اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با LM2576 adj

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل با LM2576 adj

به نظر منم مشکل همینه

چه کتاب یا منبعی پیشنهاد می کنید

خوب چه مدار یا ای سی دیگری را (به علت عجله) پیشنهاد می کنید که بتواند عملکرد بهتری داشته باشد
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

بهترین منبع اینترنته و بهترین آی سی برای شروع MC34063
      با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

با سلام
        دوستان توی این رگولاتور آیا ولتاژ ورودی روی خروجی تعصیر میذاره یا نه
        تو فرمول دیتا شیت برای ولتاژ 10 ولت باید R1=1Kو R2=7.15K که من R2رابا پتانسیو متر ساختمش
        ولی وقتی ولتاژ ورودی کمو زیاد میکنم تو خروجی هم کمو زیاد میشه
        سلف و خازن هاشو هم گذاشتم
        مشکل از کجاست؟
        منتظر جوابتون هستم
        با تشکر
        شاد بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد"چگوارا"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a302866a
          با سلام
          تو فرمول دیتا شیت برای ولتاژ 10 ولت باید R1=1Kو R2=7.15K که من R2رابا پتانسیو متر ساختمش
          مشکل از کجاست؟
          منتظر جوابتون هستم
          با تشکر
          ابا 2576 شما adjهست؟؟
          اگه adjبله تغییر می کنه اما اگه نه 2576ثابت باشه نه نباید تغیر کنه
          به جای اینکه جای کسی را بگیرید سعی کنید جای واقعیه خود را بیابید

TABRIZ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a302866a
            با سلام
            تو فرمول دیتا شیت برای ولتاژ 10 ولت باید R1=1Kو R2=7.15K که من R2رابا پتانسیومتر ساختمش
            مشکل از کجاست؟
            منتظر جوابتون هستم
            با تشکر
            خیر نباید تاثیر بزاره،مشکل از فیدبکته،منم به این مشکل برخورده بودم،R1وR2 رو که بستی فیدبکو بین پایه های پتانسومتر و مقاومتت جابجا کن تا درست بشه الان تو جاده هستم شماتیکش یادم نیس برم خونه پیدا میکنم
            انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
            فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

در ضمن اگر منبع متغییر نیاز نداری و مثلا 5 یا یه سری ولتاژایی که تو 2576 موجوده ،نیاز نیست مدل adjust استفده کنی که درگیر تنظیم ولتاژ بشی
              انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
              فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

دیدگاه

با سلام
                ممنون از توجهتون
                رگولاتور من LM2576T-ADJهست.و حقیقتش من ولتاژ4.3 ولت میخواستم واسه ماژول جی اس ام
                واسه تست ولـتاژ ورودی رو زیاد کردم ببینم چی میشه.دیدم ولتاژ خروجی هم باهاش تغییر میکنه
                مدارو اینجوری بستم
                مشکل کار من چیه
                منتظر جوابتون هستم.با تشکر
                شاد بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد"چگوارا"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a302866a
                  با سلام
                  ممنون از توجهتون
                  رگولاتور من LM2576T-ADJهست.و حقیقتش من ولتاژ4.3 ولت میخواستم واسه ماژول جی اس ام
                  واسه تست ولـتاژ ورودی رو زیاد کردم ببینم چی میشه.دیدم ولتاژ خروجی هم باهاش تغییر میکنه
                  مدارو اینجوری بستم
                  مشکل کار من چیه
                  منتظر جوابتون هستم.با تشکر
                  ببین

پایه وسط R2 یا همون Pin4 رو بده به فیدبک آی سی(پایه 4)،pin2 وصل میشه به Vout و R1 هم به اون پایه پتانسیومترت که رو هواست وصل کن و اون سرشم زمین باشه
                  اگه بجای پتانسیومتر از مولتی ترن استفاده کنی بهتره وقتیم تنظیم کردی سرشو با لاک یا چسب ثابت کن،چون ماژولت حساسه با یه تکون ولوم ممکنه مقدار خروجیت تغییر کنه.
                  پتانسیومترتم بیشتر درنظر بگیر اگه ولتاژ ورودیت بالای 12 هستش
                  موفق باشی
                  تست کردی خبرشو بده

دیدگاه

سلام
                    خسته نباشید
                    من این lm2576 از نوع adj را راه انداختم.ولتاژ خروجی روی 3.4 ولت تنظیم شده ولی با اینکه یک ورودی 12 ولتی 1 امپری بهش وارد میشه کلا 300 میلی امپر 3.4 ولت خروجی میده!
                    میشه کمکم کنید مشکل از کجاست؟
                    [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Reza Sede
                      سلام
                      خسته نباشید
                      من این lm2576 از نوع adj را راه انداختم.ولتاژ خروجی روی 3.4 ولت تنظیم شده ولی با اینکه یک ورودی 12 ولتی 1 امپری بهش وارد میشه کلا 300 میلی امپر 3.4 ولت خروجی میده!
                      میشه کمکم کنید مشکل از کجاست؟
                      سلام،سلفتون باید از نوع بشکه ای باشد،مقادیر خارن ها را هم رعایت کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X