اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از خازن mkp بجای خازن الکترولیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از خازن mkp بجای خازن الکترولیت

باسلام من در حال تعمیر مدار دزدگیر هستم و جند تا خازن الکترولیت خراب داره یک خازن 1 میکرو 50 ولت و یک 0،47 میکرو که مقدارشان کمه و چون
    خازنهای الکترولیت که اینترنتی خریدم همشان esr بسیا بالایی دارن مثل 84 اهم که عملا خودشان یک مقاومت هستن سوالم اینه که میخوام بجای ایت دو تا
    میتونم از خازنهای mkp یا پلیستر استفاده کنم ؟ با سپاس از شما

پاسخ : استفاده از خازن mkp بجای خازن الکترولیت

نوشته اصلی توسط کاوه کام نمایش پست ها
    باسلام من در حال تعمیر مدار دزدگیر هستم و جند تا خازن الکترولیت خراب داره یک خازن 1 میکرو 50 ولت و یک 0،47 میکرو که مقدارشان کمه و چون
    خازنهای الکترولیت که اینترنتی خریدم همشان esr بسیا بالایی دارن مثل 84 اهم که عملا خودشان یک مقاومت هستن سوالم اینه که میخوام بجای ایت دو تا
    با سلام به شما ........اشکالی ندارد که خازنهای m*kp. یا خازنهای پلی استر به جای خازنهای الکترولیتی آلومینیم استفاده کنید
    ....حتی در صورت یافت شدن میتوانید از خازنهای الکترولیت تانتالیوم که کوچکتر و ESR کمتری نسبت به خازنهای الکترولیتی
    آلومینیم دارند استفاده کنید.... موفق باشید...

دیدگاه

پاسخ : استفاده از خازن mkp بجای خازن الکترولیت

نوشته اصلی توسط کاوه کام نمایش پست ها
      سلام و درود، بله میتونین این کار رو انجام بدین
      موفق و پیروز باشید.
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X