اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه 12 ولت 1 آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منبع تغذیه 12 ولت 1 آمپر

فروش اینترنتیم داره؟؟؟

اگه نداره میتونیآ‌ خودت برام زحمتشو بکشی؟

۲۲ چند؟
    ای خدا از دست اینا چکار کنم؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_chini
      فروش اینترنتیم داره؟؟؟

اگه نداره میتونیآ‌ خودت برام زحمتشو بکشی؟

۲۲ چند؟
      سلام بله سایت داره میتونی زنگ بزنی و ازش بخری.22 هم تکی حدود 1000 و تعداد حدود 800 هست. واقعا آی سی های خوبیه مخصوصا نسبت به قیمتش. وایپر 22 تا 20 وات و وایپر 12 تا 13 وات جواب میده.اگه تعداد کم میخوای برای کار راه اندازی میخوای خودم بهت بدم و گرنه سایتشو برات پیام خصوصی میدم که خودت بخری گفتم شاید اینجا بذارم برخلاف مقرارت باشه.اگه من روی تعداد میخوای اگه صلاح میدونی با هم بخریم چون من جدیدا باز میخوام ازش بخرم.موفق باشی.
      ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

الان از هرکدوم یه ۲۰ تا میآ‌خوام چون راستشو بخوای تاحالا باین ایسی کار نکردم. :redface:

راستیآ‌ اگه فریت ۱۶/۱۹ خواستیآ‌ یه ۴۰۰۰ تا موجود ۶ پین
        واسه آدرس ممنون هروقت خواستیآ‌ بگیری به و مبلغشو تقدیم کنم
        ای خدا از دست اینا چکار کنم؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_chini
          الان از هرکدوم یه ۲۰ تا میآ‌خوام چون راستشو بخوای تاحالا باین ایسی کار نکردم. :redface:

راستیآ‌ اگه فریت ۱۶/۱۹ خواستیآ‌ یه ۴۰۰۰ تا موجود ۶ پین
          واسه آدرس ممنون هروقت خواستیآ‌ بگیری به و مبلغشو تقدیم کنم
          باشه چشم در خدمتم.

دیدگاه

سلام
            من تازه کارم می خواستم یه منبع 24 ولت 2 آمپر بسازم
            با این نرم افزار PI اتفاقا همه چی خوب بود تا اونجا که رفتم جنساشو بخرم هرچی گشتم آیسیشو گیر نیووردم
            ولی حالا که اینجا این مدارو دیدم و اینکه گفتید آیسیهاش موجوده دوباره میخوام شروع کنم
            حالا لطف کنید بفرمایید نحوه محاسبه ترانسشون به چه شکله ؟
            و برای واتهای بالاتر هم مدار همینه و فقط قطعات تقویت میشن یا کلا مدار تغییر میکنه؟
            اصلا من باید از کجا شروع کنم؟ :nerd:
            با مردم همون جوری رفتار کن که دوست داری باهات رفتار کنن

دیدگاه

ممنون مسعود جان
              بعد از اون پروژه اینو شروع میکنم :biggrin:

دیدگاه

.

دیدگاه

ممنون از پاسختون
                  من با همین مدار شروع می کنم
                  فکر میکنم تو پیچیدن ترانس مشکل داشته باشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط galaxyking
                    ممنون از پاسختون
                    من با همین مدار شروع می کنم
                    فکر میکنم تو پیچیدن ترانس مشکل داشته باشم
                    سلام هر کاری اولش کمی مشکلات داره بچه ها کمکت میکنن سوالی در مورد پیچیدن ترانس داشتی در خدتم.

دیدگاه

مسعود جان میگم برای طراحی منبع با این آی سی نرم افزاری هست ؟
                      اگه نیست چجوری میشه برای توانهای متفاوت خودمون مدار طراحی کنیم :biggrin: :question:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan_messi
                        مسعود جان میگم برای طراحی منبع با این آی سی نرم افزاری هست ؟
                        اگه نیست چجوری میشه برای توانهای متفاوت خودمون مدار طراحی کنیم :biggrin: :question:
                        سلام بله یک نرم افزار من ازش گیر آوردم ولی متاسفانه اعداد عجیب و غریبی میداد برای اندوکتانس و سیم پیچ و غیره. نمیدونم محاسباتش رو چطوری بود.الانم من تو سایت ST نرم افزار پیدا نکردم. ولی بعدا خودم یکسری فرمول تو مثالها و مداراهاش بدست آوردم که از اونها کمک میگیرم.

دیدگاه

سلام دوستان
                          من میخوام pcb شو بکشم
                          چه چیزایی رو باید رعایت کنم چون ما داریم با فرکانس کار میکنیم فاصله بین خطوط و اندازشون چقدر باشه بهتره؟

در مورد نرم افزار هم اگه معرفی کنی و بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

دیدگاه

سلام دوستان
                            من میخوام pcb شو بکشم
                            چه چیزایی رو باید رعایت کنم چون ما داریم با فرکانس کار میکنیم فاصله بین خطوط و اندازشون چقدر باشه بهتره؟

در مورد نرم افزار هم اگه معرفی کنی و بیشتر توضیح بدی ممنون میشم
                            سلام استاد به چه نکته جالبی اشاره کردی. بزارین یک مثال براتون بزنم که برام اتفاق افتاده.من یک درایور ال ای دی سی در یک ساختم چند وقت پیش و تعدادی هم از روش زدم خیلی خوب و عالی کار میکرد راندمان بالا دمای پایین قطعات از مشخصاتش بود. خلاصه گذاشتم رو کار رد شد. بعد چند وقت پیش باز به همین درایور ال ای دی نیاز داشتم یعنی سی در یک طبق یادداشتی هایی که کرده بودم ترانسشو پیچیدم و مدارشو بستم با کمال تعجب دیدم آی سی خیلی داغ میکنه حدود 100 درجه حرارت.خلاصه چون عموما ایراد این مدارها در ترانسشه.دوباره ترانس رو پیچیدم با دقت بیشتر و باز همونطور شد و بار سوم هم همونطور.خلاصه خیلی روش کار کردم ولی درست نشد.فکری به سرم زد و رفتم از یکی از اونهایی که مدار رو بهشون داده بودم یک مدار رو گرفتم و ازشون اجازه گرفتم که ترانسشو باز کنم و جایی تست کنم و دوباره ببندم.همین کار رو کردم و ترانس قبلی رو باز کردم و روی این مدار جدید گذاشتم. با کمال ناباوری دیدم که بدتر هم شد و حرارت بیشتر هم شد که علت این بود که ترانسهای جدید رو بهتر پیچیده بودم.خلاصه متوجه شدم که عیب از جای دیگست.بعد از مدتی بلاخره عیبش رو پیدا کردم مشکل اینجا بود که من یک فیدبک جریان مستقل ساخته بودم که روی یک تکه فیبر سوراخ دار بود و هر وقت میخواستم مداری رو تست کنم اول میومدم مدار رو بدون فیدبک میستم بعد با سیم بلند این فیدبک رو به مدار وصل میکردم.این کار باعث شده بود که مشکلاتی بوجود بیاد و آی سی داغ کنه وقتی همه مدار رو مجتمع روی یک فیبر پیاده کردم مشکل حل شد و تازه این مدارهای جدید بهتر از قبلی ها در اومد.پس پی سی بی کشیدن مهمه.البته من مثلا با مدارهایی که با آی سی وایپر میبستم با فیدبک جدا برای تست مشکلی نداشتم.کلا این tny یک مقداری زیادتر حساسه.

کلا من وقتی پی سی بی میخوام بزنم مثلا در همین مدارهای tny سعی میکنم پی سی بی شبیه نمونه ای باشه که خودش تو نرم افزار کشیده.البته اگه صد در صد هم اونطور نبود کار میکنه.

دیدگاه

ممنون از اینکه وقت میذارینو جواب میدین

میشه اون نرم افزار آیسی ویپرو معرفی کنید :-B

دیدگاه

ممنون از اینکه وقت میذارینو جواب میدین

میشه اون نرم افزار آیسی ویپرو معرفی کنید :-B
                                سلام. یک زمانی دو تا نرم افزار برای وایپر در یک سایت روسی پیدا کردم ولی متاسفانه اعداد عجیبی برای اندوکتانس میداد یا تعداد دورهایی هم که میداد برای پیچیدن همینطور بود. منم پاکش کردم. الان با چند تا فرمول خودم بدست میارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X