اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای احیای باتری خشک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمایی برای احیای باتری خشک

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی دوستان فقط متوجه نشدم منظورتون از اب باتری کهنه چیه ؟! آب اسید ؟! اونوقت کهنه و نوش چه فرقی میکنن که شما کهنه رو توصیه میکنید ؟
    واسه شستشوی بهتر از استون یا تینر بهتر نیست استافاده کرد تا جوش شیرین ؟ جوش شیرین خودش خرابی به بار نمیاره ؟!
    بازم ممنون از توجهتون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW نمایش پست ها
      خیلی خیلی ممنون از راهنمایی دوستان فقط متوجه نشدم منظورتون از اب باتری کهنه چیه ؟! آب اسید ؟! اونوقت کهنه و نوش چه فرقی میکنن که شما کهنه رو توصیه میکنید ؟
      واسه شستشوی بهتر از استون یا تینر بهتر نیست استافاده کرد تا جوش شیرین ؟ جوش شیرین خودش خرابی به بار نمیاره ؟!
      بازم ممنون از توجهتون
      سلام خسته نباشید اول که از کهنه منظورشون بخاطر اینه که نخواد پول درست حسابی بدید و فکر کنم پی اچ اسید خیلی پایین باشه دوم اینکه اگه تینر یا استون بریزید باطری رو نابود میکنید جوش شیرین خاصیت خاصی داره بازیه من بهش میگم ضد اسید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin1230 نمایش پست ها
        بهترین راه برای احیای باتری های خشک ریختن آب باطری کهنه هست برید باطری ساز بهتون میدن فقط قبلش باید اول داخل باطری رو خوب با جوش شیرین واب بشوری تاسولفات های رسوب کرده روی صفحات بریزه اینجوریه که اول محلول جوش شیرین واب بریز بعد چند ساعت خوب با آب داخلشو بشور بعد اسید بریز بعد شارژش کن فقط یه نکته اگه امکانش هست درهین شارژ باطری رو بزار داخل اب
        داداش این باتری ماشین نیست که محلول جوش شیرین بشه توش بریزی بعدش خالیش کنی که ... این اسفنج داره داخلش و اگه محلول جوش شیرین توش ریختی دیگه محاله بتونی اونو خشک کنی و بعدش اسید بریزی...بهترین راهش همینه که چنذین بار اسیذ بریزی تخلیه کنی تا سولفاته هاش توسط خود اسید بیان بیرون اگه ذرست شذ که اوکی نشد به درد نمیخوره دیگه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن محمدشاهی نمایش پست ها
          پرس رو باتریتو با کارد یا پیچ گوشتی باز بکن. تو خونه هاشو با اب باتری(اسید شارژ) تا حدی که آب از سطح اسفنجیش بالا تر نیاد پر بکن بعد سوزن سرنگ رو فرو کن توش تا میتونی ازش خالی کن چون اگه اضافی داشته باشه بعدا میزنه بیرون.بعد باچسب دوباره ببندش. من خودم بار ها این کارو کردم اکثرا جواب داده :biggrin:ولی اگه باتریت رو موتورسیکلت بوده(استارتی) و کیفیتش هم پایین فایده نداره. تا حالا 10 یا 12 تا باتری موتور رو آب کرم ولی دوسه تاش درس شدن :sad:
          سلام اب اسید رو خالی کردیم کامل چیزی دیگه توش نریزیم بعد بزنیم ب شارژر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X