اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت شارژر باتری های لیتیوم یونی با راندمان بالا و قابلیت بالانس بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت شارژر باتری های لیتیوم یونی با راندمان بالا و قابلیت بالانس بالا

بله باید از دماسنج هم برای شارژ این باطری ها استفاده کرد بیتشر از 45 درجه سانتیگراد احتمال آتش سوزی رو زیاد میکنه

آتش گرفتن باطری لیتیم پلیمر
    http://www.youtube.com/watch?v=z3o_2mwRPdw

دیدگاه

از چه آی سی برای شارژ استفاده کردید؟
      هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

سلام دوستان. برای پیاده سازی دو پروژه نیاز به همکاری و مشورت شما دوستان دارم.
        به دنبال جا باتری لیتیوم یون 18650 هستم به تعداد نزدیک 100 عدد که این جا باتری ها باید قابلیت عبور جریان 10 آمپر داشته باشن و بتونن توی مایع روغنی خنک کننده دووم بیارن(دما بین 0 تا 30 درجه هست)
        همچنین باید براحتی باتری قابل جدا شدن و تعویض باشه پروژه بعدی ساخت اکتیو بالانسر هست/
        برای قسمت اول پروژه چون این جا باتری ها تو ایران گیر نمیاد دو راه وجود داره / یک اینکه از خارج سفارش داده بشه و چون تعداد کم هست به صرفه نمیشه دو اینکه با پرینتر سه بعدی این قطعات رو بزنم( که فکر میکنم باز هم به صرفه نباشه) سوم اینکه میتونم از متریال های گوناگون که شما دوستان پیشنهاد میدین استفاده کنم/ منتظر نظراتتون هستم و پیشاپیش تشکر میکنم

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azjaguar نمایش پست ها
          سلام دوستان. برای پیاده سازی دو پروژه نیاز به همکاری و مشورت شما دوستان دارم.
          به دنبال جا باتری لیتیوم یون 18650 هستم به تعداد نزدیک 100 عدد که این جا باتری ها باید قابلیت عبور جریان 10 آمپر داشته باشن و بتونن توی مایع روغنی خنک کننده دووم بیارن(دما بین 0 تا 30 درجه هست)
          همچنین باید براحتی باتری قابل جدا شدن و تعویض باشه پروژه بعدی ساخت اکتیو بالانسر هست/
          برای قسمت اول پروژه چون این جا باتری ها تو ایران گیر نمیاد دو راه وجود داره / یک اینکه از خارج سفارش داده بشه و چون تعداد کم هست به صرفه نمیشه دو اینکه با پرینتر سه بعدی این قطعات رو بزنم( که فکر میکنم باز هم به صرفه نباشه) سوم اینکه میتونم از متریال های گوناگون که شما دوستان پیشنهاد میدین استفاده کنم/ منتظر نظراتتون هستم و پیشاپیش تشکر میکنم
          میشه یک عکس از نمونه جا باتری مد نظرتون رو بذارید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnam18 نمایش پست ها
            میشه یک عکس از نمونه جا باتری مد نظرتون رو بذارید.

امیرحسین ضیا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X