اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال از درب اتوماتیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال از درب اتوماتیک

سلام

کسی در مورد درب اتوماتیک کنبعی میشناسه

من چه جوری میتونم از درب موقع باز شدن برای فن هایی که به خاطر حشرات مزاحم بالای در ورودی نصب می شوند خروجی بگیرم و به فن وصل کنم ؟
    آیا همچین خروجی در بردهای این درب ها تعبیه شده است؟
    صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

پاسخ : سوال از درب اتوماتیک

سلام
    برند های چینی درب اتوماتیک اغلب این خروجی رو دارن ( بهش میگن خروجی پرده هوا)

حالا اگه درب شما همچین خروجی نداشت با یه میکروسوییچ و رله میتونین این مشکل رو حل کنیین

دیدگاه

مرسی

ذقیقا ماهم با میکروسویچ این کارو کردیم و خروجی میکروسویچ رو دادیم به ترمینال های سویئچ فن.

اسم خروجی پرده هوا در برد معمولا چی میشه؟
      صدایی از قلب آذربایجان

دیدگاه

میگن درب اتوماتیک سویچی داره برای تنظیم اپایین و بالا رفتنش
        تنظیمش چه جوریه؟
        صدایی از قلب آذربایجان

دیدگاه

سویچ هایی که میگن سرش یه پیچ معمولا آلن 3 وصله که ممکنه چن مورد باشن و باید از بین انها سویچی را که برای بالا رفتن و سویچی را که برای تنظیم پایین رفتن هست با پیچاندن آنها و مشاهده تغیرات عمل قطع اتوماتیک در سطح و در بالا به عملکرد دو سویچ پی برد و با روش آزمایش و خطا تنظیم کرد.
          صدایی از قلب آذربایجان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrdadgh
            سویچ هایی که میگن سرش یه پیچ معمولا آلن 3 وصله که ممکنه چن مورد باشن و باید از بین انها سویچی را که برای بالا رفتن و سویچی را که برای تنظیم پایین رفتن هست با پیچاندن آنها و مشاهده تغیرات عمل قطع اتوماتیک در سطح و در بالا به عملکرد دو سویچ پی برد و با روش آزمایش و خطا تنظیم کرد.
            سلام اقا مهرداد.اینطور که معلومه شما تو این کار هستید و چم و خمش اشنا
            میشه ازت یه خواهش کنم؟یه اموزش در همین رابطه میدید؟بهمراه عکس از کارهای که انجام میگره و میدید یا فیلم
            ممنون دوست عزیز
            **** k i n j ****

دیدگاه

اقا مهرداد و دیگر اساتیدی که دست تو کار هستن.این لطف بکنید در حقمون
              ممنون از شما
              **** k i n j ****

دیدگاه

دوست عزیز من تو این کار نیستم
                فقط یه چند مورد در درب های کارخونه مشکل وجود داشت و مجبور شدم باهاشون کلنجار برم

سلام
                اطلاعاتی که من دارم:
                برای نصب ابتدا ابعاد جایی که قراره کرکره اتومات نصب بشه رو در میارن بعد وزن کرکره رو نسبت به مترمربعی که کرکره اش میبره در میارن و باتوجه به وزن موتور مناسب رو بر حسب نیوتن (مثلا 50N یا 100N ) بدست میارن. میمونه نصب ریل های کناری و موتور و مدار درایور و ریموت. بعد که ریل ها رو نصب کردن میان لولای کرکره و موتور رو وصل میکنن و بعد هم سر کرکره رو به لولا پرچ میکنن و مرحله آخر میمونه تنظیم نقطه های استوپ در حالت بالا و پایین کرکره.
                اینا چیزایی که من از دوسال پیش که نصب میکردن و دیدم تو ذهنم مونده
                حالا احتمالا نکات ریزتری هم وجود داره که من نمی دونم و باید واردش شد تا فهمید.
                صدایی از قلب آذربایجان

دیدگاه

درب اتوماتیک شیشه ای و راهبند

سلام دوستان
                  من خیلی تخصص ندارم میخواستم بدونم میشه این کار رو با برد<a href="http://www.sgycctv.ir/Gallery/post-49932">درب اتوماتیک شیشه ای</a> کرد یا با برد <a href="http://www.sgycctv.ir/Products/post-2533"> راهبند</a>
                  :question:

دیدگاه

باسلام
                    به نظر من هم میکروسوئیچ بهترین انتخاب هست ف البته خروجی میکروسوئیچ را به یک رلیه قوی بدید تا موقع راه اندازی موتور و امپر کشیدن میکروسوئیچ به مشکل برخورد نکند
                    برد های درب شیشه ای چنین خروجی ندارند ، البته با مارک های که بنده آشنا هستم
                    رکورد ، نابکو ، اسپیس ، رویال

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X