اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرک code composer 4 or 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کرک code composer 4 or 5

سلام به همگی
    از دوستان عزیز خواهشمندم اگه کسی کرک code composer 4 یا code composer 5 ر ا داره یه جایی اپلود کنه . خیلی خیلی بهش نیاز دارم
    ممنون همگی

پاسخ : کرک code composer 4 or 5

یعنی کسی نبود کرک این نرم افزار را به من بده ؟؟؟ :cry2: :cry2: :cry2:
    تو رو خدا هر کی داره بده !!!!

خیلی نیاز دارم . به خاطر همین نرم افزار کد کامپوسر مجبورم از سیستم عامل xp استفاده کنم . هر کی داره بده .............. :rolleyes:

دیدگاه

اقا ادیسون شما که تا حالا این همه واسه پروژه خرجتون کردن بگین یه رجیستر شده شو بگیرن واستون از ادمای حرفهای مثل شما بعیده دنبال کرک باشن . راستی مگه ورشن 5 هم اومده ؟ مطمعن هستید؟؟؟؟؟؟؟؟//
      نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد !

دیدگاه

شما برای رجیستر کردن برنامه فقط نیاز به این دارید که داخل ایران نباشید ! حالا به هر ترفندی که شده!
        Gracias A La Vida
        [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
        http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
        زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

علاوه بر مورد بالا که گفتین باید نرم افزار رو خریداری کنین بعد فکر رجیستر کردنش باشین این کار رو هم می تونین از طریق همونایی که برد را به هتون می دن انجام بدین . راستی رو اکثر بردهای تگزاس نرم افزار هم هست .
          نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد !

دیدگاه

اقا ادیسون شما که تا حالا این همه واسه پروژه خرجتون کردن بگین یه رجیستر شده شو بگیرن واستون از ادمای حرفهای مثل شما بعیده دنبال کرک باشن
            اخه من که اگه یه 5 ، 6 میلوین تومان پول داشتم که میرفتم یه پراید دست دوم میخریدم . برد که مالا من نیست ماله یه شرکن نظامیه

ورژ« 5 هم گویا اومده . تو نت یه سرچی بزنین گویاکه اومده :read:
            شما برای رجیستر کردن برنامه فقط نیاز به این دارید که داخل ایران نباشید ! حالا به هر ترفندی که شده!
            دوست عزیز میشه بگین داخل ایران نباشم یعنی چی؟ متوجه نشدم منظورتونو ؟ می خواین بگین چون تحریم هستیم نمی تونم رجیستر کنم ؟؟؟؟؟ برا رجیستر کردن که فقط پول لازم هست . همین . پس تو ایران بودن یا نبودن چه کمکی می کنه ؟

دیدگاه

سلام دوستان. من هم شدیدا دنبال این فایل کرک هستم ولی چیزی پیدا نکردم. هرکس داره لطفا فایلو پلود کنه.

دیدگاه

کاش خود سایت eca به فکر می افتاد این برنامه را به لیست محصولات سایت اضافه میکرد . من الان فقط به خاطر این کد کامپوسر یه ویندوز ایکس پی رو لپ تاپم دارم. اگه مشگل کرک این برنامه حل میشد خلی عالی می شد :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

من فکر کردم نسخه ی خریداری شدش رو دارید ! آخه پروسه ی رجیستر کردن ورژن 4 این نرم افزار از زمین تا آسمون با ورژن 3 اون متفاوته و نسخه ی قانونیش (خریداری لایسنس ) هم توی ایران با هزار بدبختی به صورت آنلاین رجیستر میشه! اگر دقت کنید ورژن 3 این نرم افزار فقط یه پک داره و حدود 3 هزار دلار قیمتشه و تعدا یوزر مصرف کننده نداره! اما از نسخه های بعدی به صورت پک هایی با تعداد مصرف کننده های متفاوت و قیمت های متناسب با اونها عرضه کرده! و منم تا به حال کرکی ازش ندیدم . البته نسخه ی 5 رو هم توی ویدئو های متخصص های شرکتشون توی معرفی محصولاتشون دیدم نمیدونم اصلا انتشار عمومی پیدا کرده یا نه .(آخرین اطلاعاتم ماله چند ماه پیشه)
                  بهترین کار این بود که دانشگاه ها یا همچین مراکزی میامدند و پک های مثلا 30 یوزره رو خریداری می کردند و به افراد یا دانشجو ها برای هر یوزر رجیستر می کردند و پول 1/30 ام رو میگرفتند که خیلی کمتر از خرید یه پک 1 یوزری تنهاش در میامد! من به دانشگاه امیر کبیر پیشنهاد دادم (خیر سرم دانشجوی ارشدون هم بودم!) رئیس دانشکده خندید گفت ایرانیا زرنگ تر از این حرفان میرن کرک می کنندش و استفاده می کنند و چه سودی داره برای دانشگاه این کار!!!!! oo: البته راست می گفت و من در نظر نداشتم کپی مقالات نیازی به خرید CCS4 نداره!
                  Gracias A La Vida
                  [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                  http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                  زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X