اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم وجود خازن c5 در ماژول w1209

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم وجود خازن c5 در ماژول w1209

سلام, من یه ماژول ترموستات w1209 سفارش دادم
    وقتی سنسورش رو میزارم کنار یه وسیله گرمایشی انگار دما رو یه سری اعداد مثل 37.9 گیر میکنه و بعد از اینکه دما نیم درجه زیاد میشه میره رو 38.5
    دیدم بعضی از کاربرا که از آمازون خریده بودن هم c5 رو نداشتن و یکی میگفت مشکل بخاطر نبود c5 هست, من از یه سایت ایرانی خریدم, حالا که این حال چیکار میشه کرد؟ شایدم اصلا c5 لازم نباشه, کسی تاحالا داشته این ماژول رو؟

پاسخ : عدم وجود خازن c5 در ماژول w1209

سلام من برای کنترل دمای فضا های مربوط به کارم خیلی از ۱۲۰۹ استفاده میکنم، در حال حاضر هم شش تا از همین کنترلر داره اینجا کار میکنه، الان چندین کمپانی از این برد تولید می کنن، اینایی که من خریدم سه مدل هست.یه تفاوت های جزیی هم با هم دارن.کلا دقتش اصلا خوب نیست برای کارای حساس به درد نمیخوره.شما یکی دیگه بخر احتمالا اون یکی ماله سازنده ی خوبی نیست، هیچ کدوم از کنترلر های من این مشکل رو نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Soheil22 نمایش پست ها
      سلام, من یه ماژول ترموستات w1209 سفارش دادم
      وقتی سنسورش رو میزارم کنار یه وسیله گرمایشی انگار دما رو یه سری اعداد مثل 37.9 گیر میکنه و بعد از اینکه دما نیم درجه زیاد میشه میره رو 38.5
      دیدم بعضی از کاربرا که از آمازون خریده بودن هم c5 رو نداشتن و یکی میگفت مشکل بخاطر نبود c5 هست, من از یه سایت ایرانی خریدم, حالا که این حال چیکار میشه کرد؟ شایدم اصلا c5 لازم نباشه, کسی تاحالا داشته این ماژول رو؟
      شاید نویزی چیزی افتاده روش. منبع تغذیت چیه؟ منابع تغذیه با کیفت خوب استفاده کن

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir Zia نمایش پست ها
        شاید نویزی چیزی افتاده روش. منبع تغذیت چیه؟ منابع تغذیه با کیفت خوب استفاده کن
        منبع تغذیه رو تغییر دادم فرقی نکرد, فکر کنم بخاطر عدم وجود c5 باشه, میشه از اون باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X