اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر گوشی تلفن برق زده شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر گوشی تلفن برق زده شده

نوشته اصلی توسط جواد میراحسانی نمایش پست ها
    نقشه مدار تلفن رومیزی را کسی داره؟
    تلفن های ثابت از چندین بخش تشکیل میشن .مثلا برای اشکار سازی سیگنال زنگ یه مدار وجود داره.بعدشم برای اتصال خط کافیه که یه مقاومت 330اهم بین دوتا سیم تلفن قراربدید.بستگی به این داره که اوچیزی که شما میخواهید در ه سطحی باشه.وچه پارامترهایی داشته باشه.اگه منظور هدف شما فقط پاسخ دادن به تلفن هست مدارش از دوالی سه قطعه بیشتر نیست.
    eshop-hodhod.ir

دیدگاه

پاسخ : تعمیر گوشی تلفن برق زده شده

سلام ممنون از دوستان من یه تلفن موتورولا دارم مادر + گوشی بیسم داره چند روزه پیش تو رعدوبرق سوخت وریستور دیودی داره بنام p26lb که پیدا نکردم البته با اهمتر هم تست زدم کلا قطع هست با نوع وریستور عدسی شکل عوض کردم یه ترانزیستور bra94 منفجر شده بود عوض کردم و یک دیود زنر کنارش هست بنام 3ez27d5 پیدا نکردم یکی همین طور انداختم ولی صدا از بین رفت و فکر کنم همون ترانزیستور صدمه دید دوباره عوض کردم و دیود رو در اوردم الان تست می زنم تلفن بدون اداپتور و فقط با اتصال خط تلفن کار نمی کنه ولی با اداپتور کا می کنه و صفحه اش می اد و بی سیم رو هم میشناسه و زنگ هم می خوره فقط اول : بدون اداپتور کار نمی کنه قبلا کار می کرد دوما نمیشه باهاش زنگ زدم یعنی شماره می گیره ولی همین طور بوق ازاد می زنه و صدای گرفتن شماره هم می اید ولی در عمل بوق ازاد داریم ممنون
      راهمنایی کنید البته اون زنر رو چون پیدا نکردم هنوز جاش خالیه تو دیتا شیتش ظاهرا 3.9 تا 200 ولت هست نمی دونم شاید هم 27 ولت
      دیود زنر هست: 3ez27d5
      ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X