اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

500آمپر : این کارهاش بیان تو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

500آمپر : این کارهاش بیان تو

ابا سلام :
    من به مطالبی در مورد یه منبع ولتاژ 40ولت که جرانش 500آمپر باشه نیاز دارم.اگر کسی مطلبی ،لینکی،مقاله ای واشماتیکی یا هر چیز دیگه ای سراغ داره دریغ نکنه .راستی اصلاَ چنین منبعی در بازار وجود داره؟
    :eek: :job: :agree: ]
    ما می توانیم.................جانها فدای ایران

پاسخ : 500آمپر : این کارهاش بیان تو

به اینصورت منبعی ندیدم ولی تو مخابرات ماژولها یا منابع تغذیه برای سیستمهای 48 ولتی وجود داره که بسته به مدل و کارخونه سازنده شون از 25 تا 125 آمپر خروجی دارن و برای جریانهای بالاتر اونا رو با هم موازی می کنن اگه یه آشنا تو قسمت تغذیه و نیروی مخابرات شهرتون داشته باشین شاید بتونه منوآل و یا شماتیک اونا رو در اختیارتون قرار بده

دیدگاه

DC or AC

دیدگاه

با سلام :
        منبع dc می خوام حالا اگر acهم با شه اشکال نداره اونو میشه یه کاریش کرد .کسی از این شرکتهای آمریکایی سازنده این جور منابع خاص صنعتی سراغی نداره مثلاٌ سایتی ازشون بلد باشه یا اینکه لینکی بزاره .ممنون میشم. :rolleyes:

اضافه شده در تاریخ :
        یکی بداد من برسه کمک کنید :cry: :cry2:

دیدگاه

.

.

دیدگاه

سلام :
            ببین دوست عزیز اطلاعات من در مورد این نوع منابع زیاد نیست.و در واقع اطلاعات کمی در این مورد دارم.در حدود دو سال پیش با کمک دوستی یک منبع تغذیه با توانی در حدود 50تا60 وات ساختم ولی در این مقیاسها کاری نکرده ام.آری این منبع را من برای خودم نمی خواهم و برای یک پزوهشکده آیرودینامیکی مورد نیاز است.لطفی کن و اطلاعات خودت را برایم بزار.

اضافه شده در تاریخ :
            سلام :
            ایها الناس ادمه بدید بازم نظر بدید. :bye

دیدگاه

فقط چون متولد 65 هستی می خواهم بهت حال بدهم
              حدود دو ترم پیش یک همچین وسیله ای تحت عنوان یک پروژه کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر (چسبیده به اصفهان است و با خمین محل تولد امام خمینی فرق می کند) ساخته شد می خواهی از انجا یک امار بگیر :agree:
              یکی میگفت خدا چرا به حرفای ما گوش نمیده گفتم
              هان ای صنما،دل یک دله کن
              گر سر ندهم ،وانگه گله کن

دیدگاه

باید 5 تا پاور 4 کیلووات رو باهم موازی کنی . ( Load sharing) . البته به این سادگیا نیست در وحله اول یه مادر برد باید طراحی بشه وسپس ماژولهارو باید طراحی کرد . من وقت تایپ کردن ندارم اما اگه خواستی دستگاه آماده رو می تونم بهت نشون بدم و کارش رو بهت شرح بدم . (100 کیلووات ) .
                آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
                سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmad1365
                  ابا سلام :
                  من به مطالبی در مورد یه منبع ولتاژ 40ولت که جرانش 500آمپر باشه نیاز دارم.اگر کسی مطلبی ،لینکی،مقاله ای واشماتیکی یا هر چیز دیگه ای سراغ داره دریغ نکنه .راستی اصلاَ چنین منبعی در بازار وجود داره؟
                  :eek: :job: :agree: ]
                  چه خبره ؟ مگه می خواید کارگاه ذوب فلز راه بندارید ؟
                  دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                  زبانی اند و نانی اند و جانی
                  به نانی نان بده از در برانش
                  محبت کن به یاران زبانی
                  و لیکن یار جانی را به دست آر
                  به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

سلام دوستان
                    منابعی مثل این در صنایع دفاع استفاده میشه برای تست موتورهای تانک. من چند سال پیش بهش برخوردم. کاربرد دیگش تو جوشکاریه . ساختش آسون نیست اما میشه ساخت. توی این توانها بهترین روش رزنانس کانورتور هاست. تلفات در این نوع منابع بسیار کمه و خنک کاری با فن امکان پذیره. کافیه یه فول بریج با موسفت آمپر بالا ببندید. هسته ی فریت هم تو سایز بزرگ پیدا میشه. آی سی کنترلر رزنانسی تو بازار ایران اما در دنیا فراوون تولید شده. مثل L6598 ساخت ST . تو گوگل بزنید RESONANT CONTROLLER تا خیلی چیزا ببینید. یه شرکت استرالیایی هم دستگاه جوش ساخته .
                    به هرحال میشه چند ماهه جمعش کرد. اما چند میلیونی آب می خوره

http://irelec.persianblog.ir
                    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

سلام :
                      من لنگشو دیدم اونم دوتا کنار هم ساخت روسیه بود اما هیچ نام نشونی نداشت،که برم دنبالش .اونو کنار موتور جت در تونل باد دیدم.دوستمون درست حدس زد باسه کرای نضامیه. :icon_razz:کسی شرکتایه سازنده این جور منابع رو میشناسه؟ :job:

دیدگاه

با سلام. لطفا مصرف کنندههای خروجی منبع تغذیه رو مشخص کنید .همچنین درصد رگولاسیون خروجی رو هم ذکر کنید.
                        من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

سلام به همه
                          دوست خوبم اون چیزی که مد نظر داری اینه که برات ارسال کردم اول ببین که چه چیزیه بعد در مورد ساختش فکر کن تمام نقشه هاشم تو سایت خودش هست این یه رکتیفایر 3 فازه و متغیر هم هست تا 1000 آمپر هم جریان میده به اسم خودش سرچ کن همه متالبش میاد (اول عکسشو ببین)
                          http://www.4shared.com/file/66017427/ffa9f03c/rec_500a.html

دیدگاه

با سلام مجدد. اگر لطف کنید مشخصات فنی کاملی از اون رو ارایه بدید شاید بتونم یه کمک اساسی بکنم.(Ebi SMPS)
                            من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X