اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه 100 کیلو ولت 150 میلی امپر 40 کیلو هرتز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منبع تغذیه 100 کیلو ولت 150 میلی امپر 40 کیلو هرتز

سلام
    یه روشی هست که بدون ترانسه و چون سیم پیچ ثانویه نداره(امپدانس سیم پیچ وجود نداره) بنابراین افت ولتاژ خروجی هم تقریبا نداره.
    شبیه کویل تسلا ولی بدون ترانسه.ولی هزینه ساختش خیلی بیشتر از ترانس های ولتاژ درمیاد.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

پاسخ : منبع تغذیه 100 کیلو ولت 150 میلی امپر 40 کیلو ه&#1

اینم نهاییش 12 ولت رو میکنه 100 کیلو ولت یعنی توسط ترانس میکنه 6 کیلو بعد با مارکس 6 کیلو رو میکنه 100 کیلو

www.diol.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moreaso
        داداش سرچ کن مخمل پاش یه دستگاه خروجیاش همینه یک میلیون و نیمه این دیگه بستگی داره ازش چه استفاده ای بشه خود شما من ازت یه ترانس بخوام واسه یه دستگاه دویست تومنی یا همون ترانسو واسه دستگاه دو میلیاردی همون قیمت میدی؟ اول تحقیق کن بعد پاسخ بده
        سلام عزیز من خودم برای یکی از تویلد کنندگان دستگاه های مخمل پاش که البته خط تولید لاستیک دور در پراید رو هم ساخته بود قسمت مخمل پاشش رو درست کردم ولی این چیزی که شما میخواهی کلا فرق میکنه با اون چیزی که از مخمل پاش تصور میکنی من به دو صورت دستگاه رو برای اون بنده خدا راه انداختم 1 با استفاده از هایولتاژ مانیتور و مدار مارکس که ولتاژ DC رو چند برابر میکرد و یکی هم با استفاده از ترانس نون و باز هم مدار مارکس برای چند برابر کردن ولتاژ خروجی ترانس نون البته قبل از مدار مارکس یک سو سازی هم لازم بود ولی این ها هیچکدوم جریان خروجی که شما میخواهی رو تامین نمیکنن و برای این ولتاژ هم این جریان خیلی زیاد و خیلی خطرناکه نمیدونم اصلا تا الان برقگرفتگی (های ولتاژ) رو تجربه کردی یا نه اون ولتاژش حد اکثر 30 کیلوولت هست یا جریان چند میکرو آمپر همون جوری که یکی از دوستان هم گفتن توان منبع شما حدود 15 کیلو وات هست
        که هیچ دستگاه مخمل پاشی قادر به فراهم کردن این توان برای شما نیست باز هم اگر واقعا میخواهید هزینه بالایی بپردازید من هم در خدمتم

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط moreaso
        واسه واضح شدن قظیه این ادرسو ببین http://www.flock.ir/index.php/2013-06-15-06-33-45
        درضمن من دکترای معماری دارم دوست گلم
        عزیز این خروجیش 10 کیلو ولت هم نیست به کانکتور خروجیش نگاه کن به نظر شما این کانکتور که کانکتور میکروفنی هست برای ولتاژ بالا ساخته شده و عایق بندی شده ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه

سلام ممنون دوست عزیزم شما اگه کل مطلب رو بخونید متوجه میشد 150 میلی امپر جریانیه که میکشه یعنی ورودی خوروجی جریان خیلی ناچیزی داره همونطور که میدانید مولد مارکس جریان رو تبدیل به ولت میکنه در ضمن توی کرج یه مجتمع هست واسه تست های ولناژ من تست گرفتم بین 90 تا 110 کیلو خروجی میده با 30 کیلو هم دستگاه کار میکنه ولی مخمل یا پودری که برای بار دوم میخواید استفاده کنید به ولتاژ بیشتری نیاز داره برای همین منظور دستگاه تنظیم ولتاژ ورودی داره که شما همیشه روی حداثر توان دستگاه کار نکنید من یدونه از این های ولتاژ ها رو هم خریدم از توپخونه اونم بین 80 تا 100 خروجی داره توجه کنید ولتاژ این رقم هست نه امپر امپر فک میکنم 10 الی 15 میلی امپر باشه
          www.diol.ir

دیدگاه

یه مدل های ولتاژ توپ خونه اورده 110 به 100 کیلو
            www.diol.ir

دیدگاه

من یه چیز بگم برم چون خیلی سر در نمیارم اما اینو میدونم که اولا عایق بندی این ولتاژا به این راحتی ها نیست پس خیلی راحت میتونه ادمو بگیره ثانیا حتی اگه 5 میلی جریان بده فکر میکنم مرگ قطعی باشه :sad:
              در ضمن راهی نه راحی :cry2: :angry: :eek: :sad: :cry: oo:
              راستی آقای moreaso یه کمی از اعتماد به نفستونو به اشتراک بذارین هم برای خودتون خوبه هم برای ما
              در ضمن حدس میزنم امیرکبیر خونده باشین
              البته امیدوارم چون در غیر این صورت باید کل اعتماد به نفستونو به اشتراک بذارین :cry2:
              ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X