اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش مقدماتی برنامه نویسی شبکه عصبی با متلب

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش مقدماتی برنامه نویسی شبکه عصبی با متلب

نوشته اصلی توسط flatliner
    من هم متلب 2012 نصب کردم و همین مشکل را دارم/ چرا این دستور شناخته شده نیست؟
    کسی هست جواب بده
    من هم این مشکل رو در متلب 2013 دارم .خواهش میکنم اگه کسی علتش رو میدونه بگه.ممنون میشم.یا اینکه بگه از چه دستور دیگه ای میشه به عنوان جایگزین استفاده کرد.

دیدگاه

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون.من از شبکه عصبی چیزی نمیدونم و برای قسمتی از پروژم استادم گفتن که باید مثلا نحوه آموزش تابع y=4*x^2+5*x+3 رو یاد بگیرم به روش feed-forward
      الان نمیدونم اصلا باید از کجا شروع کنم .هم گفتن با دستور nntoolو هم با کدنویسی
      ممکنه منو راهنمایی کنید.

دیدگاه

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون.من از شبکه عصبی چیزی نمیدونم و برای قسمتی از پروژم استادم گفتن که باید مثلا نحوه آموزش تابع y=4*x^2+5*x+3 رو یاد بگیرم به روش feed-forward
        الان نمیدونم اصلا باید از کجا شروع کنم .هم گفتن با دستور nntoolو هم با کدنویسی
        ممکنه منو راهنمایی کنید.

دیدگاه

برای چک کردن درستی جواب شبکه عصبی از چه فرمولی باید استفاده کرد مثلا براین اینکه ببینم جواب تابع x^2 وقتی x=5 را شبکه عصبی 25.1 می دهد برای اینکه ببینم دستی چک کنم که آیا با توابع به کار رفته در لایه ها به صورت دستی هم این جواب به دست می اید از چه فرمولی باید استفاده کرد

دیدگاه

منظورت رو درست متوجه نشدم. اگه منظورت از فرمول، دستور متلب هست، دستور sim یکی از دستوراتی هست که خروجی شبکه عصبی رو برای داده جدید (تست) برمیگردونه. ولی اگه میزان دقت شبکه عصبی رو میخوای بسنجی، متلب در ابزار nntool خودش این کار رو میکنه و با استفاده از اختصاص درصدی از داده های آموزشی به عنوان داده تست، میزان دقت رو اندازه گیری می کنه.
            لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
            لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
            با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
            اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
            يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

سلام دوستان،

من این سایت را پیدا کردم. یک سری مراجع برای شبکه عصبی جمع آوری کرده که به نظرم جالب و مفید اومد. گفتم که با شما هم در میان بگذارم.

http://www.matlabsite.com/4672/neural-networks-0-to-100.html

دیدگاه

سلام دوستان
                اگه کسی فایل راهنمایی در خصوص شبکه عصبی تو متلب رو داره ممنون میشم لینکش رو بزاره
                ممنون
                مشخصات من در لینک زیر
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg698645#msg698645

www.********

دیدگاه

سلام وقت بخیر اقا من یه ماتریس ۱۰۰۰*۱۲ دارم که هزار سطر در ده ستون اول داده هامه و دو ستون اخر هدفام یعنی هزار در دو حالا تو شبکه های mlp rbf grnn اموزش میدم ولی خروجی قابل قبولی نمیگیرم باید چیکار کنم کسی میتونه کمکم کنه ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X