اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید LCR متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : خرید LCR متر

سلام EXTECH 380193 که تا 1 کیلوهرتز اندازه میگیره حدود 390 هزرا تومان
    http://www.extech.com/instruments/resources/datasheets/380193.pdf
    و EXTECH LCR200 که تا 100 کیلوهرتز اندازه میگیره حدود 450 هزار تومان
    http://www.testequity.com/documents/pdf/extech/LCR200.pdf
    بعدا میرم چند جا دیگه که مدلهای دیگه رو هم قیمت بگیرم. موفق باشین.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

به نظر من قیمتشون نسبت به کاراییشون می ارزه.
      اما در کل زیاده و آدم وسوسه میشه یکی خودش بسازه. :biggrin:
      با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

ای وایییییی گرونه که!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

دیدگاه

سلام.
          من یه آر ال سی متر میخوام که سلف سنج اون برای اندازه گیری یه سلف با دقت یک میکروهانری مناسب باشه. میخوام یه سلف دقیق به مقدار 426میکرو هانری بسازم.

دیدگاه

سلام من امروز یه دونه خریدم 48 تومن اینم عکسش:

دیدگاه

سلام دایی های گلم
              توی این تاپیک بحث کردیم که یکی از پارامترهای اصلی LCR مترها، فرکانس کاریشه.
              اگه ما قراره از یک سلف توی فرکانس بالا استفاده کنیم باید LCRی رو انتخاب کنیم که که توی اون فرکانس یا نزدیکش هم کار می کنه. وگرنه دقت اندازه گیری چندانی نخواهیم داشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadmn
                سلام دایی های گلم
                اگه ما قراره از یک سلف توی فرکانس بالا استفاده کنیم باید LCRی رو انتخاب کنیم که که توی اون فرکانس یا نزدیکش هم کار می کنه. وگرنه دقت اندازه گیری چندانی نخواهیم داشت.
                سلام. یعنی یه سلف 100 میکرو هانری ممکنه 100میکرو هانری نباشه؟ مثلا ممکنه با یه LCR متر بگیریم بنویسه 100میکروهانری بعد این سلف توی مدار در حد کیلوهرتز خوب باشه اما اگه همون سلف رو توی مداری که با فرکانس مگاهرتز کار میکنه بذاریم خوب کار نکنه؟
                ممکنه؟
                نوشته اصلی توسط B2
                سلام من امروز یه دونه خریدم 48 تومن اینم عکسش:
                از کجا خریدی؟

دیدگاه

سلام از پاساژ امجد فروشگاه راک ابزار خریدم اینم شمارش 66754911

دیدگاه

بله دایی شازده عزیز
                    درست متوجه شدی.

دیدگاه

سلام دوستان
                      نمیدونستم اینو کجا مطرح کنم!
                      من یه VICTOR 88C دارم. امروز داشتم استفاده میکردم که یهو آمپرمترش شروع کرد به دری وری نشون دادن. منم باز کردم سلکتورشو تمیز کنم که دو تا از پلاتینای سلکتورش افتاد و من نمیدونم از کجا افتاده ( درواقع محل دقیقش کجاست )
                      از اونجا که سلف سنج این مولتی متر خیلی برام استفاده داره، یه جورایی لنگ شدم! :cry:
                      از دوستان اگه کسی داره و میتونه یه عکس از نحوه قرار گرفتن پلاتین های رو و زیر سلکتور ویکتور 88 بذاره، خیلی خیلی ممنون میشم. البته باید مراقب باشید و به آرومی درش بیارید.
                      امیدوارم کسی باشه که بتونه این لطف رو در حقم بکنه.

ممنون

دیدگاه

سلام خوبین؟ من دوتا از مولتی مترهای vc88 ام که خراب شده بود (بر اثر ورود ولتاژ بالا به قسمت اندوکتانس)بازش کردم ولی همونطور که خودتون هم گفتین سریع اون پینهای قسمت وسطش به هم میریزه.من سعی کردم درست بذارم ولی ممکنه کمی اشتباه هم گذاشته باشم چون مشکل مولتی مترم حل نشد که تمام قسمتهاشو چک کنم. ولی قسمت هایش که کار میکرد درسته.امیدوارم عکسهای زیر بدردت بخوره.

دیدگاه

سلام بنا به درخواست دوست عزیز علم فردا عکسهای دیگه ای هم میذارم.
                          دوست عزیز ببین این عکسها بدردت میخوره اگه نه دقیق بگو از کدوم زاویه میخوای چون دقیق متوجه نشدم منظورتون (در پیام خصوصی) چی بود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadmn
                            سلام دایی های گلم
                            خوب وقتی توی ویزارد نرم افزار pi حداقل فرکانس مدار زده 66 کیلو هرتز اونوقت این مدل ها هم که بدرد نمیخورن!!!ها؟؟؟

نوشته اصلی توسط ms2000
                            سلام EXTECH 380193 که تا 1 کیلوهرتز اندازه میگیره حدود 390 هزرا تومان
                            http://www.extech.com/instruments/resources/datasheets/380193.pdf
                            و EXTECH LCR200 که تا 100 کیلوهرتز اندازه میگیره حدود 450 هزار تومان
                            http://www.testequity.com/documents/pdf/extech/LCR200.pdf
                            بعدا میرم چند جا دیگه که مدلهای دیگه رو هم قیمت بگیرم. موفق باشین.
                            چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط صادق ابراهیمی
                              خوب وقتی توی ویزارد نرم افزار pi حداقل فرکانس مدار زده 66 کیلو هرتز اونوقت این مدل ها هم که بدرد نمیخورن!!!ها؟؟؟
                              سلام. دیگه اینطور ها هم نیست. خب بهتره که مدلی که در فرکانس خاص اندوکتانس رو اندازه میگیره بخرین. ولی من یک مولتی متر که ال متر هم داره خریدم چند ساله دارم کار میکنم و مشکلی هم نداشتم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                                سلام. دیگه اینطور ها هم نیست. خب بهتره که مدلی که در فرکانس خاص اندوکتانس رو اندازه میگیره بخرین. ولی من یک مولتی متر که ال متر هم داره خریدم چند ساله دارم کار میکنم و مشکلی هم نداشتم.
                                برا سوئیچینگ خوبه ؟ اسمش چی هست مهندس
                                خیلی ممنون
                                چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X