اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار سیستم حضور و غیاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مدار سیستم حضور و غیاب

نوشته اصلی توسط ژوپیتر
    برای نوشتن روی کاغذ در فضا بعضی ها خودکاری اختراع میکنند که در فضا که جاذبه وجود نداره بنویسه، بعضی ها هم با خودشون مداد میبرن.
    من هم به شما مداد رو پیشنهاد میدم، یک UPS کوچیک بگیرید و کارتون رو راحت کنید، عمری هم کار میکنه با گارانتی.
    مثال شما کمی فرق داشت با جوابتون! امریکایی ها اومدن کلی هزینه کردن خودکاری بسازن که در شرایط نبود جاذبه بنویسه ولی روس ها از مداد استفاده کردن! ولی کاری که شما پیشنهاد میکنید مثل اینه که بیایم اون خودکاره رو اماده از یه نفر دیگه بخریم نه اینکه از مداد استفاده کنیم!
    با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
      مثال شما کمی فرق داشت با جوابتون! امریکایی ها اومدن کلی هزینه کردن خودکاری بسازن که در شرایط نبود جاذبه بنویسه ولی روس ها از مداد استفاده کردن! ولی کاری که شما پیشنهاد میکنید مثل اینه که بیایم اون خودکاره رو اماده از یه نفر دیگه بخریم نه اینکه از مداد استفاده کنیم!
      با تشکر
      از نظر شما اینطور هست، نکنه شما فکر میکنید مدادها از زمین میرویند یا روی درختها سبز میشوند، اونها رو هم مثل خودکار باید ساخت ولی خیلی ساده تر و کم خرجتر، خریدن UPS مانند ساخت مداد ساده تر و ارزونتر از ساختن یک UPS یا همون خودکاره که شما پیشنهاد ساختنش رو دادید، تازه گارانتی هم که این فقط نظر شماست و من هم نظرتون رو نپرسیدم، پرسیدم؟
      لطف کنید از ارسال پیغام های غیر ضروری و بی محتوا جدا خودداری کنید و بیخودی تاپیک رو بالا نیارید تا دوستانتون هم ازتون تشکر کنن و من هم مجبور بشم بهتون اخطار بدم.

نحوه نوشتار شما نشانه نحوه افکار شماست.
      اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

خوب عزیزم من هم نظر شما رو در مورد نوشته خودم نخواسته بودم! خواسته بودم؟
        کی گفت خرید یه مدار همیشه ارزون تر ساختنشه!؟
        مطمئنا خریدن از ساختن اسون تره! ولی همیشه راه های اسون تر بهتر نیستند!
        در اون قضیه نوشتن که خودتون هم پیش کشیدین و بی ربط به تاپیک بود حالا منو متهم به وسط کشیدن بحث های بی ربط میکنید یک مشکل وجود داشت و از دو وسیله متفاوت استفاده شده بود! ولی اینجا اون وسیله فقط ups هست پس خریدش مثل خریدن خودکار هست نه ساخت مداد! :redface:
        نوشته اصلی توسط ژوپیتر
        از نظر شما اینطور هست، نکنه شما فکر میکنید مدادها از زمین میرویند یا روی درختها سبز میشوند،
        شما از کدوم قسمت از حرف های من گمان کردید که من اینجور فکر میکنم!؟ oo:
        نوشته اصلی توسط ژوپیتر
        نحوه نوشتار شما نشانه نحوه افکار شماست.
        متقابلا موافقم :biggrin:

دیدگاه

شما خودت شروع کردی به اظهار نظر در مورد پست دیگران پس این رو هم انتظار داشته باش که در مورد پستهات اظهار نظر بشه، این از این قسمت، همونطور که از پست های قبلی تون هم مشخصه دوستان دیگه هم از پستهای خالی از محتوا و بی ربط به تاپیک شما رنج میبرند که نیازی به توضیح نداره و هر کس بخواد میره پستهای شما رو میخونه و با فکر خودش تحلیل میکنه.

آیا مداری که در ماه در تیراژ بیش از 10000 تا ساخته میشه، کیفیت، دقت و هزینه کمتری داره و یا مداری که قطعاتش دونه دونه خریداری میشه که نه کیفیت مداری که روبات میزنه رو داره و نه دقتش رو، تازه بحث زیبایی و گارانتی و غیره که بماند.
          کی گفت خرید یه مدار همیشه ارزون تر ساختنشه!؟
          مطمئنا خریدن از ساختن اسون تره! ولی همیشه راه های اسون تر بهتر نیستند!
          در ضمن چشمهاتون رو خوب باز کنید و دوباره پستهای قبلی رو بخونید که آیا جمله ای که شما نوشتید رو من در پستم نوشتم یا زایده ذهن شماست.

در اون قضیه نوشتن که خودتون هم پیش کشیدین و بی ربط به تاپیک بود حالا منو متهم به وسط کشیدن بحث های بی ربط میکنید یک مشکل وجود داشت و از دو وسیله متفاوت استفاده شده بود! ولی اینجا اون وسیله فقط ups هست پس خریدش مثل خریدن خودکار هست نه ساخت مداد!
          شما از کدوم قسمت از حرف های من گمان کردید که من اینجور فکر میکنم!؟ oo:
          :redface:
          این برداشت شماست، همونطور که استفاده از مداد که آماده هست راحت تر و ارزونتر از ساخت یک خودکاره، استفاده از یک UPS که آماده هست هم راحت تر و ارزونتر از ساخت یک UPS از اوله. همونطور که خودکار برای نوشتن به کار میره، مداد هم برای نوشتن به کار میره، نمیدونم شما چه اصراری دارین که این دو رو دو چیز کاملا متفاوت و بدون ربط جلوه بدین، مگه شما با مداد کار دیگه ای جز نوشتن میکنین؟ :eek:

سعی کنید همیشه چیزی رو بنویسید که بتونید زیرش رو امضا کنید.
          اینم اگه متقابلا موافقی، تشکر کافیه.

دیدگاه

مثل اینکه بحث باشما نتیجه ای نداره! و شما فقط حرف خودتون رو تکرار میکنید!
            فکر کنم شما معنی کلمه متقابل رو درک نکردید

دیدگاه

سلام .
              اولا لطفا این بحث در تاپیک انجام ندید .
              دوما تا اونجایی که من فهمیدم دوستمون میخواد یک مار dc را با بتری راه اندازی کنه . پس به UPS احتیاجی نداره . UPS برای تبدیل ولتاژ dc به سینوسی در زمان تقریبا صفر ثانیه با ولتاژ مثلا 220 ولت AC هست .
              پس اصلا UPS لازم نیست . شما فکر کن یک دستگاه حضور و غیاب با یک UPS . پس لابد قیمت هر کدومش بالای ملیون تومان میشه . من که واسه هر جا دستگاه میسازم از همین کنترل های باتری استفاده میکنم و مشکلی هم پیش نمیاد
              نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ARST
                سلام .
                اولا لطفا این بحث در تاپیک انجام ندید .
                دوما تا اونجایی که من فهمیدم دوستمون میخواد یک مار dc را با بتری راه اندازی کنه . پس به UPS احتیاجی نداره . UPS برای تبدیل ولتاژ dc به سینوسی در زمان تقریبا صفر ثانیه با ولتاژ مثلا 220 ولت AC هست .
                پس اصلا UPS لازم نیست . شما فکر کن یک دستگاه حضور و غیاب با یک UPS . پس لابد قیمت هر کدومش بالای ملیون تومان میشه . من که واسه هر جا دستگاه میسازم از همین کنترل های باتری استفاده میکنم و مشکلی هم پیش نمیاد
                لطفا چند جا قیمت UPS رو سوال کنید و بعد در مورد قیمتش قضاوت کنید. برای سیستم حضورغیاب احتیاج به UPS رک مونت که ندارید، مگه سیستم حضورغیاب چند واته؟ یا یک UPS 70 تا 80 هزار تومانی عالی کار میکنه انگار اصلا برق قطع نشده. درضمن اکثر سیستمهای حضور غیابی که من لاقل دیدم باید به یک کامیوتر وصل باشن، تا اطلاعات رو از سرور بگیرن، بعضی شون هم در حالت Stand-alone کار میکنن که اگه آخره ماه باشه و برق بره باز کارشون لنگ نمی مونه و یک کامیوتر رو هم با یه 500 واتیش میشه سرویس داد. باید فکر همه جا رو کرد نه؟ :nerd:

دیدگاه

دوست گرامی . لطفا یک سری به سایت های فروشنده دستگاه های حضور و غیاب بزنید . ببنید با دستگاه UPS میدن یا اینکه باتری داخلی داره . چرا راه دور ! لپ تاپ شما UPS داره یا وقتی برق قطع میشه باتری بلافاصله میاد تو مدار . باز بگید UPS . سیستمی که من توضیح دادم مثل لپ تاپ میمونه .
                  نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ARST
                    دوست گرامی . لطفا یک سری به سایت های فروشنده دستگاه های حضور و غیاب بزنید . ببنید با دستگاه UPS میدن یا اینکه باتری داخلی داره . چرا راه دور ! لپ تاپ شما UPS داره یا وقتی برق قطع میشه باتری بلافاصله میاد تو مدار . باز بگید UPS . سیستمی که من توضیح دادم مثل لپ تاپ میمونه .
                    حرف شما کاملا درسته و من هم اون رو رد نکردم. :rolleyes:
                    مشکل ایشون قطع برقه که راه حلهای مختلفی براش هست، یکیش رو شما گفتید، یکیش رو هم من، هر دو هم درست و منطقی هستند.
                    دیگه انتخابش برمیگرده به دوستی که با این مشکل مواجه شده. :nerd:

دیدگاه

اقای ژوبیتر ممنون از راهنمایی بسیار راحتتون ؟
                      اول توکل
                      دوم پشتکار
                      سوم مشورت
                      چهارم عمل
                      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

سعی نکن چار فرانسه باشی!
                        برای این کار سیستم های آماده ای وجود داره که طراحاش تمام مشکلاتی رو که عنوان میکنید قبل از ما دیدن و راه حلش رو پیدا کردن. اونا قیمت چندانی ندارند. اما وقتت خیلی میرزه!
                        تلاش رمز ظفر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X