اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خریداری ترانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خریداری ترانس

ترانس هایی که توی منابع تغذیه سوییچینگ استفاده میشن رو از کجا میشه خرید؟

پاسخ : خریداری ترانس

احتمالا منظور شما هسته هستش درسته؟ در اینصورت میتونید از پاساژ امجد یا عباسیان واقع در خیابان جمهوری تهیه کنید.

دیدگاه

هسته رو که میدونم ولی من میخام دردسر پیچیدنشو نکشم
      جایی نیست که آماده باشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ueue
        جایی نیست که آماده باشه؟
        این قبلا بحث شده گیر نمیاد . توی یه منبع سویچینگ قلب مدار همون هسته هستش و فقط توان موردی نیست که مشخصاتشو تعیین کنه پارامتر هایی که هست خیلی زیاده و نمیشه برای همه حالتهای موجود هسته پیچید.! باید بدی کسی برات بپیچه که اینکارس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
          این قبلا بحث شده گیر نمیاد
          چرا گیر میاد ، من بچه تهران نیستم،آدرس هم نمی دونم... ولی جاهایی مثل تعمیر سیم پیچ دینام آب: منظورم سیم پیچی یا اسم هایی مثل این،اگر تو شهرتون بگردین از این کارگاه ها زیاد هستن یا شرکت های خصوصی کوچکی هستن که ترانس و محافض لوازم برقی تولید میکنن. حالا شانس شما بلد باشن یا نباشن.
          >>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid_200270
            چرا گیر میاد ، من بچه تهران نیستم،آدرس هم نمی دونم... ولی جاهایی مثل تعمیر سیم پیچ دینام آب: منظورم سیم پیچی یا اسم هایی مثل این،اگر تو شهرتون بگردین از این کارگاه ها زیاد هستن یا شرکت های خصوصی کوچکی هستن که ترانس و محافض لوازم برقی تولید میکنن. حالا شانس شما بلد باشن یا نباشن.
            شاید سفارش بدین براتون بپیچن نمیدونم

دیدگاه

درد سر پیچیدن با دردسر طراحی متفاوته...میتونید طراحی هاتون رو انجام بدید بعد اطلاعات هسته رو بدید جاهاییکه ترانس میپیچن.اگه تهرانی بگو یه جایی رو بهت میگم.
              چرا گیر میاد ، من بچه تهران نیستم،آدرس هم نمی دونم
              چی گیر میاد؟ ترانس یا ترانس پیچ؟؟ در مورد ترانس سوئیچینگ اولی گیر نمیاد ولی دومی رو میتونید پیدا کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ueue
                سلام. هسته رو که راحت میتونی گیر بیاری و بخری. برای محاسبه اش اگه از آی سی های شرکت powerint استفاده میکنی که نرم افزار داره و اگه از وایپر که اونم مقداری فرمول داره و اگر از uc اون هم فرومول داره. برای پیچیدنش کلی عکس و توضیح هست اگه تونستی خودت بپیچش و اگه تعدادش کمه مثلا در حدی یکی دو یا سه دونه من حاضرم برات بپیچم. موفق باشی.
                ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

با سلام مجدد
                  من یه تعداد 500 تا از همین ترانس سوئیچینگ نیاز دارم برای تغذیه 12ولت 2 آمپر
                  دوستان میتونند راهنمایی کنند از کجا میتونم تهیه کنم؟(شهرستان هستم)
                  قیمتشو هم ممکنه بدید چون برام مهمه

دیدگاه

سلام
                    من توی جایی رو مشیناسم که مشخصات رو میگیره و واستون می پیچه
                    اما توی شهرستان نه
                    فروش يک عدد سيم کارت با شماره 09126005897

دیدگاه

به قول دوستمون که گفتن به پارامتر های زیادی بستگی داره به نظرم شما اینه ترانس های معمولی بگید 220 به 12 1آمپر میخوام
                      اول باید نسبت به طراحیتون همه چیز رو حساب کنید بعد تازه بدید به ترانس پیچ که اونم داستان خودشو داره
                      و از نظر من زمین تا آسمون با معمولی فرق داره
                      با همه چی ساختم
                      تا همه چی ساختم
                      http://electeronic.blogfa.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zouyousefain
                        سلام
                        من توی جایی رو مشیناسم که مشخصات رو میگیره و واستون می پیچه
                        اما توی شهرستان نه
                        مشکلی نیست میتونم سفارش بدم برام اماده کرد برم ازش تحویل بگیرم یا با پست بفرسته
                        ممکنه ازش بپرسید دونه ای چند میزنه تعداد بالا اگر باشه
                        500 تا
                        12ولت 2 آمپر
                        یا همون اسم اختصاریش که روش نوشته EE22

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeidnobady
                          مشکلی نیست میتونم سفارش بدم برام اماده کرد برم ازش تحویل بگیرم یا با پست بفرسته
                          ممکنه ازش بپرسید دونه ای چند میزنه تعداد بالا اگر باشه
                          500 تا
                          12ولت 2 آمپر
                          یا همون اسم اختصاریش که روش نوشته EE22
                          سلام آقا سعید. اول اینکه بهت بگم شاید ترانسی (مربوط به سوئیچینگ) که بدی بیرون برات بپیچن (مخصوصا اگه شهره خودت نباشه) احتماله زیاد اصلا کار نکنه و یا با گذاشتنش روی برد یا خروجی نداشته باشی یا آی سی یا قطعات دیگه بترکه. چون ترانس سوئیچینگ مسائله خاصه خودشو داره و از همه مهمتر اینه که باید نقاط شروع سیم پیچی (سره نقطه دار) در جای خودش روی برد لحیم بشه.پس اگه کسی که میخواد ترانس رو برات بپیچه ده ها سال هم تو کار ترانسه سوئیچینگ باشه بازم نمیدونه که برای شما چطور باید بپیچه پس باید دقیقه مشخص کنی براش که اولیه و بایاس و ثانویه رو از کدوم پایه شروع کنه. ساندویچی بپیچه یا نه؟ و مورد های دیگه .... حداقل اول بگو یکی برات بپیچه چون احتماله زیاد روی بردت جواب نده.
                          برای 12 ولت و مثلا 2.5 آمپر از هسته EE25/19 استفاده کن و زیاد هم به نرم افزار PI اعتماد نداشته باش که خیلی دقیق نیست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                            سلام آقا سعید. اول اینکه بهت بگم شاید ترانسی (مربوط به سوئیچینگ) که بدی بیرون برات بپیچن (مخصوصا اگه شهره خودت نباشه) احتماله زیاد اصلا کار نکنه و یا با گذاشتنش روی برد یا خروجی نداشته باشی یا آی سی یا قطعات دیگه بترکه. چون ترانس سوئیچینگ مسائله خاصه خودشو داره و از همه مهمتر اینه که باید نقاط شروع سیم پیچی (سره نقطه دار) در جای خودش روی برد لحیم بشه.پس اگه کسی که میخواد ترانس رو برات بپیچه ده ها سال هم تو کار ترانسه سوئیچینگ باشه بازم نمیدونه که برای شما چطور باید بپیچه پس باید دقیقه مشخص کنی براش که اولیه و بایاس و ثانویه رو از کدوم پایه شروع کنه. ساندویچی بپیچه یا نه؟ و مورد های دیگه .... حداقل اول بگو یکی برات بپیچه چون احتماله زیاد روی بردت جواب نده.
                            برای 12 ولت و مثلا 2.5 آمپر از هسته EE25/19 استفاده کن و زیاد هم به نرم افزار PI اعتماد نداشته باش که خیلی دقیق نیست.
                            مهندس جان ممنون از پاسختون
                            من الان چند نمونه مدار بسته شده و اماده سوئیچینگ ازین چینیها دارم که تمام قطعاتش توبازار هست و من با قیمت پائین میتونم قطعات روبگیرم
                            اما مشکلی که دارم همین ترانسش هست.
                            مهندس خودم میتونم هسته هارو جدا بخرم و خودم شروع کنم به پیچیدن؟
                            یا دستگاه خاصی تو بازار هست که بخرم تا باش بتونم بپیچم؟
                            درضمن ممکنه شماره تونو داشته باشم تا باهاتون در تماس باشم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeidnobady
                              مهندس جان ممنون از پاسختون
                              من الان چند نمونه مدار بسته شده و اماده سوئیچینگ ازین چینیها دارم که تمام قطعاتش توبازار هست و من با قیمت پائین میتونم قطعات روبگیرم
                              اما مشکلی که دارم همین ترانسش هست.
                              مهندس خودم میتونم هسته هارو جدا بخرم و خودم شروع کنم به پیچیدن؟
                              یا دستگاه خاصی تو بازار هست که بخرم تا باش بتونم بپیچم؟
                              درضمن ممکنه شماره تونو داشته باشم تا باهاتون در تماس باشم؟
                              سلام. این سوئیچینگهایی که میگین تمام قطعاتش تو بازار هست و میتونید با قیمت پایین تهیه کنید میشه بگین از چه قطعاتی استفاده کرده؟ آی سی یا ماسفتش چیه؟ و چنده؟
                              بله میتونی هسته ها رو جدا بخری و شروع کنی به پیچیدن ولی تا قلقه کار دستت بیاد و کمی وارد بشی زمان میبره ولی اگه بخوای میتونی.
                              دستگاه برای پیچیدن زیاده یک نمونه برقیشو من دارم که البته ردیف پیچ نیست ولی سالیانه دارم باهش کار میکنم و خوبه.
                              شماره ام رو که چند وقت پیش براتون پیامه خصوصی کردم همون زمان که ازم خواستین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X