اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دستگاهی برای ترانس پیچی دقیق و با کیفیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت دستگاهی برای ترانس پیچی دقیق و با کیفیت

نوشته اصلی توسط mb2101
    سلام آقا آرمین

فرمایش شما صحیح هستش و این گیربکس برای گشتاورهای بالاست ولی مزیتی که نسبت به ساختن یک گیربکس با سه وضعیت متفاوت تبدیل اینه که هم به نسبت فضای

کمتری رو اشغال می کنه و برای تغیر ضریب تبدیل نیازی به تغیر در چینش چرخ دنده ها به صورت دستی نیست با داشتن سه رنج متفاوت استفاده از دستگاه به صورت دستی خیلی

به سهولت کار کمک می کنه

البته شاید هم حق با شما باشد و نظر شما نیز به نوبه خود محترمه اما قسط از ساخت ساخت یک دستگاه کاملا تاپ هستش و حتی تو فکرشم گوشه کناراش یه آمپلی فایر

10000وات هم تعبیه کنم زیرش هم سه چهارتا تا باند یخچالی درست درمون بزارم موقع کار یه موسیقی ملایم هم گوش کنیم :twisted: :mrgreen:
    عجب داری پیش میریا! چه زود مدار کنترلر رو تموم کردی!! :job:
    برا گیر بکس شما فقط نیاز به دو عدد چرخ دنده داشتی و تغییر دور رو از طریق موتور اکلتریکی باید اعمال میکردی, حالا که ساختی پیش برو مطمعنم برات خوب کار میکنه فقط یه کم حجم و وزن بیشتر میشه + پیدا کردن گیربکس که برا همه مقدور نیست
    10000 وات موسیقی ملایم؟! :mrgreen:
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

پاسخ : ساخت دستگاهی برای ترانس پیچی دقیق و با کیفیت

نوشته اصلی توسط armin_gera
      عجب داری پیش میریا! چه زود مدار کنترلر رو تموم کردی!! :job:
      برا گیر بکس شما فقط نیاز به دو عدد چرخ دنده داشتی و تغییر دور رو از طریق موتور اکلتریکی باید اعمال میکردی, حالا که ساختی پیش برو مطمعنم برات خوب کار میکنه فقط یه کم حجم و وزن بیشتر میشه + پیدا کردن گیربکس که برا همه مقدور نیست
      10000 وات موسیقی ملایم؟! :mrgreen:

آخه pcb از قبل آماده دقیقا پنج سال پیش زده شدن :redface:
      این برد هم اگه به لحیم کاریش نگاه کنید عمدش روشون اکسید نشسته و شفاف نیست قبلا عمده قطعات رو روش لحیم کرده بودم
      تا امشب آمپلی فایرش هم میشازم :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X