اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب توپولوژی مناسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انتخاب توپولوژی مناسب

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
    در هالف بریدج نه ورودی و نه خروجی هیچ الزامی به داشتن سر وسط ندارن!!!. این بحث از کجا شروع شده؟؟؟
    چرا ؟
    من هم مطمئن نبودم واسه همین گفتم دوستان تصحیح کنن
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
    الکترونیک قدرت
    الکترونیک آنالوگ
    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
    ---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

درسته
      مثل این:

https://www.google.com/search?q=half+bridge+topology+wiki&source=lnms &tbm=isch&sa=X&ei=XONhU4f0KYaN4ASKnYGY Bw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1143&bih=734&am p;dpr=0.9#q=half+bridge+topology+&tbm=isch&amp ;facrc=_&imgdii=_&imgrc=sxh_HoM8-fC3yM%253A%3BswznUwGIEBNExM%3Bhttp%253A%252F%252Ft pucdn.com%252Farticles%252F160%252Fimages%252Fswit ching_half-bridge-converter_small.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.techp owerup.com%252Farticles%252Foverclocking%252Fpsu%2 52F160%252F7%3B250%3B188
      یه سوال اون خازن ها واسه چیه؟واسه اینه که ولتاژی مابین VCC-وVCC+ ایجاد کنه؟

به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
      الکترونیک قدرت
      الکترونیک آنالوگ
      طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
      ---------------------BMCELEC@-------------------
      ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
      ---------------www.bmc-elec.com--------------
      ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
        در هالف بریدج نه ورودی و نه خروجی هیچ الزامی به داشتن سر وسط ندارن!!!. این بحث از کجا شروع شده؟؟؟

به مدارهای یکسوسازی"دوم دبیرستان یا همون اول هنرستان" مراجعه کنید!!!
        یکسوسازی تمام موج معمولی تلفات بالاتری داره ولی به یک سیم پیچ خروجی نیاز داره.
        یکسوسازی تمام موج سر وسط تلفات کمتری داره ولی در خروجی ترانس به دو سیم پیچ نیاز داره.
        سلام
        زمانیکه خروجی رو باسر وسط انتخاب کنیم دیگه نیازی به قراردادن چهار عدد دیود پل خروجی نیست.با این عمل بازدهی بیشتر و حجم دستگاه کمتره.
        من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebi SMPS
          سلام
          زمانیکه خروجی رو باسر وسط انتخاب کنیم دیگه نیازی به قراردادن چهار عدد دیود پل خروجی نیست.با این عمل بازدهی بیشتر و حجم دستگاه کمتره.
          دیگه بنده کامل توضیح ندادم که دوستانی که در این موضوع شک داشتن سرچی بزنن خودشون. (به خط اخر دقت کنید)
          ممنون.
          حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
          به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X