اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از رله برای پر نور شدن چراغ های جلو خودرو.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : استفاده از رله برای پر نور شدن چراغ های جلو خودرو.

من عجله دارم نرفتم چک کنم ولی در این مدار ها کنتاکت رله دقیقا رفتار کلید رو ک داره یادمون نره بوبین رله هم خطر اینو داره ک ولتاژ سلفی معکوس خیلی شدید ولی میرا و کم جون وارد مدار کامند بکنه که اساتید متوجه هستن براحتی میشه جلو این مورد رو گرفت که دگ من جسارت گفتنش رو نمیکنم .. همه میدونن.. فقط رفع ایراد از مسعولیت حرفم..تمام
    . مردانگی به اینه ک همدیگه رو اعتبار ببخشیم و مسعولیت حرف های خودمون رو بپذیریم و بهم کمک کنیم.
    کمک کاریه ک کمتر دیدم کسی بکنه .. دقت کنید تو استارت پست ها هرکی شروع کرده و سوال تو اولین متن برای اموزش خودش نبوده .. من تمام اونا رو عبادت میکنم .
    یک مورد این پست * یک مورد یک بار استاد ندیده عزیزم یک پست رو استارت کرد ک چرا اینجا بجای یک مقاومت ۶۰۰ کیلو ۴ تا ۱۵۰ کیلو رو تو مدار سری کرده طراح این کار .. ما هر روز پرت شدیم و این سوال هی پرسیده شد و جواب ارزشمندش رو بعد از مدتها بقلم خودشون در بی توجهی ما به هدف فروم خوندم و یاد گرفتم ... نمیدونم دوس دارن یا نه ولی من هزار سال خدمت گذار استاد بزرگ غزالی و این سبک دانایی بلا دریغ و با صبری عظیم ... هستم و خواهم بود ... بخدا قسم من تحمل اینهمه ادم رو دیدن ندارم چه برسه صبورانه وقت به صرف ذهن و اعصاب کنم اونهم بی دریغ ... خدا پایدار نگهداره این صاحب مرام ه رو . ❤❤

دیدگاه

سلام به همگی،ببخشید میشه به جای رله از خازن استفاده کرد برای چراغ های جلو پراید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد0408 نمایش پست ها
        سلام به همگی،ببخشید میشه به جای رله از خازن استفاده کرد برای چراغ های جلو پراید؟
        خازن فایده ای نداره که. اصلا خود باتری ماشین مثل یک خازن بزرگه

دیدگاه

یعنی اگر خازن رو به سوکت لامپ وصل کنیم، افت ولتاژرو جبران نمیکنه؟

دیدگاه

پاسخ : استفاده از رله برای پر نور شدن چراغ های

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
            بنده خدا آقای تحیری به رحمت خدا رفته چطوری جواب شما رو بده
            خداوند ایشان را رحمت گنند
            روحشان قرین رحمت باد در این انجمن و انجمن های موازی یادگارهای زیادی از خودش به جایگذاشته
            من تازه متوجه فوت ایشان شدم

دیدگاه

پاسخ : استفاده از رله برای پر نور شدن چراغ های

نوشته اصلی توسط Rezaei111348 نمایش پست ها
              سلام جناب علی آقا ایااین سیستم افتامات بستنش روی پیکان وانت انژکتوری مجازهست آساجواب میده؟؟؟ممنون وسپاسگذارم....رضارضایی
              با سلام.در خودروی پیکان وانت باتری 55 آمپر ساعت است.اگر آن را با 66 آمپر ساعت و نه بیشتر عوض کنید،این روش پاسخ می دهد.البته که باید دینام خودرو را هم متناسب با آمپر باتری به 80 آمپر افزایش بدید.با تشکر.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X