اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر اسپیکر کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر اسپیکر کامپیوتر

سلام
    ببخشید آی سی 2353 وظیفه اش چیه؟
    من یه اسپیکر دارم تقریبا بردش مثل همون عکس هستش که صدا داره ولی هنگام بیس فس فس میکنه از ت د آ هم مطمئنم
    میشه کمکم بکنید

دیدگاه

ایسی pt2353 دارای 2 خروجی میدرنج صدا + 1 خروجی ساب صدا هست که به صورت دستی (کلید) و میکرو میتوان سطح صدا را کم و زیاد کرد .حتی میتوان خروجی صدا را ساروند کرد. اطلاعات بیشتر در کاتالوگ........................................... ...............
      *****با توجه به اینکه امپلی، ورودی خود رو از خروجی این ایسی 2353 میگیرد بنابراین در وهله اول باید این ایسی مورد توجه قرار گیرد..................

در مورد مشکل بیس
      1- بلندگوی مربوطه هنوز سالم است و جعبه ان هم شل شدگی نداره...............
      2- تغذیه (ترانس) ایا قدرت لازم رو به امپلی میدهد................
      3- مشکل از خرابی قطعات یا لحیم مردگی(شل شدگی قطعات)،سالمی خود امپلی تست کرد..................
      ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

سلام.بنده یه اسپیکر matrixدارم که صدای تاپوتاپ شدید میکنه و بلندگوی باسش عقب و جلو میشه.
        به نظر استاد مشکل از کدوم قطعاطه؟

دیدگاه

سلام من یه اسپیکر logitex دارم که روی بورد کنترلیش یه میکرو کنترلر مدل SN8P2604K هست و سوخته.متاسفانه هرجا گشتم گیرم نیومد.لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم.ممنون

دیدگاه

سلام من یه اسپیکر logitex دارم که روی بورد کنترلیش یه میکرو کنترلر مدل SN8P2604K هست و سوخته.متاسفانه هرجا گشتم گیرم نیومد.لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم.ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamraz110
              با توجه به برچسبی و کریستالی که داره بنظر یک میکرو کنترلر میاد که توسط کارخونه سازنده اسپیکر برنامه ریزی شده اگه سوخته باشه شما نمیتونین کاری بکنین مگر اینه مدار کنترل تن صدا رو با یک ای سی دیگه ( مثل pt2353 )جایگزین کنین ( احتمالا یک سری از قابلیتها رو از دست میدین )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                با توجه به برچسبی و کریستالی که داره بنظر یک میکرو کنترلر میاد که توسط کارخونه سازنده اسپیکر برنامه ریزی شده اگه سوخته باشه شما نمیتونین کاری بکنین مگر اینه مدار کنترل تن صدا رو با یک ای سی دیگه ( مثل pt2353 )جایگزین کنین ( احتمالا یک سری از قابلیتها رو از دست میدین )
                دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنید؟کلا میشه یه بورد دیگه طراحی کرد تا همه امکانات قبلی رو (صدای سه بعدی،تنظیم باس و ...)داشت؟اگه میشه چطوری؟

دیدگاه

از مدار لینک زیر استفاده کنین
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74659.0

دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم. بنده تازه با این انجمن آشنا شدم.
                    سوالی که داشتم اینه....
                    چطوری میتونم صدای خرخر رو وقتی دارم ولوم اسپیکر microlab و کم و زیاد میکنم از بین ببرم. و اینکه ولوم صدای باس خوب کار نمیکنه یعنی وقتی تکونش میدم صدا قطع و وصل میشه.... لطفا راهنماییم کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_yaz
                      با سلام خدمت اساتید محترم. بنده تازه با این انجمن آشنا شدم.
                      سوالی که داشتم اینه....
                      چطوری میتونم صدای خرخر رو وقتی دارم ولوم اسپیکر microlab و کم و زیاد میکنم از بین ببرم. و اینکه ولوم صدای باس خوب کار نمیکنه یعنی وقتی تکونش میدم صدا قطع و وصل میشه.... لطفا راهنماییم کنید.
                      یه اسپری ولوم شور بزن داخل ولوم .اگه نداری یه مقدار ادکلن یا الکل بزن .
                      الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

بسیار عالی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X