اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با dvd rom

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل با dvd rom

یعنی چی?اصلا نوک پیچ گوشتی رو بزن ببین میچسبه یا نه؟
    [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

اونی که توی تصویر مشخص کردم آهنربای دستگاه شماست باید یه لایه چسب کاغذی به اندازه خودش ببرید و رووش بچسبونید

بعضی از مدل ها اهنرباش رویه خوده موتوره و بعضی ها هم اهنرباش روی پولکی

دیدگاه

اونی که توی تصویر مشخص کردم آهنربای دستگاه شماست باید یه لایه چسب کاغذی به اندازه خودش ببرید و رووش بچسبونید
        ممنون دوست عزیز: خودش بود الان با چسب اوکی میشه؟؟؟
        راستی dvd writer های که می سوزند قابل تعمیر هستند؟؟؟ مثلا همین دی وی دی رایتر که شکل اش را نشان دادم!!! در اش باز نمیشه!!!! و اصلا لرزش نداره!!!! فقط چراغ اش روشن می شود!!! چراغ اش به صورت دائمی روشن می ماند و اصلا چشمک نمی زند!!!! یک بار بوی سوختگی از داخلش در امد!!! و بعد اش تعطیل شد!!
        کلا میخواستم بدونم قطعات جایگزین اش گیر میاد!! در صورت خرابی!!

سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
          ممنون دوست عزیز: خودش بود الان با چسب اوکی میشه؟؟؟
          راستی dvd writer های که می سوزند قابل تعمیر هستند؟؟؟ مثلا همین دی وی دی رایتر که شکل اش را نشان دادم!!! در اش باز نمیشه!!!! و اصلا لرزش نداره!!!! فقط چراغ اش روشن می شود!!! چراغ اش به صورت دائمی روشن می ماند و اصلا چشمک نمی زند!!!! یک بار بوی سوختگی از داخلش در امد!!! و بعد اش تعطیل شد!!
          کلا میخواستم بدونم قطعات جایگزین اش گیر میاد!! در صورت خرابی!!

سپاس
          نمی دونم تعمیر بشه با نه چون من تا حالا هرچی قطعه کامپیوتر سوزوندم دادم گارانتی

دیدگاه

معمولا لنزشه که خراب میشه ومعمولا هم نیست وخود گارانتی هم ببری میگه ارزش تعمیر نداره.
            خراب شد باید یادگاری نگهش داری فقط :mrgreen:
            [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

معمولا لنزشه که خراب میشه ومعمولا هم نیست وخود گارانتی هم ببری میگه ارزش تعمیر نداره.
              خراب شد باید یادگاری نگهش داری فقط :mrgreen:
              ممنون دوست عزیز: من ان dvdwriter را که عکس اش را گذاشتم! را 3 سال پیش گرفتم!! 25 تومان!! الان شده همان بالای 50 هزار تومان!!! فلاکت را احساس می کنم :mrgreen:
              راستی ان dvdwriter را زدم خرد و خاک شیر اش کردم!!! به ملکوت فرستادم اش! چون حدس میزدم قابل تعمیر نباشد!! با ان دم و دستگاه و ای سی های عجیب غریب اش! oo:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X