اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک مدار 1.5 به 10 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک مدار 1.5 به 10 ولت

نوشته اصلی توسط shork
    برای رفتن به حالت فست شارژ پایه 2 و3 یو اس بی روی 5 ولت خروجی 2576 رو به هم وصل کن
    تو این حالت گوشی میفهمه که میتونه از جریان بیشتری استفاده کنه
    غیر از اون روی 300 تا 350 میلی آمپر جریان رو محدود میکنه.
    آقا من اونو تست کردم فرقی نکرد
    از شارژر خود گوشی 300 میلی امپر میکشه و وقتی باطری و مدار رو میزنم از مدار هم حدود 270 میکشه ولی شارژر خیلی سریع تر شارژ میکنه!

-------------------------------------------------------------------------------------------------

برادرا یه سوال
    LM2576 با 7805 چه فرقی داره؟چه ارجهیتی داره که من از 2576 استفاده کنم؟
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

با سلام به همه
      ببخشید من یک سوال دارم از همه بزرگان عزیز، من می خوام یک منبع 1.5 ولت 50 میلی آمپری رو به 3.7 ولت حداقل 400 میلی آمپری تبدیل کنم. آیا میتونم این کار رو انجام بدم؟
      اگر میشه انجام بدم لطفا بفرمایید چطوری؟
      با تشکر از همراهیتان

دیدگاه

وقتی شما میخواید یه تبدیل ولتاژی انجام بدید حتما کمی تلفات دارید.یعنی 100 توان ورودی رو نمیتونید به خروجی تحویل بدید.یعنی باید توان ورودی کمی بیشتر از توان مورد احتیاج در خروجی باشه.حالا توان ورودی شما برابر ولتاژ ورودی ضرب در جریانش که میشه 1.5*0.050=0.075 وات
        و توان خروجی میشه 3.7*0.4=1.41 وات
        پس اصلا غیر ممکنه :job:
        آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

دوست عزیز توان شما با توجه به فرمول W=IV
          برابر
          W=1.5*0.050
          W=0.075 وات

شما توان ورودیتو 75 میلی وات هست و نمیتونید بیشتر از این در خروجی بگیرید! حالا مقداریشم تلف میشه طی فرایند تبدیل!
          شما در خروجی طبق همون فرمول میتونید 20 میلی امپر رو 3.7 ولت با حتساب تلفات صفر بگیرید! اگه بخواید واقه بین باشید بیشتر از 10 میلیی امپر نمیتونید بگیرید هرچند من به همونم شک دارمچون خود قطعات مدار بالاخره یه مصرفی دارن!
          عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
          مخترع برتر شمال غرب سال 96
          مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X