اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

این مشکل بد!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : این مشکل بد!!

دوست عزیز این مشکل فقط میتونه از ترانس درایور ترانزیستورای درایور و سویچهای قدرت باشه.
    من این مشکل رو زیاد داشتم 90درصد مواقع هم مشکل حل شده
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

پاسخ : این مشکل بد!!

با سلام مجدد باید بگم من همه قطعات بجز ایسی که اس ام دیه و یک دیود و ترانزیستور که اونا هم روی برد اس ام دی ایسی هستن رو چک کردم،همممممممه ی هممممممممشون سالم بودن و سلام رسوندن
      با این حال یک صدای تیک تیک ارومی میومد و ولتاژ خروجی 2 ولت بود
      پایه های مربوط به فرکانس ایسی رو چک کردم دیدم سالمه و روی 50 کیلو نوسلن میکنه
      با اینکه لحیم ایسی و بردش رو از نو زدم تا مطمین شم قطعی نداره ولی نمیدونم چرا وقتی یکم پروب های مولتی متر رو که رو پایه های مربوط به فرکانس جابجا میکردم برای یک لحظه مشکل درست میشد،البته شایدم یه لحظه دو پایه ایسی که مال فرکانس هستن به هم میخوردن
      در این لحظه صدای تیک تیک قطع میشد و خروجی میشد همون 12 ولی به محض اتصال مصرف کننده،دوباره میشد همون اش و همون کاسه!!!
      بعد از دو سه بار اینطور شدن به کلی خروجی و صدا قطع شد ،فک کنم دوباره 13009 سوزوند :angry: :angry: :angry: :angry:
      من نمیدونم این پاور چطور سه صوته 13009 میسوزونه،بابا 13009 که قویه به این راحتی نباید بسوزه،تازه فکر جیب مارو هم نمیکنه :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :angry: :angry: :angry:
      ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X