
                              شمااول ورودی گوشیتونووصل کنین ببینین بازم نویزهست.
                              هسته خروجی تغذیه منظورتونه؟
                              اول منبع نویزوپیداکن یه وقت دیدی وایرعوض کردی ولی نویزپابرجاست پس فعلابیخیال وایرشو.

دیدگاه

سلام
                                شمااول ورودی گوشیتونووصل کنین ببینین بازم نویزهست.
                                هسته خروجی تغذیه منظورتونه؟
                                اول منبع نویزوپیداکن یه وقت دیدی وایرعوض کردی ولی نویزپابرجاست پس فعلابیخیال وایرشو.
                                سلام
                                حتما با گوشی تست میکنم
                                منظورم اینه ک صدای ویز بیشتر از سمت هسته ای میاد ک نزدیک ولتاژ خروجیه/شاید اون هسته بیشتر زیر بار میره
                                امروز ک تست میکردم ی چیزی فهمیدم / اون چوکی ک درموردش بهتون گفتم رو دوباره ب ورودی آمپ زدم دیدم اگه سیم منفی رو ب ورودی آمپ بزنم نویز ماشین رو دارم البته کمتر از حالت معمول و بدون چوک /هرچی هست مربوط به همین سیم بدنه میشه بنظرم/
                                اگه مشکل از پخش باشه مربوط ب همون گراند میشه ک قبلا گفتین؟
                                راستی آمپ بالاتر از 100 وات چی پیشنهاد میدین واسه باندا ؟ب خاطر اون مشکلی ک گفتم ولوم پری رو خیلی نمیتونم باز کنم و باند رو کامل درایو کنم
                                این چطوره:

یا با آیسی 7294 به صورت بریج
                                توی تالار همین آمپ دارلینگتون ک مدارشو گذاشتین خودتون گفتین ترانزیستورا خیلی حساسن و زود میسوزن / این مشکل واقعا هست؟
                                ببخشین طولانی شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X