اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در تبدیل پاور به منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک در تبدیل پاور به منبع تغذیه

نوشته اصلی توسط @ali aga نمایش پست ها
    با سلام.یعنی ما با این مقامت پورت 5 ولت را با منفی اتصال کوتاه کرده و پاور را گول می‌زنیم و با مصرف حداکثر آمپر از پورت 12ولت،فیوز پاور عمل نمیکنه؟
    نمیدونم فکر نمیکنم مخصوصا توی پاور های گرین محافظ مدار هست یه فیوزم خودشون دارن ولی بازم جهت اطمینان یه فیوز تک آمپر بزار قبل کلید روی منفی

دیدگاه

درود
      من نمیدانم چه کسی از اول ایده استفاده از مقاومت آجری 2.7 اهم 2 وات را مطرح کرده ولی برای تست پاور کامپیوتر میتوانید از هر لامپ خوردویی 12 ولت با حدود وات مورد نظر استفاده کنید در همه جا هم در دسترس خریدار هست مثلا لامپ چراغ کوچک های جلوی خودرو .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
        درود
        من نمیدانم چه کسی از اول ایده استفاده از مقاومت آجری 2.7 اهم 2 وات را مطرح کرده ولی برای تست پاور کامپیوتر میتوانید از هر لامپ خوردویی 12 ولت با حدود وات مورد نظر استفاده کنید در همه جا هم در دسترس خریدار هست مثلا لامپ چراغ کوچک های جلوی خودرو .
        خوبه پس میشه حتما مقاومت آجری نباشه والا منم نمیدونم کی این ایده رو داده اون خط مصرف کننده میخواد ما هم براش یه مصرف کننده رپدیف میکنیم نمیدونستم 10 اهم چند ولت حساب میشه که شما الان مطرحش ک
        ردین یه مصرف کننده 12 ولتی 10واتی توی خونه هم پیدا میشه ممنون و مچکر.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط EngHossein نمایش پست ها
        خوبه پس میشه حتما مقاومت آجری نباشه والا منم نمیدونم کی این ایده رو داده اون خط مصرف کننده میخواد ما هم براش یه مصرف کننده رپدیف میکنیم نمیدونستم 10 اهم چند ولت حساب میشه که شما الان مطرحش ک
        به هر حال رشته که الکترونیک نباشه قطعا محاسبات رو نمیدونیم.
        اینجا و با الکترونیک که نمیشه جبران زحمت کرد شماها استادای ماین ولی اگر روزی مسیرتون سمت انجمن گرافیک یا روانشناسا افتاد جبران میکنم

دیدگاه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

به هر حال رشته که الکترونیک نباشه قطعا محاسبات رو نمیدونیم.
          اینجا و با الکترونیک که نمیشه جبران زحمت کرد شماها استادای ماین ولی اگر روزی مسیرتون سمت انجمن گرافیک یا روانشناسا افتاد جبران میکنم
          رفتم ماشین لامپ یام گفتم برم دوتا خیابون پایینم سر بزنم یکمم خرد کننم بیام و بالخره مقاومت آجری رو پیدا کردم ولی مقاومت 1000تومنی رو 15 حساب کرد تو اکثر سایتا از این اهم و وات بالاترشو گذاشتن تهش 3000 تومن.
          سیم ها این همه کلفت شده دیگه تو کانکتور نمیره هر چند که من کلا میخوام گیره سوسماری وصل کنم.
          [IMG][/IMG]

دیدگاه

مقاومت رو هم به سیم بنفش زدم اونم 5 ولت SB هستش ایرادی نداره به نظرتون؟
            یا باید حتما به قرمز وصل میشد من لحیم کردم جاشم سفت کردم جونه حسین بگین عب نداره

دیدگاه

مقاومت رو هم به سیم بنفش زدم اونم 5 ولت SB هستش ایرادی نداره به نظرتون؟
              یا باید حتما به قرمز وصل میشد من لحیم کردم جاشم سفت کردم جونه حسین بگین عب نداره
              سیم مقاومتو عوض کردم کلا شماتیک تبدیل پاور یه منبع تغذیه وبلاگ خود شایت eca رو اکی کردم فقط نمیدونم چرا ال ای دی هایی که به استندبای و پاورگود زدم روشن نمیشن

دیدگاه

سیم مقاومتو عوض کردم کلا شماتیک تبدیل پاور یه منبع تغذیه وبلاگ خود شایت eca رو اکی کردم فقط نمیدونم چرا ال ای دی هایی که به استندبای و پاورگود زدم روشن نمیشن
                سلام
                شما ولتاژ سیم بنفش رو بگیر شاید استندبای نداری، پاور گود هم همون خاکستری بعد از استارت پاور ۵ ولت باید داشته باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Celine نمایش پست ها
                  سلام
                  شما ولتاژ سیم بنفش رو بگیر شاید استندبای نداری، پاور گود هم همون خاکستری بعد از استارت پاور ۵ ولت باید داشته باشه
                  اولش که استندبای رو زده بودم یه مقاومت ولتاژم داشت مقاومتم داغ میکرد بعد دیدم همه کلیپا قرمز زدن به مقاومت مثل اینکه استندبای بار حساب نمیشه.
                  در کل جفتشونم ولتاژ دارن من فک میکنم یا جفت ال ای ها سوختن یا اینکه چون اچبرای جفتشون یه منفی گرفتم اینجوری شده البته توی شماتیکش هم همین بود دوتا مقاومت 330 زده بود به منفی ال ای دی بعد زده بود به سیم منفی یا همون ژمین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X