اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه 220 به 5 ولت کوچک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه 220 به 5 ولت کوچک

با سلام

من به یک منبع تغذیه 220 به 5~9 ولت با جریان 200 تا حداکثر 400 میلی آمپر ایزوله نیاز دارم .

که اندازه این منبع تغذیه برام خیلی مهمه که کوچیک باشه ( حداکثر 15*27 میلیمتر (ارتفاع 11mm :biggrin که باید 365 روز سال به برق باشه (به غیر از مواقعی که برقا میرن )

دوستان اگه مداری دارین و لطف کنین اینجا برام بزارم خیلی ممنون میشم .
    که با اين درد اگر دربند درمانند درمانند
    فاميل دور : اشاره داره به درهايي که واقعا در نيستن ، مثل نقاشي در روي ديوار. يعني اين دردها مارو شبيه اون درها ميکنه .

پاسخ : منبع تغذیه 220 به 5 ولت کوچک

اگه ایزوله می خوای حتما باید ترانس ببندی راه دیگه ای نیست...
    حالا کجا می خوای قرارش بدی؟؟؟
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
      اگه ایزوله می خوای حتما باید ترانس ببندی راه دیگه ای نیست...
      حالا کجا می خوای قرارش بدی؟؟؟
      خوب توی یک جعبه کوچیک دیگه کنار مدارات دیگه (محدودیت فضا دارم)

خوب من مداری میخوام که حداقل فضا رو بگیره .(ترانس کوچیک آماده هست؟؟؟)
      فاميل دور : اشاره داره به درهايي که واقعا در نيستن ، مثل نقاشي در روي ديوار. يعني اين دردها مارو شبيه اون درها ميکنه .

دیدگاه

بهترین مدار smps هست مثل شارژر هایه گوشی ولی ساختنشون پیچیدست به دلیل فرکانس خیلی بالا
        اگر یه دونه فقط نیاز داری یه شارژر موبایل بخر و مدار داخلش ببین به دردت میخوره یا نه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
          بهترین مدار smps هست مثل شارژر هایه گوشی ولی ساختنشون پیچیدست به دلیل فرکانس خیلی بالا
          اگر یه دونه فقط نیاز داری یه شارژر موبایل بخر و مدار داخلش ببین به دردت میخوره یا نه
          انشاالله که بیشتر از یکی نیاز بشه . برای همین مداری میخوام که همه قطعاتش در دسترس باشه ..........

دوستان آیا با آی سی TNY268 مداری دارن که کمترین قطعات رو نیاز داشته باشه ؟

ترانسش رو چجوری ببندم که کمترین فضا رو بگیره ؟؟؟(ترانس کوچیک آماده با ارتفاع حداکثر 9 ملیمتر تو بازار هست؟؟؟)

دیدگاه

از این شارژرای سامسونگ s3 بخر با ناخونک بازش کن راحت با دم باریک در میاد ولتاژ 220 هم با سیم نیست بدون سیم روی برد وصل میشه راحت میتونی مثل ماژول ازش استفاده کنی سایزشم حدود 2 در 3 و ارتفاع 1و5 سانت قیمتشم بیا اتاق بغلی بهت بگم :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X