اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایسی برای LED درایور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ایسی برای LED درایور

سلام دوستان من چند ماهه که به لطف آقا مسعود (ms2000) کار با bp رو شروع کردم ولی الان دو ماهه که دارم روی اصلاح راندمانش کار میکنم و هنوز موفق نشدم ظاهرا این آی سی راندمان زیر 75 درصد میده ( طبق گفته یکی از دوستان ) ولی من خودم هنوز نتونستم بالای 67 درصد بگیرم . من حتی مجبور شدم یه تابیک بگذارم که از دوستان راهنمایی بگیرم ولی متاسفانه هنوز کسی مشارکت نکرده (http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=90814.0) حالا دوستان اگر نظری دارن مشارکت کنند . یا علی موفق باشید

دیدگاه

سلام دوست عزیز و گرامی آقا مسعود (ms2000 . اقا من نوشته هاتون رو در باره ای سی bp 3102 , بقیه ای سی های این سری که برای درایور ال ای دی هستش را خواندم . سئوالم از شما اینه که میشه از ولتاژ خروجی این مدار برای تغذیه میکرو مگا 8 استفاده کرد . البته با تقلیل به 5 ولت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tm8051
        سلام دوست عزیز و گرامی آقا مسعود (ms2000 . اقا من نوشته هاتون رو در باره ای سی bp 3102 , بقیه ای سی های این سری که برای درایور ال ای دی هستش را خواندم . سئوالم از شما اینه که میشه از ولتاژ خروجی این مدار برای تغذیه میکرو مگا 8 استفاده کرد . البته با تقلیل به 5 ولت
        سلام.نه خب این آی سی برای جریان ثابت (در خروجی)طراحی شده.ولی من بردهایی زدم که اندازه دو در سه سانتیمتر که خروجی فیکس 5 ولت دارن.
        ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

اقا مسعود میشه بیشتر راهنمایی کنید . من به یه مدار 5 ولت با خروجی کامل و بدون نویز برای تغذیه میکرو لازم دارم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tm8051
            اقا مسعود میشه بیشتر راهنمایی کنید . من به یه مدار 5 ولت با خروجی کامل و بدون نویز برای تغذیه میکرو لازم دارم .
            سلام.خب من هم با آی سی ob2538 و هم tny274 منبع ساختم که دو در سه سانتیمتره و خروجی 5 ولت یک آمپر یا 12 ولت نیم آمپر میده و دقیقا برا کار با میکرو ساختم.خواستی یکی از هر کدوم بهتون بدم.یا هر سوالی اگه داری در خدمتم.
            ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

سلام کسی از دوستان میدونه نرم افزار کار با ic bp3105چیه....خیلی ضروریه برام

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X