اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر لوازم خانگی را اینجا مطرح کنید(بجز صوتی وتصویری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر لوازم خانگی را اینجا مطرح کنید(بجز صوتی وتصویری)

نوشته اصلی توسط ehsanajal
    سلام
    اقای ریاحی ،یه سشوار دارم که اول کلا به زور میچرخید وقتی روشن میشد بوی سوختگی میداد ولی الان ( یعنی بازش کردم و چون از سیمپیچیش سر در نمیاوردم 2باره بستمش) کلا روشن نمیشه موندم ایرادش از کجاس
    در ضمن وقتی به برق میزنم و چه رو دور سرد یا گرم میزارمش کلا بوی بد سوختگی میده میشه راهنمایی کنین ، ممنون
    با سلام
    چون موتور مشکل داره زمانی که شما سشوار را به برق میزنی المنت داغ میکنه وچون فشار بادی وجود نداره که اون را خنک کنه بدنه پلاستیکی داغ میکنه و دودش بلند میشه :mrgreen:
    خوب حالا شما بگید موتور شما از نوع جانسون یا انیورسال :question:
    با تعویض موتور درست میشه البته راهنمایی بیشتری نیاز
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
      با سلام
      چون موتور مشکل داره زمانی که شما سشوار را به برق میزنی المنت داغ میکنه وچون فشار بادی وجود نداره که اون را خنک کنه بدنه پلاستیکی داغ میکنه و دودش بلند میشه :mrgreen:
      خوب حالا شما بگید موتور شما از نوع جانسون یا انیورسال :question:
      با تعویض موتور درست میشه البته راهنمایی بیشتری نیاز
      سلام
      ممنون
      موتورشو باید از کجا فهمید چه مدلیه ؟ از کجا بفهمم سوخته ؟
      ممنون
      برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
      راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

سلام
        ممنون
        موتورشو باید از کجا فهمید چه مدلیه ؟ از کجا بفهمم سوخته ؟
        ممنون
        با سلام موتورش dc یا اینورسال این موتور پایینی جانسون
        بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

با سلام موتورش dc یا اینورسال این موتور پایینی جانسون
          سلام
          متوجه نشدم ؟؟؟

دیدگاه

سلام
            متوجه نشدم ؟؟؟
            با سلام سر موتورش 4 تا دیود گذاشتند یا مستقیم سیم اومده
            بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

سلام
              متوجه نشدم ؟؟؟
              سلام اگر درموتور ازمجموعه جاروبک (زغال ) استفاده شذه باشد موتور یونیورسال است
              اگر دراستاتور اهنربایی دایم استفاده شده باشد موتور dcاست

دیدگاه

با سلام سر موتورش 4 تا دیود گذاشتند یا مستقیم سیم اومده
                سلام
                4 تا دیود داشت ، رفتم کلا عوض کردمش
                حالا سوال دیگه ، برای روشن کردن کولر آبی گفتین با میکرو یا تایمر ، میشه بیشترک توضیح بدین ممنون

دیدگاه

سلام.یخچال بدون برفک داریم چند وقتی صفحه آلومنیومی که داخل یخچال بود شدیدا برفک میزنه.چیکار کنیم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_asd22
                    سلام.یخچال بدون برفک داریم چند وقتی صفحه آلومنیومی که داخل یخچال بود شدیدا برفک میزنه.چیکار کنیم؟
                    با سلام اگر یک سمت اون شیدا یخ میزنه وبرفک جمع میشه نشتی گاز داره
                    بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

با سلام اگر یک سمت اون شیدا یخ میزنه وبرفک جمع میشه نشتی گاز داره
                      مطمئنید؟
                      یخچال ما هم همین طوره البته کلش برفک میزنه!!! اوایل اینطوری نبود بعد یه سال اینطوری شد و تا الان هم ادامه داره.
                      دلیلش نشتی گازه؟همون گازی که یخچال رو سرد میکنه یا یه گاز دیگست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FUBA
                        مطمئنید؟
                        یخچال ما هم همین طوره البته کلش برفک میزنه!!! اوایل اینطوری نبود بعد یه سال اینطوری شد و تا الان هم ادامه داره.
                        دلیلش نشتی گازه؟همون گازی که یخچال رو سرد میکنه یا یه گاز دیگست؟
                        با سلام
                        اگه یک سمت یخچال یا فریزر یا لوله های پشت یخچال برفک بزنه علت اون نشتی گاز یخچال همون گازی که یخچال را سرد میکنه
                        بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

خدمت دوستان عزیز سلام عرض می کنم .
                          جاروبرقی داشتیم که نسبت به گذشته خیلی داغ می کرد تا اینکه دیگر از کار افتاد . به تعمیرکار دادیم و تا حدودی درست شد و برای یک مدت کار می کرد . تعمیرکار گفته بود باید مراقب باشید بیشتر از 10 دقیقه کار نکند ، چون موتورش ضعیف شده و ممکن است بسوزد . بعد یک مدت کم یکی از افراد خانواده مراعات نکرد از جاروبرقی دود بلند شد و از کار افتاد . بعد از مراجعه مجدد به تعمیرکار گفته شد موتور سوخته و هزینه ای بین 100 الی 150 هزار تومان برای تعمیر و سیم پیچی دربر دارد ولی درصد اساسی درست شدنش کم است . خلاصه ما بی خیال شدیم . تا اینکه خودم دست به کار شدم جارو را باز کردم . دیدم تعمیرکار اولا ترموستات دستگاه را حذف و یکسره اش کرده و دوم اینکه پتانسیومتر دیمر جاروبرقی حذف و سیم هایش را هم یکسره کرده است . سوال بنده این است که :
                          1- اگر پتانسیومتر دوباره در مدار قرار بدم . می توانم دیمر را با یک لامپ 100 وات به جای موتور ( جاروبرقی 1300 وات ) تست کنم .
                          2- به صرفه است که موتور که به گمانم آرمیچرش سوخته به سیم پیچ کار بدهم برای تعمیر یا چون اکثر تعمیرکارها الان اصولی کار نمی کنند موتور را با یک موتور نو با وات و شکل تقریبا مشابه تعویض کنم . ( چون سیم های آرمیچر سیاه شده و قسمت هایی پلاستیکی از جاروبرقی حالت ذوب شدگی پیدا کرده )
                          از بابت طولانی شدن متن خیلی خیلی عذر می خواهم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Adorer
                            خدمت دوستان عزیز سلام عرض می کنم .
                            جاروبرقی داشتیم که نسبت به گذشته خیلی داغ می کرد تا اینکه دیگر از کار افتاد . به تعمیرکار دادیم و تا حدودی درست شد و برای یک مدت کار می کرد . تعمیرکار گفته بود باید مراقب باشید بیشتر از 10 دقیقه کار نکند ، چون موتورش ضعیف شده و ممکن است بسوزد . بعد یک مدت کم یکی از افراد خانواده مراعات نکرد از جاروبرقی دود بلند شد و از کار افتاد . بعد از مراجعه مجدد به تعمیرکار گفته شد موتور سوخته و هزینه ای بین 100 الی 150 هزار تومان برای تعمیر و سیم پیچی دربر دارد ولی درصد اساسی درست شدنش کم است . خلاصه ما بی خیال شدیم . تا اینکه خودم دست به کار شدم جارو را باز کردم . دیدم تعمیرکار اولا ترموستات دستگاه را حذف و یکسره اش کرده و دوم اینکه پتانسیومتر دیمر جاروبرقی حذف و سیم هایش را هم یکسره کرده است . سوال بنده این است که :
                            1- اگر پتانسیومتر دوباره در مدار قرار بدم . می توانم دیمر را با یک لامپ 100 وات به جای موتور ( جاروبرقی 1300 وات ) تست کنم .
                            2- به صرفه است که موتور که به گمانم آرمیچرش سوخته به سیم پیچ کار بدهم برای تعمیر یا چون اکثر تعمیرکارها الان اصولی کار نمی کنند موتور را با یک موتور نو با وات و شکل تقریبا مشابه تعویض کنم . ( چون سیم های آرمیچر سیاه شده و قسمت هایی پلاستیکی از جاروبرقی حالت ذوب شدگی پیدا کرده )
                            از بابت طولانی شدن متن خیلی خیلی عذر می خواهم .
                            با سلام اولا فکر کنم دیمر سوخته بوده که طرف اونا یکسره کرد اما خوب میتونی فقط برای یه تست معمولی با لام÷ 100 تست کنی ضمنا در مورد سیم پیچی هم اگه یه تعمیر کار عالی بدی بهتر از یه موتور نو جواب میده در غیر این صورت میتونی خودت موتور را بخری وتعویض کنی چون اینطور ارزون تر در میاد
                            بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

سلام
                              کمی اطلاعات در مورد پرینتر کانن 1120 لازم دارم ......ممنون میشم راهنمایی کنید
                              به تازگی اثری روی کاغذ بجا میمونه که با فاصله 7.5 سانت تکرار میشه بعد از بررسی
                              متوجه شدم فیلم فیوزینگ سوراخ شده میخواستم بدونم .....فیلم فیوزینگ در پرینتر های
                              A4 با هم فرق میکنن و شماره بندی خاصی دارن یا نه......

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

با سلام اولا فکر کنم دیمر سوخته بوده که طرف اونا یکسره کرد اما خوب میتونی فقط برای یه تست معمولی با لام÷ 100 تست کنی ضمنا در مورد سیم پیچی هم اگه یه تعمیر کار عالی بدی بهتر از یه موتور نو جواب میده در غیر این صورت میتونی خودت موتور را بخری وتعویض کنی چون اینطور ارزون تر در میاد
                                با تشکر از پاسخ سریع شما .
                                تعمیرکار دیمر را حذف نکرده فقط دو سر سیم های پتانسیومتر دیمر را به هم اتصال کوتاه کرده است .
                                تعمیرکار عالی را کجا می توان پیدا کرد .
                                مرکز خرید موتور جاروبرقی کجاست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X