اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرفتن خروجی 12 ولت رگوله از برق فندکی ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : گرفتن خروجی 12 ولت رگوله از برق فندکی ماشین

نوشته اصلی توسط afceaglee2013 نمایش پست ها
    یکی از آشنا ها برقشون قطع شده بود گفت میخوام مودممو بزنم ب پاوربانک ببینم کار میکنه یا نه (مودمش ۹ یا ۱۲ ولت بود) گفتم فکر نمیکنم کار کنه .. ممکنه صدمه ببینه .. اول بازش کن ببین مدارش چیه و ...
    چند دیقه دیگه پیام داد گفت از همون مودم وصل شدم
    نمیدونم با ۳ ولت کار میکنن یا افت ولناژ ذگولاتورشون پایینه یا ...

....
    یه مورد دیگه هم هست .. اسپایک هایی که موقع روشن شدن ماشین وجود داره معمولا میگن باعث خرابی باطزی موبایل میشه ممکنه اینجا هم باعث اشکال در کارکرد مودم بشه؟ یا باعث بشه بسوزه؟
    میگم که خیلی بستگی به مدار رگولاتور ولتاژ داخلی خود مودم داره،
    درمورد اسپایک هم به نکته خوبی اشاره کردین ولی من این اسپایکها و قدرتشون رو هیچوقت اندازه گیری نکردم نمیدونم چه وضعینی دارن، میتونین دو خازن با ظرفیت های 100uf و esr پایین قبل و بعد اون مقاومت به صورت موازی استفاده کنین برای این مشکل . درواقع فیلتر rc

دیدگاه

سلام جناب مهندس. خواستم پسوورد پروژه منبع تغذیه lm2575 ۸ آمپر رو برام بفرستید. ممنون میشم.

دیدگاه

سلام
        دوستان من مطالبی که در مورد تثبیت ولتاژ ماشین توی سایت بود را خوندم ولی متاسفانه نتونستم نتیجه نهایی بگیرم.
        لطفا منو راهنمایی کنین که چطوری یه ولتاژ ثابت 12 ولت بدون نوسان هم زمانی که ماشین روشنه و هم زمانی که خاموشه داشته باشم.
        ممنون

دیدگاه

دقیقا چی باعث شده نتونید نتیجه بگیرین
          مصرف کننده تون چیه؟ چقدر توان لازم دارین؟

همونطور که ناپلئون گفته : اطلاعات،اطلاعات،اطلاعات
          زندگی پر ز وجود است ولی ..
          ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdimirzaie نمایش پست ها
            سلام
            دوستان من مطالبی که در مورد تثبیت ولتاژ ماشین توی سایت بود را خوندم ولی متاسفانه نتونستم نتیجه نهایی بگیرم.
            لطفا منو راهنمایی کنین که چطوری یه ولتاژ ثابت 12 ولت بدون نوسان هم زمانی که ماشین روشنه و هم زمانی که خاموشه داشته باشم.
            ممنون
            این ماژول هم بسیار قوی است و هم قیمت خوبی دارد
            خرید ماژول تغذیه dc-dc مبدل تبدیل کننده رگولاتور DC به DC بوست BOOST افزاینده ولتاژ 35 ولت جریان خروجی 16 آمپر دیتاشیت مشخصات فنی با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

ولتاژ خروجی را می توانید توسط مولتی ترن تنظیم کنید
            فقط حواستان باشد اتصال در خروجی مساویست با سوختن ماژول. پس پیشنهاد می شود در خروجی از دیود یکسوساز آمپر بالا استفاده کنید

دیدگاه

مشکل اینکه برق ماشین بین 11تا 14.5 نوسان داره و این باعث میشه که رگلاتور افزاینده و کاهنده هیچ کدوم به کار نیان وقتی نیاز به خروجی 12 ولت هست

دیدگاه

باید یه گروه اعتراف گیری استخدام کنیم از اونایی ک سوال میپرسن اطلاعات جمع کنن
                یه نفر یه سوالی میپرسه بعد اونی که میخواد جواب بده باید بیوفته دنبال سوال کننده که تروخدا فلان مواردو ذکر کن اونم با ناز لطف میکنه و طی چند پست اطلاعاتی که میشد تو همون پست اول یا دوم نوشت رو مینویسه
                عزیزان دل برادر اگه میخواین جواب بگیرین هر موردی ک لازمه رو لطفا بگید اگه نمیدونید چیا لازمه یه چرخی تو سایت بزنید پر همچین مواردیه که یه نفر بعد از چندین بار پرسش موارد خیلی پیش پا افتاده رو اعلام میکنه(مثل نوع وسیله و ولتاژ و امپر) .. واقعا جای تشکر داره از اساتید و کلا عزیزانی ک زحمت میکشن و با حوصله جواب میدن

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

مشکل اینکه برق ماشین بین 11تا 14.5 نوسان داره و این باعث میشه که رگلاتور افزاینده و کاهنده هیچ کدوم به کار نیان وقتی نیاز به خروجی 12 ولت هست
                لطفا نوع مصرف کننده تون رو (کلا مشخصاتی ک روش نوشته مثل ولتاژ یا رنج ولتاژ و امپر و ...) بفرمایید که اون عزیزی ک میخواد جواب بده بدونه باید چه مداری پیشنهاد بده .. شاید اصلا به هیچ مداری نیاز نباشه یا با یه مقاومت مشکل حل بشه یا ....
                زندگی پر ز وجود است ولی ..
                ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

کاملا اشتباه.
                  ظاهرا با عملکرد ماژولی که معرفی کردم هیچ آشنایی ندارید و حتی بخودتان زحمت ندادید مشخصاتش را نگاه کنید. به هرحال پاسخ معمای شما همانی بود که گفته شد و پاسخ دومی وجود ندارد.

دیدگاه

با سلام:
                    باید به کاربر استارتر گفت، دوست عزیز شما فقط زمانی 12 ولت رگولاتور ازباتری ماشین دارید که خودرو روشن بود( ولتاژ حدود 14 الی 14.25 ) تا بتواند این ولتاژ 12ولت را به شما بدهد.در صورت خاموشی خودرو، چون اختلاف بین ولتاژ ورودی و خروجی بسیار کم است. امکان پذیر نمی باشد. ثانیا شما را که بارها ازشما پرسیده اند، حساسیت دستگاه شما نسبت به ولتاژ 12 رگوله چیست خوب راهنمایی ننموده اید. وقتی صحبت از ولتاژ نامی 12 ولت می شود، خیلی از دستگاه ها با ولتاژکاری تا 14 ولت هم به راحتیو بدون مشکل کار میکنند.
                    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
                    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

دوستان یه سوال دارم یه مونیتور 12ولت را چجوری میتونم تو سواری وصلش کنم برق ماشین یکنواخت نیست

دیدگاه

سلام جناب خسته نباشید ببخشید من یه فلاشر ۱۲ ولت درست کردم بعد با پاور کامپیوتر روشنش کردم کار میکرد بعد از اون رگولاتر ۷۸۱۲ بهش بستم زدم به باطری موتور هم رگولاتور و هم ایسی های مدار سوختن الان یه مدار تثبیت ۱۲ ولت میخام که وصل کنم به ماشین و نسوزه تقریبا هم نیم امپر جریان میکشه اگر امکانش هست ایدی تلگرامتونو بدید اونجا من به شما پیام بدم صحبت کنیم
                        جدیدترین ویرایش توسط Mamalihj0; ۱۷:۴۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X