اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در خواست کمک برای ساخت منبع تغذیه(فوری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : در خواست کمک برای ساخت منبع تغذیه(فوری)

با سلام--چند برابر کننده های ولتاژ در دو نوع خازنی و ترانسی وجود دارند که نوع خازنی برای ولتاژ بالا و جریان پایین استفاده میشود و نوع ترانسی برای ولتاژ بالا و جریان بالا کاربرد دارد.در روش اول در خروجی ترانس با استفاده از چند دیود و خازن ولتاژ دو سر ترانس دی سی شده و چند برابر میشود در روش ترانسی سیم پیچ ثانویه به چند قسمت مساوی تقسیم شده و هر قسمت دی سی شده و با هم سری میشوند.در این خالت خازنها ولتاژ پایینتر انتخاب شده و مسایل حرارتی خیلی کم میباشد..مسیله بعدی انتخاب توپولوژی میباشد که برای ولتاژهای بالا از روشهای رزونانسی استفاده میشود تا نیازی به سلف در خروجی نباشد زیرا ایزولاسیون سلف نیز مشکل است.
    در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

من یه طرح اولیه از مدار کشیدم . اگه نکاتی رو میبینید که توش رعایت نکردم لطفا بگید اصلاحش کنم و شماتیک اصلاح شده رو بزارم اینجا .
      http://meysaminter.persiangig.com/image/Untitled-2.jpg
      بخشنده بودن بيشتر از آنکه توانايي مالي بخواهد ، قلبي بزرگ ميخواهد..

دیدگاه

در خواست کمک برای ساخت منبع تغذیه(فوری)

با توجه به اینکه tl494 دو تا خروجی داره و برای فول بریج 4 فرمان نیاز دارم از 4 تا درایور IR2125 استفاده کردم و شماتیک اصلاح شده رو تو لینک زیر قرار دادم . از دوستان خواهش می کنم که من رو از راهنمایی کنن تا مدار رو بتونم تکمیل کنم .
        http://www.persiangig.com/va/?806146018

دیدگاه

کسی نظری نداره؟ :eek:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.Killer
            چشم . الان شهرستانم و به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم . اما تا دو روز دیگه میام تهران . شماتیک مدار رو واستون میزارم . راستی اگه مدار برای TL494 سراغ داشتید لطفا بهم اطلاع بدید . خیلی ممنون می شم . راستی عید همه ی دوستان مبارک .
            چی شد نیومدی تهران؟
            ضمنا لینکت خرابه عکسی دیده نمیشه.

دیدگاه

fghfgh

دیدگاه

فایل پروژه الکترونیک با نات پد oo: یه کارایی میکنیدا :icon_razz:
                به هر حال این با نات پد یه مشت شکلک میاره

دیدگاه

آقا شدیدا سوتی شده صداشو در نیار . منظورم one note بود که جزء برنامه های آفیسه . :mrgreen:
                  جون هر کی که دوست دارید یه کم مرام مصرف کنید و اشکالات مدار رو بهم بگید گناه دارم به خدا :cry2:

دیدگاه

اخه پسر خوب بیکاریا یه عکس هم میزاشتی ما کارمون راه میفتاد :icon_razz:به هر حال افیس من اینو باز نمیکنه میگه ورژنش فرق داره(افیس من 2007)

دیدگاه

سایت edaboard خیلی از شما با مرام تره . اینجا هیچ کس به من کمک نکرد . اونجا با اینکه خیلی مبتدی هستم ولی کلی کمکم کردن . دیگه با این سایت کاری ندارم . اصلا ایرانی جماعت همینن .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.Killer
                        سایت edaboard خیلی از شما با مرام تره . اینجا هیچ کس به من کمک نکرد . اونجا با اینکه خیلی مبتدی هستم ولی کلی کمکم کردن . دیگه با این سایت کاری ندارم . اصلا ایرانی جماعت همینن .
                        مرد حسابی یه مدار درست حسابی نذاشتی بعد این همه پست....حرف حسابت هم که نفهمیدیم چیه سوالت چیه oo:
                        ببینم تو ادابرد هم همینجوری سوالت(کدوم سوال؟) رو مطرح کردی؟لینک بده بریم اونجا حداقل ببینیم سوالت چی بوده.
                        در کل کسی که UC3854 رو راه انداخته باشه(اگه) tl494 واسش باقلواس..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X